Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x5 Final

Son sahnelerde ciddi gözüm doldu. 2013 yılında da gözüm doldu. Niye bilmiyorum ama çok etkiliyor beni o sahneler. :( @Çiğdem sen ağladın mı yada gözlerin doldu mu?

Lee ile beraber kimse gelmedi ya şok oldum. :oops: Benim oyunumda birkaç kişi gelmişti en azından. :F Bu adamın oyununda kimse gelmedi. :F Kenny'lere garaja kilitlemişler orada baya güldüm. :F Diğer gurup tekneyi alıp kaçmış. :A

Kenny'i Christa'yı kurtardı ama kendisi gitti :( orada üzüldüm cidden. :/

Clem'i kaçıran adam taa 2.bölümde ki arabada erzakların sahibi olan adammış. Adam nasıl kin tutmuş. :oops: Neyse ki geberdi :A

Clem zombilerin arasında annesini gördü, o sahne çok feciydi.

Son sahnede Lee öldü. Clem'e kendini öldürtmedi. Benim oyunumda vurmuş muydu hatırlamıyorum. :( O son konuşmaları ve vedaları baya üzücüydü. Yine duygulandırdı.:(

@Çiğdem

• Harika
Reactions: Çiğdem

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
4.Bölüm bu bölümde dram yine ağırdı çok üzüldüm birşey oldu :( Ama çok komik kısımlarıda vardı zaten komediyle dram harmanlanmalı yoksa işimiz zor olurdu :A:A:A @Harunnn60

Seni hiç kırmıcam diye başlıyor oyuna oyunu oynayan adam şapkalı kız için ama bu bölümün bazı kısımlarında ona sinirlendide oldu sonradan kıyamasada :F Zombiler saldırıyor bunlara Ben olan oğlan şapkalı kızı bırakıp kaçıyor zombilere aslında orada gözümüzden düştü ben artık oyunu oynayan adam ona güvenmemeye başladı zaten herşeyn suçlsuda oymuş aslında lill denilen kız haklıymış ama olsun ondan kurtulmak doğruydu yinede :F Şapkalı kızı trendeki yaşlı adam kurtardı ve bir yere gittiler orada zombi köpeğin mezarını açtılar oyunu oynayan adam ben elleyemem bunu diyor sankı kendin elleyecen arap adam elleyecek :A:A:A Evi altından şapkalı kız evin içine girdi oyunu oynayan adam ona kızdı :F İçerde zombiler olabilirdi gerçi 1 tne varmış ama açlıktan ölen bir çocuk duygusal sahneydi Allah kimseyi aç bırakmasın :(:(:(

Ben karakteri ben yükmüyüm sizle gelemiyorum diyor oyunu oynayan adamda evet yüksün sen gerizekalısın diyor :F:F:F Bir yere gittiler miconne gibi ama bu beyaz bir kadın dövüşme açısından miconne gibi çekiciyle zombileri öldürüyor arap adamlarıda öldürücekti oraya şapkalı kızın geldini görünce bıraktı :A Bir kötü grup varmış adını hiç aklımda tutamıyorum c den baslıyor galiba ben kötü grup diyeyim Harun anlar :F Yaşlı ve çocukları ölüme bırakıyorlarmış yük olmasınlar diye :( kanalizyona düştü arap adam ve oyunu oynayan adam nereye düştük biz diyor zombi fareler yoktur inş diyor içimi okuyor :F Orada bir yaşlı aileyle karşılaştı sürekli o gruptanmısın sen diyip duruyorlar oyunu oynayan adamda hayır değilim diyorumya be ihtiyar diyor :F

Bir sahnede benlemi bırakıyorsun beni diyen şapkalı kıza beni senle bırakıyorum diyor kızda vayy tamam diyor yanı oğlanı o korumasına aldı gibi düşünüp :F
Şapkalı kızı aramaya basladı evden kaybolmuş bir yerde buldu onu aslında kızıyordu kıza ama tekne buldunu görünce afferim demeye başladı :F Kızı yanında getiremessin diyor yaşlı adam oyunu oynayan adamda sanane be diyor :F

