Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bizim kadar taş düşsün kafanıza bee :F Benden yana sıkıntı yokta rahmetli hepinizi ezmeye yeter @MasacRE @serhatt @xemrexxx @Harunnn60 :F:F:F
Slayt16.jpg
Tam rapor edilmelik mesaj :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ve 5.bölüm Finale geldik @Harunnn60 öncelikle sana çok tşşk ediyorum 10 yıl önce tombik kız oynuyordum belki 15 de olabilir :F Beni tekrar bilgisayar oyununa ısındırdın oynarsam atari oyunları oynuyordum ara sıra :F Çok güzel bir deneyim oldu ve 2.sezonu merakla bekliyorum onuda birlikte başlarız :Z:Z:Z

Part 1 şeklinde ilk spoimizden başlayalım :A
Arap adam ekipten ayrılıyor ve ısırıldı tek başına şapkalı kızı bulmaya gidiyor ama halsiz düşüyor kolay değil :( kolunu kesme seçeneği var ama oyunu oynayan adam sırf şapkalı kız onu öyle görüp üzülmesin diye kolunu kesmiyor ve tek kolla ona gerekli yardımı edemem diye :bhr: tek oldu için buralar sıkıcı geçti ama kennylerle tekrar buluştu onlarıda eve şıkıştırmışlar gidip kurtardı ama evin içine zombiler saldırdı adam yaralı şekilde zombileri engellemeye çalısıyor bıcakla kollarını kesiyor sonra silahlı çatışma oldu tabi kenneyler ısırıldını öğrendi aslında kenny biraz tedbirli davrandı arap adamı öldürmeye yeltendi oyunu oynayan adamda öldür ozaman diyor ama bir yandan korkuyor yapamaz diye kekeliyor :F Yapamadı yine birlikte yola koyuldular amaç şapkalı kızı kurtarmak :A Kenney şaşırtıcı birşey yaptı bacağı sakat olan adamın karısını kurtarmak için zombilere kendini attı feda etti kavga ediyorudk ama çok fedakar şekilde öldü benn gibi ve darkta var :(:(:(

Part iki şekilde son kısımları yorum yapayım burda da ve inanılmaz duygusal bitti :(
Arap adam zombilerin içine daldı hepsini kese kese eve girdi sonra evin içinde bir zombi ona saldırmayınca anladık zombiler artık ona dokunmuyormuş oyüzden içlerinden kolayca geçmiş dönüşmeye baslıyor :(yiyecekleri almıslardı bir bölümde onun intikamını almak isteyen bir adam kaçırmıs şapkalı kızı oyunu oynayan adam diyorkı bukadar akrgasada hala nasıl hatırlıyorsun diyor :F Şapkalı kız şişeyle vurdu kafasına adamın ve arap adam öldürdü kızı kurtardı hasret giderdiler :bhr::bhr::bhr:

Bir yere şıkıştılar arap adam kendini kelepçeletti kıza ve şapkalı kızı kontrol ederek yönlendirip orada sıkısan zombiyi öldürmesini sağladı vedalaştılar vlla gözüm yaşlandı :Tkızın öldürme seçeneği vardı arap adamı ama oyunu oynayan adam böyle birşeyi yaşamasına kızın izin vermedi beni bırak git dedi ve öldü :(

Oyun bitti şapkalı kız 2 kişi gördü tepeden gidiyorlar ve onlara baktı yanlarına gidicekmi bakalım bu arada arap adam kimseye güvenme dedi ama tek başınada olmazkı :(:(:( Bu arada şapkalı kızın anneside zombi olmuştu :(:(:(

• Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x4

Baya iyi bölümdü.

Cidden Ben'e çok gıcık oluyorum. Aptal ergenin teki. :F Lili haklıymış dediğin gibi @Çiğdem :A Yalnız kadını da kovdunu gruptan bravo. :A Ben Ben'i bıraktım mı aşağıya yoksa kurtardım mı hiç hatırlamıyorum ama sanırım bende bırakmıştım aşağıya. Şu an net hatırlamıyorum. :F

Michonneye benzeyen kadın tam survivor tarzına bürünmüş kılıçlar bıçaklar. :F Clem silahla kurtardı neyse ki kadını. :A İlaç alıyormuş diğer gruptan. :A

O yaşlı dede kanalizasyonda ölmüş. :( Adama yazık oldu bilgi doluydu...

Sonda Lee ısırıldı cidden şok oldum. Clem kaçırıldı.

@Çiğdem

• Harika
Reactions: Çiğdem