Aslı Enver - Demet Evgar / En Favori Güzel 2019 / Çeyrek Final - 4. SON GRUP

Hangi Güzel Üst Tura Çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    38
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Direkten döndü önceki tur :A Bu gidişle şampiyon bile olabilir bu turu atlarsa :A
Senin favorin Demet'mi yoksa?
Aserat'inki Burcu, Masacre'ninki Aslı, Sherlock'unki Burçin, seninki kim? :A
Şuan karar verdim bu kalan yarışmacılarda favorim Demet'miş evet... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Resmen gizli favori oldu :eek: Neyse MasacRE'de beğeniyormuş. İlginç geldi bana bu denli ilerlemesi. Bari kazansin, bu saaten sonra bende oylarım eğer aklımda olan 2 isim üst tura çıkıp Demet ile eşleşmezse :A

@MasacRE 3 eski üye ama 'yeni' jürilerimiz bu turda oy kullanmıp Demet'e oy vermişler :A Ben Aslı'nın tur atlayabileceği konusunda umudum tükeniyor :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Resmen gizli favori oldu :eek: Neyse MasacRE'de beğeniyormuş. İlginç geldi bana bu denli ilerlemesi. Bari kazansin, bu saaten sonra bende oylarım eğer aklımda olan 2 isim üst tura çıkıp Demet ile eşleşmezse :A

@MasacRE 3 eski üye ama 'yeni' jürilerimiz bu turda oy kullanmıp Demet'e oy vermişler :A Ben Aslı'nın tur atlayabileceği konusunda umudum tükeniyor :A
@MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Demet Evgar'ı yıllardır takip ederim ve ilgimi çeker. Gerçekten fazla çekici bir kadın. Değişik ve güzel bir yüzü var. Aslında bu yarışmaya girerken favorim o değildi ama yaşananlardan sonra rahatlıkla o olduğunu söyleyebilirim. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
En son yazıştığımızda fark çok yoktu, kapanmıştı ama şuan galiba netleşti diyebiliriz. Bir kaç düzenli oy kullanan üye daha kullanmadı ama sonucun değiseceğini pek sanmıyorum artık. En şaşırdığım grup oldu :A

• Üzücü
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
En son yazıştığımızda fark çok yoktu, kapanmıştı ama şuan galiba netleşti diyebiliriz. Bir kaç düzenli oy kullanan üye daha kullanmadı ama sonucun değiseceğini pek sanmıyorum artık. En şaşırdığım grup oldu :A
Benden sonra bir kişi daha Aslı'ya oy atmış ama bir oy da düşülecek diyorsun. Baya zor görünüyor işi ama imkansız değil. Oylamayanları etiketle hatırlatma yap, belki bir işe yarar :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Benden sonra bir kişi daha Aslı'ya oy atmış ama bir oy da düşülecek diyorsun. Baya zor görünüyor işi ama imkansız değil. Oylamayanları etiketle hatırlatma yap, belki bir işe yarar :A
Akşama oylamayanları etiket yapıp hatirlatırım. 27 kişi oylamış zaten ama bunların 3 tanesi yeni ve en az düzenli oy kullanmayan 5 isim vardır :A
@tolgab i etiketkemeyi birakmıştım ama yinede yapalım bakalim. Hiç hatrimız yokmus galiba, haftalardır etiketlerimiz havada kaliyor ?

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Akşama oylamayanları etiket yapıp hatirlatırım. 27 kişi oylamış zaten ama bunların 3 tanesi yeni ve en az düzenli oy kullanmayan 5 isim vardır :A
@tolgab i etiketkemeyi birakmıştım ama yinede yapalım bakalim. Hiç hatrimız yokmus galiba, haftalardır etiketlerimiz havada kaliyor ?
Sadece daha önce oy kullanıp da şimdi oy kullanmayanları mı etiketliyorsun yoksa kalan tüm forumu mu :A

• Güldürdün

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
(Aslı Enver'e de oy vermeyi çok istemekle birlikte) Demet Evgar

Aslıhan son anda mı elenmiş ben en son baktığımda Burcu'yla birlikte üst tura çıkacak görünüyordu. :( Neyse Demet'e de bir şey demem tabii ki. :Z
Aslında Aslı daha güzel ama Demet dedim :A
Aslı'nın ezik gibi ezmesi lazım. Aa, URL kısmına bakıyorum: Fav10.net!
O değilde Aslıhan Gürbüz turu nasıl geçemedi ya, rezillik. :(

Elbette ki “dişi” kelimesinin sözlük tanımı olan hatun kişisi. Etkinliğin kazanı da o olur umarım.
Meryoşum kendisini secmeyenler totosuyla cevap vermiş @Dosi @Çiğdem @vadikızı ve @serhatt için öldürücü içerik :A @dreamy @turkuazz @Sherlock @xBUGRAx @mrt-06 @Harunnn60 @Maskeli Fedai @ozmoturk @ozgur2113

D6mlk93WwAA011b.jpeg
D6l4Dn4WsAAqrTf.jpeg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and xemrexxx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Sadece daha önce oy kullanıp da şimdi oy kullanmayanları mı etiketliyorsun yoksa kalan tüm forumu mu :A
daha önce oy kullananlari yaptim hep ve buna rağmen kerem geçen söylendi :A aslımda artık toplu forum etiketi kullanılabilir, final grupları olduğu için

Emre'nin MEYREM'li etiketi belki işe yarar :A @xBUGRAx hazır gelmişken oy kullan sende. daha öncede kullanmıştın :A
Edit: ilkkez oy kullanan biri daha Demet dedi :A

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Bu kareden sonra iyiki elenmiş diyorum. Şaşırmış ve gözümden düştü
Bu nasıl bir hafiflik, nasıl basit bi kadın !

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
daha önce oy kullananlari yaptim hep ve buna rağmen kerem geçen söylendi :A aslımda artık toplu forum etiketi kullanılabilir, final grupları olduğu için

Emre'nin MEYREM'li etiketi belki işe yarar :A @xBUGRAx hazır gelmişken oy kullan sende. daha öncede kullanmıştın :A
Edit: ilkkez oy kullanan biri daha Demet dedi :A
Vay arkadaş ya geçen tur zar zor tur atlattırdığımız kadın geldi her turu rahat rahat geçen Aslıcığımı eledi, nasıl bir iştir bu :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...