Aslı Enver - Demet Evgar / En Favori Güzel 2019 / Çeyrek Final - 4. SON GRUP

Hangi Güzel Üst Tura Çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    38
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Öne geçiren oyu @12.Adam vermiş. Kendiside bizim düzenli oy veren jürimiz. Sen dua ette yeni oylar gelmesin :A
Rakibi kim olsun istersin üst turda? :A
Bir ara yine böyle kritik bir oylama zamanı forum çökmüştü. Yine çökse ya şöyle 3-4 saatliğine :A Beren olmasın, o geçen sefer elemişti Aslı'yı, yine eler bence. Bari final Beren-Aslı olsun :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bir ara yine böyle kritik bir oylama zamanı forum çökmüştü. Yine çökse ya şöyle 3-4 saatliğine :A Beren olmasın, o geçen sefer elemişti Aslı'yı, yine eler bence. Bari final Beren-Aslı olsun :A
Kura çektim şimdi :A 1,2,3,4 yazdım yani bu grupların numarası. Gece görürsün durumu :A
Beren ve Serenay'da final olmuştu.ee ne yapalım? Kurayı kafamıza göre yapamayız ya. Sende bi kura çeksene bakalım ne çikıyor :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kura çektim şimdi :A 1,2,3,4 yazdım yani bu grupların numarası. Gece görürsün durumu :A
Beren ve Serenay'da final olmuştu.ee ne yapalım? Kurayı kafamıza göre yapamayız ya. Sende bi kura çeksene bakalım ne çikıyor :A
Tamam işte en azından finale çıkma şansı daha yüksek olsun Aslı'nın, ne de olsa yarışmayı Beren kazanacak. En azından 2. oldu derim Aslı :A

Beren-Serenay, Hazal-Aslı eşleşti bende şu an önde olanların çıktığını varsayarsak :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Tamam işte en azından finale çıkma şansı daha yüksek olsun Aslı'nın, ne de olsa yarışmayı Beren kazanacak. En azından 2. oldu derim Aslı :A

Beren-Serenay, Hazal-Aslı eşleşti bende şu an önde olanların çıktığını varsayarsak :A
Hazal, Aslı'yı yer :A Serenay-Beren finali görmemek iyi olur aslında :A Bakalım benim kurada öylemi. Acaba belirince tekrarmı çeksem :F ama farkeden birşey yok, sonuçta çok oy alan kazanıyor.
Dip not: Final görmemiş tek isim Aslı :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hazal, Aslı'yı yer :A Serenay-Beren finali görmemek iyi olur aslında :A Bakalım benim kurada öylemi. Acaba belirince tekrarmı çeksem :F ama farkeden birşey yok, sonuçta çok oy alan kazanıyor.
Dip not: Final görmemiş tek isim Aslı :A
Kalanların hepsi zorlu artık ama en tehlikelisi Beren bence :A Tamam işte sıra artık Aslı'ya geldi :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Rekor oylamanın kullanıldığı bu grupta üst tura çıkan Aslı Enver oldu :D

Demet'in bundan başka ekleyebileceğim çok güzel diyeceğim fotosunu bulamadım :F @MasacRE Aslıyı zorlasın diye en güzelini ayarladım :Z
Gerçektende zorladı @MasacRE :F

Aslı geçer bu turu, ee konuşacağına oyla!
Demet'in fark atacağı 40 km öteden belli, bir de utanmadan "Aslı bu turu geçer." diyorsun. :A
Selam olsun sana @DarkLegenD :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Öne geçiren oyu @12.Adam vermiş. Kendiside bizim düzenli oy veren jürimiz. Sen dua ette yeni oylar gelmesin :A
Rakibi kim olsun istersin üst turda? :A
Bu güzel dileklerin çok teşekkür ederim.1 haftadır ne telefon ne internet yoktu yoksa çok daha önce oyumu kullanırdım.:bhr:

• Harika
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...