Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2.Bölüm yorumuma geçelim tuhaf şeylerin yine çok olduğu bir bölümdü @Harunnn60 :A:A:A
Şimdi şapkalı kız ve yaşlı bir adam kulubeye şıkışmışlar adam bacağını kesecek ama oyunu oynayan adam yapma kan kaybından geberip gidersin bizide yersin diyor :F Ama adam cesaretli ayoll baltayla kesmeyi denedi ama sonra kıza zarar vermemek için dısarı çıktı zombileri oyaladı bu arada bu kız benim gibi sigara sevmiyor :bhr: yaşlı adam oğullarını kıza emanet ediyor oyunu oynayan adam koca adamları benmi gözetlicem bakıcam diyor :F Adam kendini feda edince kaçtık hamile kadın hemen kızı suçluyor oyunu oynayan adam sen kes sesini be diyor öyle çıkışları çok komik :F:F:F Daha karnındakı bebek kimin belli değil diyor :F

Bıyıklı bir adam eve geldi ve tuhaf şeyler konusuyor oyunu oynayan adam bu apıyor böyle ne konusuyor diyor şunun kafasına arkadan bişiler geçirelim diyor :F:F:F Konuşup onlara güvenme diyip gitti :A Tren yolunda zombilerle kavgalar heyecanlıydı roada silah doğrultan birini oyunu oynayan adam vurmak istemedi ama arkadan birisi vurdu ve oyunu oynayan adam şaşırdı :F Arap adam hamile kadına fazla verelim yiyecekleri diyor ama oyunu oynayan adam hayır diyor o bebek doğsa nolur doğmasa nolur diyor bu adamın uğraşması komik oluyor onlarla :F
Eski bir dost bu kısım çok güzeldi @Harunnn60 :bhr:
Ben kenny yada diğer ormanda kalan kadından birisi gelir diye düşündüm çünkü öldükleri görünmedi ve Harun başrol demişti herhalde onlardan biri hortlar demiştimde iyiki keny geldi eski dostu görmek güzeldi ama le hatırladılar ve yine üzüldük keşke oda bir şekilde hayatta kalıp gelebilse :( kENNY BUNLARA GÜVENELİMMİ AKLSINLARMI diyor ama oyunu oynayan adam hamile kadın yüzünden ben bunlar için iyi şey diyemem güven diyemem diyor :F

Zombiler saldırdı şapkalı kız tüfekle vurmaya çalıştı ama daha kullanmasını bilmiyordu bıçakla öldürdü zombiyi oyunu oynayan adamda hala alısamadı dövüşürken korkuyor benim gibi :F İlac verdimiz bonnimidir nedir kadın ihanet etti vay şerefsiz diyor saydırıyor ona oyunu oynayan adam :F Oyun çok karıstı bıyıklı adam yakaladı onları şimdi kenny ateş etti kendisi bizi dinlemeyip ve birisini bizim yüzümüzden öldürdüler ama ikinci ateş etme emrini biz verdik ve şişma arap adam öldü orada o seçimi yaparak ortalığı batırdı oyunuyu oynayan adam ateş et fikri iyi olmadı bizde yakalandık :A:A:A
2.bölümün sonlarını batırdı resmen. :A O son silahları sıkmayacaktınız. :F

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.bölümün sonlarını batırdı resmen. :A O son silahları sıkmayacaktınız. :F
Hhahah sen sıkmamıssındır ama şöyle düşün ya diğer türlü napsaydım diye merak ettiklerini gideriyorsun cnm :F Mesala ben sıkmasa ne olurdu şuan bilemicem sen her yolu biliyor olucaksın oyunu oynayan adam sayesinde :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x1

Güzel bir açılış bölümü oldu. :D

İlk 20 dakika da Christa ile Omid'i kaybettik. Oyun hemen başta yardırdı. Neler oluyoruz dedim. :F Sonra Clem adamlarla boğuştu ve en son suya düştü. :rolleyes:

