Zey TV Diss Savaşları 9. Bölüm - Özel Bölüm

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Övünce yere göğe sığdıramayıp gömünce yerin yedi kat dibine gömme huyum hep bitirdi beni :A
Harika bir tespit yapmışsın :A Her nekadar zirve ortaklığıma mani olmuş olsanda yarışmamızın en bomba iki isminden biriydin, kimsecikler beklemiyordu senin zirvede olmanı :A Forumdash kendisinin birinci olduğunu sanıyordu :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Ama diss sayılarını bilip ona göre ayar çekmiş olurdun bu da adil olmazdı. :A Bu yüzden böylesi normal ve doğal olmuş. :A
Evet :T: 'Oyun içinde oyun' bölümünüzde destereyle iddiaya girip kazandım 100 diss attırmıştım kendime :F ismi oyüzden öyleydi :A
Tols'u yarışmaya aldıktan sonra bana diss yerine sinir bozucu fırlatıyor arada :F
Bu arada favorisözlükteki konumu gördünmu? Etiketlemiştim :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: blacklion

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Evet :T: 'Oyun içinde oyun' bölümünüzde destereyle iddiaya girip kazandım 100 diss attırmıştım kendime :F ismi oyüzden öyleydi :A
Tols'u yarışmaya aldıktan sonra bana diss yerine sinir bozucu fırlatıyor arada :F
Bu arada favorisözlükteki konumu gördünmu? Etiketlemiştim :A
Ahahahaha az değilsin. :A Tols işini biliyor tüm şartları kullanıyormuş resmen. :A

Konuyu gördüm evet ama yazmayı unuttum, o durum benim zaten bildiğim bir şeydi. :A

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Neden uzak durayım valla o kadar rakam arasından ikimizde 68 dissteyiz. Şimdi bu bir tesadüfse buna bir tarafımla gülerim. :A
Zamanında @serhatt , @Sherlock a bulaşmıştı, zor kurtardım Sherlock beyi, şimdide ayni yöntemleri senin üstünde kullandırtma bana :A @MasacRE Bey senin bildiğin kişilerden değil, eminim kendide söylemiştir ve yakın bir arkadaşi olarak onu da korumaya alırım :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Ahahahaha az değilsin. :A Tols işini biliyor tüm şartları kullanıyormuş resmen. :A Benim

Konuyu gördüm evet ama yazmayı unuttum, o durum benim zaten bildiğim bir şeydi. :A
dünden beri @Tolstoyevski bana sorup duruyor en çok dissi kim bana vermiş diye. Bir sürü isim saydı ama ıskaladı.
Açıklıyorum :
Tols en çok dissi atmış :D
Özellikle yaz öncesi klip ve Halka dizisindeki Müjde'nin sahnesinde bol bol atmış :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
dünden beri @Tolstoyevski bana sorup duruyor en çok dissi kim bana vermiş diye. Bir sürü isim saydı ama ıskaladı.
Açıklıyorum :
Özellikle yaz öncesi klip ve Halka dizisindeki Müjde'nin sahnesinde bol bol atmış :A
Bana da o konuda baya diss atılmış gördükçe kanım dondu. :A Bana en çok diss veren kim bakmadım ama merak ettim şuan, bakıyorum hemen. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Yalnız bu mesajın pek hoşuma gitmedi sanki biz arkadaş değiliz gibi korumaya çalışman... Benden zarar gelmez zaten Utku'ya. Pamuk prensesi öpen prens misali öperim ben onu. :A @MasacRE
Ben senelerin verdiği arkadaşlıktan dolayı kendim adına olan kısımdan söz ediyorum, yoksa senin arkadaşlığına bir şey demiyorum :A (geçen seninle bir olup Forumdash'a laf atıp sonra onun tarafına geçmem geldi aklıma F)

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Bu savaş ne zamandan beridir var da bu kadar az olmamişlariniz :F
yine mi bu soru :F :F
savaş şubat 2019'da forumun yenilenmesiyle bitmişti ama sonra baya aylar geçince işte aralıkta hadi yine başlayalim dedik ama hepimizin aktifsizliği mevcuttu, anca bukadar olabildi :F

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Açıklıyorum :

Bu arada adaşın @Zeynep Nefise Şen ‘i hiç konulara dahil etmediğini fark ettim onu da adaşın olması torpiliyle foruma katabilirsin Olmamış etkinliği için biraz erken olsa da :A