Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
6.hissin kuvettli cidden :A Kopya çekmediğini düşünüyorum. :F

Eskilerden birisi şarttı :Z Şimdi hikaye daha da heeycanlandı. :F
Aaa yok bölümü izlemeden bakmıyorum oyunu oynayan adamda yorumları okumayın diyor yorumlarada bakmıyorum birisi spoi verir :A O ikisinin öldü gösterilmemişti ve sende başrollerden saymıstın oyüzden onlar geldi aklıma ve diğer gıcıkta ortaya çıkabilir diyede korkuyorum :( :( :(

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa yok bölümü izlemeden bakmıyorum oyunu oynayan adamda yorumları okumayın diyor yorumlarada bakmıyorum birisi spoi verir :A O ikisinin öldü gösterilmemişti ve sende başrollerden saymıstın oyüzden onlar geldi aklıma ve diğer gıcıkta ortaya çıkabilir diyede korkuyorum :(:(:(
Diğer manyak karıyı da ortada bıraktınız :A inş geri gelirde sizden intikam alır :A

• İlginç
Reactions: Çiğdem

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Zaten bu bölümde onun yerini birisi doldurdu :A:A:A
Hangisini diyorsun? :A

Bu arada Luke nasıl :A Tam sana göre :A
66257

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • İlginç

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
O gıcık ekipten fena sayılmayan biri :A Çok karıştı ortalık cnm spoide vermiyeyim son videoyu izlememişsin ve orada zaten ortalık birbirine girdi :F

Bonniemidir nedir ilaç falan verdikya bir kadın geldi bir o eksikti zaten :A:A:A
ahh evet o kadın :A bu sezonun entrikacısı o kadın :A Dikkat et on cnm :A Suratta hayır yok zaten :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ahh evet o kadın :A bu sezonun entrikacısı o kadın :A Dikkat et on cnm :A Suratta hayır yok zaten :A
Oyunu oynayan adam onada hak ettiklerini dedi zaten :F :F :F gıcık kadından sonra bunuda gözümüz tutmadı zaten gerçi son videoyu izlemesen bile oyunu biliyorsun noldunu biliyorsundur ama yinede detayları yorumumda belirtirim oyunu oynayan adamın tepkisiyle izlemek farklı sonucta :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oyunu oynayan adam onada hak ettiklerini dedi zaten :F:F:F gıcık kadından sonra bunuda gözümüz tutmadı zaten gerçi son videoyu izlemesen bile oyunu biliyorsun noldunu biliyorsundur ama yinede detayları yorumumda belirtirim oyunu oynayan adamın tepkisiyle izlemek farklı sonucta :A
Belli yerlere biliyorum detaylı değil :D

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oyun önce buldu ama bu formülü cnm :A hakkını ver şimdi :A
Aaa tabi aslında ayrı bir dizi bu kız gibi birisini yaratıp yapılabilirmiş mesala rickin kızıyla neganı diziden alıp spin off yapsalar bu orjinalinden daha iyi tutabilir cw de spin off dizilerii herzaman orjinalden daha ilgi görmüştür :A :A :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa tabi aslında ayrı bir dizi bu kız gibi birisini yaratıp yapılabilirmiş mesala rickin kızıyla neganı diziden alıp spin off yapsalar bu orjinalinden daha iyi tutabilir cw de spin off dizilerii herzaman orjinalden daha ilgi görmüştür :A:A:A
O zaman asıl TWD çöker :F