Köpek ile tanıştık, adam da diyor insanlardan sıkıldık köpek dostumuz olur bize diyor, 5 dakika sonra köpek ısırdı. :F Adam noluyoruz lan diyor. :F

Şu yeni tanıştığımız gurup çok mal. :F Aklıma @Çiğdem geldi hemen. :F

Hamile karı birisinden hamile kalmış, gelmiş biz yemek yerken, hiç utanmıyorsun dimi diyor :A Bende zamanında oynarken bebek kimden diye sormamıştım ama sşimdi oynarsam sorarım bakalım ne cevap verecek :A

Doktor da ayrı garip ilaçları harcayamam diyor :A

Sonda yine 2 kişiden birisini seçmeli kısım vardı, bende olsam yaşlı adamı seçerdm, sanırım onu seçmiştim eskiden. :A Diğer şapkalı adama uyuzum sevmiyorum haraketlerini :A
Bugün vaktimi twd ve Çağatay zibidisine ayırdım :A @MasacRE @Forumdash

Yarın devam edecem 3 den senin zibidiyide yorumlucam uyumadan @Forumdash :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
nasıldı peki :X Bence en heyecanlı bölümlerden birisiydi , özellikle son 20-30 dakikaları. :X
Aaa çok olay oldu cnm onları bir toparlamam yine zaman alacak oyüzden en sona bırakıyorum forumda tamamen işim bitince yatmadan sesssizlikte şey edecem :A

İlaçcı kızın günahını almışız şerefsiz diyorduk şimdide bu kız iyi birisine benziyor diyoruz oyunu oynayan adam :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa çok olay oldu cnm onları bir toparlamam yine zaman alacak oyüzden en sona bırakıyorum forumda tamamen işim bitince yatmadan sesssizlikte şey edecem :A

İlaçcı kızın günahını almışız şerefsiz diyorduk şimdide bu kız iyi birisine benziyor diyoruz oyunu oynayan adam :F:F:F
Şöyle karakterleri sırasıylar bir yorumlarsan güzel olur :A Onuda yap. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şöyle karakterleri sırasıylar bir yorumlarsan güzel olur :A Onuda yap. :A
Yorumlarımda değinmesi gerkenlere dğiiniyorum cnm arap adam ve şapkalı kız dışında kenny var sadece oda bazen fevri davranıp işi batırıyor ama kennyi seviyoruz bu bölümde özellikle tekrar sevgimiz kabardı :bhr::bhr::bhr:

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yorumlarımda değinmesi gerkenlere dğiiniyorum cnm arap adam ve şapkalı kız dışında kenny var sadece oda bazen fevri davranıp işi batırıyor ama kennyi seviyoruz bu bölümde özellikle tekrar sevgimiz kabardı :bhr::bhr::bhr:
Kenny bazen ani sinirleniyor evet laz damarı tutuyor ama bu sezon onun gelmesi iyi oldu, bence yine aklı başında oradakilerden :A

Şu hamile karıda biraz düzeldi bize karşı gibi, gerçi onun yüzünden bu hale geldik, Carver'dan çocuk peydaylamış :F gerçi bebek kimden oda belli değil. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kenny bazen ani sinirleniyor evet laz damarı tutuyor ama bu sezon onun gelmesi iyi oldu, bence yine aklı başında oradakilerden :A

Şu hamile karıda biraz düzeldi bize karşı gibi, gerçi onun yüzünden bu hale geldik, Carver'dan çocuk peydaylamış :F gerçi bebek kimden oda belli değil. :A
Sen kes bee daha karnındakı kimden onu bilmiyorsun diyordu oyunu oynayan adam :F :F :F

Arap adam ve şapkalı kızdan sonra kenny ve ben dısında kişi sayamam ben hata yaptı evet ama o dürüstlüğünden sonra tekrar sevgimizi kazandı :A Diğer karakterleri al vur birbirine :A :A :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Darkta fena değildi bu arada mesala sen kızı seçmişsinya cnm darkıda seçilse nasıl olurdu gördün baya icatları falan çiftlikte çok işe yaradı o kız nekadar yaradı bilmiyorum tabi ama :A :A :A @Harunnn60

2.sezondan ise çok iyi oyuncu hala çıkmadı sen birisi gelecek diyordun 4.bölümde geir umarım :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Darkta fena değildi bu arada mesala sen kızı seçmişsinya cnm darkıda seçilse nasıl olurdu gördün baya icatları falan çiftlikte çok işe yaradı o kız nekadar yaradı bilmiyorum tabi ama :A:A:A @Harunnn60

2.sezondan ise çok iyi oyuncu hala çıkmadı sen birisi gelecek diyordun 4.bölümde geir umarım :A
Yok Luke'ye seviyorum ben o 2.sezonda var işte, yorumlasana. :A
66346

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sen kes bee daha karnındakı kimden onu bilmiyorsun diyordu oyunu oynayan adam :F:F:F

Arap adam ve şapkalı kızdan sonra kenny ve ben dısında kişi sayamam ben hata yaptı evet ama o dürüstlüğünden sonra tekrar sevgimizi kazandı :A Diğer karakterleri al vur birbirine :A:A:A
Darkta fena değildi bu arada mesala sen kızı seçmişsinya cnm darkıda seçilse nasıl olurdu gördün baya icatları falan çiftlikte çok işe yaradı o kız nekadar yaradı bilmiyorum tabi ama :A:A:A @Harunnn60

Dark'ta evet iyiydi, silahlı kız silah sıkıyordu birde arap adamla fan finiydi işte :A

Ben evet iyi bir karakter ama onun yüzünde Lili gümbürtüye gitti. :A inş o kadın sizden intikam alır.:A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dark'ta evet iyiydi, silahlı kız silah sıkıyordu birde arap adamla fan finiydi işte :A

Ben evet iyi bir karakter ama onun yüzünde Lili gümbürtüye gitti. :A inş o kadın sizden intikam alır.:A
İkisi sayesinde 2 ecünnüden kurtulduk işte aslında sevme sebeplerimde o oldu onları kenny dısında :F :F :F

Ama ilk sezon 1 tık daha özel kalacak bende ve daha dolu doluydu :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İkisi sayesinde 2 ecünnüden kurtulduk işte aslında sevme sebeplerimde o oldu onları kenny dısında :F:F:F

Ama ilk sezon 1 tık daha özel kalacak bende ve daha dolu doluydu :A
İlk sezon her zaman yeri ayrıdır evet. :A ama senin karın ağrını ben bu sezon biliyorum. :A Kadın karakter sayısı halen fazla. :A geçen sezon pat pat oynayan adamla öldürmüştünüz. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk sezon her zaman yeri ayrıdır evet. :A ama senin karın ağrını ben bu sezon biliyorum. :A Kadın karakter sayısı halen fazla. :A geçen sezon pat pat oynayan adamla öldürmüştünüz. :A
Hem fazla hemde bu sezon erkek oyuncuda yok yanı kenıyı saymıyoruz o zaten geçen oyundan :F

Arap adam gibi birisi gelip şapkalı kızla bağ kurmasını bekledim ama onu geç ben ve dark kadar bile erkek oyuncu yok 2.sezonda :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hem fazla hemde bu sezon erkek oyuncuda yok yanı kenıyı saymıyoruz o zaten geçen oyundan :F

Arap adam gibi birisi gelip şapkalı kızla bağ kurmasını bekledim ama onu geç ben ve dark kadar bile erkek oyuncu yok 2.sezonda :A
Üstte resiim attım yorumla bakayım. :A Erkek gör az. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Buunla birde ölen biri vardı fena değil gibilerde öyle etkili değiller yanı ilk sezon nasıl kadın oyuncular ölüp değişiyorsa bu sezonda azıcık etkili olan erkek oyuncular hemen ölüp değişiyor :F

Benim sevdiğim bir karakter valla. :A

Son 2 bölüm için heyecan var mı. :A

• Güldürdün