Ben oyunu diziden daha çok beğeniyorum :A oyunun senaryosu daha hızlı gidiyor. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.Bölüm yorumuma geçelim tuhaf şeylerin yine çok olduğu bir bölümdü @Harunnn60 :A :A :A
Şimdi şapkalı kız ve yaşlı bir adam kulubeye şıkışmışlar adam bacağını kesecek ama oyunu oynayan adam yapma kan kaybından geberip gidersin bizide yersin diyor :F Ama adam cesaretli ayoll baltayla kesmeyi denedi ama sonra kıza zarar vermemek için dısarı çıktı zombileri oyaladı bu arada bu kız benim gibi sigara sevmiyor :bhr: yaşlı adam oğullarını kıza emanet ediyor oyunu oynayan adam koca adamları benmi gözetlicem bakıcam diyor :F Adam kendini feda edince kaçtık hamile kadın hemen kızı suçluyor oyunu oynayan adam sen kes sesini be diyor öyle çıkışları çok komik :F :F :F Daha karnındakı bebek kimin belli değil diyor :F

Bıyıklı bir adam eve geldi ve tuhaf şeyler konusuyor oyunu oynayan adam bu apıyor böyle ne konusuyor diyor şunun kafasına arkadan bişiler geçirelim diyor :F :F :F Konuşup onlara güvenme diyip gitti :A Tren yolunda zombilerle kavgalar heyecanlıydı roada silah doğrultan birini oyunu oynayan adam vurmak istemedi ama arkadan birisi vurdu ve oyunu oynayan adam şaşırdı :F Arap adam hamile kadına fazla verelim yiyecekleri diyor ama oyunu oynayan adam hayır diyor o bebek doğsa nolur doğmasa nolur diyor bu adamın uğraşması komik oluyor onlarla :F
Eski bir dost bu kısım çok güzeldi @Harunnn60 :bhr:
Ben kenny yada diğer ormanda kalan kadından birisi gelir diye düşündüm çünkü öldükleri görünmedi ve Harun başrol demişti herhalde onlardan biri hortlar demiştimde iyiki keny geldi eski dostu görmek güzeldi ama le hatırladılar ve yine üzüldük keşke oda bir şekilde hayatta kalıp gelebilse :( kENNY BUNLARA GÜVENELİMMİ AKLSINLARMI diyor ama oyunu oynayan adam hamile kadın yüzünden ben bunlar için iyi şey diyemem güven diyemem diyor :F

Zombiler saldırdı şapkalı kız tüfekle vurmaya çalıştı ama daha kullanmasını bilmiyordu bıçakla öldürdü zombiyi oyunu oynayan adamda hala alısamadı dövüşürken korkuyor benim gibi :F İlac verdimiz bonnimidir nedir kadın ihanet etti vay şerefsiz diyor saydırıyor ona oyunu oynayan adam :F Oyun çok karıstı bıyıklı adam yakaladı onları şimdi kenny ateş etti kendisi bizi dinlemeyip ve birisini bizim yüzümüzden öldürdüler ama ikinci ateş etme emrini biz verdik ve şişma arap adam öldü orada o seçimi yaparak ortalığı batırdı oyunuyu oynayan adam ateş et fikri iyi olmadı bizde yakalandık :A :A :A

• Harika

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x1

Güzel bir açılış bölümü oldu. :D

İlk 20 dakika da Christa ile Omid'i kaybettik. Oyun hemen başta yardırdı. Neler oluyoruz dedim. :F Sonra Clem adamlarla boğuştu ve en son suya düştü. :rolleyes:

Köpek ile tanıştık, adam da diyor insanlardan sıkıldık köpek dostumuz olur bize diyor, 5 dakika sonra köpek ısırdı. :F Adam noluyoruz lan diyor. :F

Şu yeni tanıştığımız gurup çok mal. :F Aklıma @Çiğdem geldi hemen. :F

Hamile karı birisinden hamile kalmış, gelmiş biz yemek yerken, hiç utanmıyorsun dimi diyor :A Bende zamanında oynarken bebek kimden diye sormamıştım ama sşimdi oynarsam sorarım bakalım ne cevap verecek :A

Doktor da ayrı garip ilaçları harcayamam diyor :A

Sonda yine 2 kişiden birisini seçmeli kısım vardı, bende olsam yaşlı adamı seçerdm, sanırım onu seçmiştim eskiden. :A Diğer şapkalı adama uyuzum sevmiyorum haraketlerini :A

• Harika