Şimdi burada duygusal sahne var ama çok güldüğüm 2 yerde var :F
Ben tutturmuş kenneye söyleyecem diyor gerçeği ama oyunu oynayan adam söylemesini engelliyor Ben dürüstlükten bahsedyor ama oyunu oynayan adam boşver dünya çok değişti diyor :F
Bu çekicci kadın doktorla ilaç karşılı ilişkiye giriyormuş oyunu oynayan adamda aku vermişti ona aha bizim aku gitti diyor derdi orada çok güldüm :F Ben gitmiş arap adamların kapıyı şıkıştırdığı baltayı oradan almıs zombileri tutuyordu balta diyorkı ben bu baltayı buldum kapıya şıkışmış diyor :F Oyunu oynayan adamda bu salak zombilerin kapısını açmış diyor hahaha oraya öyle bir güldümki tövbe tövbe :F:F:F

Ve Ben olan çocuk kenneye herşeyi anlatmaya baslıyor oyunu oynayan adam öküzmüsün gerizekalımısın sussusana diyor orayada çok güldüm biraz durdurudm videoyu krıze giridm bu 2 sahneden :F:F:F

Beni normalde götürmüceklerdi ama şapkalı kız isteyince arap adam tamam dedi ama zombilere attılar onu kurutlmak için oda öyle istiyordu bukadar güldürdü ve sonunda ağlattı :( arap adamda şapkalı kızı ağlattı ve sonunda ısırıldı :(:(:(

Bu arada şapkalı kız zombi öldürdü çekicci kadını kurtardı ama iyimi etti bilmem :F
Hahah şu yorumlarını okuyunca güne pozitif başlıyorum cidden. :F baya da güzel yorumlamışsın. :F okurken hem güldürüyorsun hem düşündürüyorsun. :F

Dediğin gibi benimde güldüğüm yerler çok oldu. :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ve 5.bölüm Finale geldik @Harunnn60 öncelikle sana çok tşşk ediyorum 10 yıl önce tombik kız oynuyordum belki 15 de olabilir :F Beni tekrar bilgisayar oyununa ısındırdın oynarsam atari oyunları oynuyordum ara sıra :F Çok güzel bir deneyim oldu ve 2.sezonu merakla bekliyorum onuda birlikte başlarız :Z:Z:Z

Part 1 şeklinde ilk spoimizden başlayalım :A
Arap adam ekipten ayrılıyor ve ısırıldı tek başına şapkalı kızı bulmaya gidiyor ama halsiz düşüyor kolay değil :( kolunu kesme seçeneği var ama oyunu oynayan adam sırf şapkalı kız onu öyle görüp üzülmesin diye kolunu kesmiyor ve tek kolla ona gerekli yardımı edemem diye :bhr: tek oldu için buralar sıkıcı geçti ama kennylerle tekrar buluştu onlarıda eve şıkıştırmışlar gidip kurtardı ama evin içine zombiler saldırdı adam yaralı şekilde zombileri engellemeye çalısıyor bıcakla kollarını kesiyor sonra silahlı çatışma oldu tabi kenneyler ısırıldını öğrendi aslında kenny biraz tedbirli davrandı arap adamı öldürmeye yeltendi oyunu oynayan adamda öldür ozaman diyor ama bir yandan korkuyor yapamaz diye kekeliyor :F Yapamadı yine birlikte yola koyuldular amaç şapkalı kızı kurtarmak :A Kenney şaşırtıcı birşey yaptı bacağı sakat olan adamın karısını kurtarmak için zombilere kendini attı feda etti kavga ediyorudk ama çok fedakar şekilde öldü benn gibi ve darkta var :(:(:(

Part iki şekilde son kısımları yorum yapayım burda da ve inanılmaz duygusal bitti :(
Arap adam zombilerin içine daldı hepsini kese kese eve girdi sonra evin içinde bir zombi ona saldırmayınca anladık zombiler artık ona dokunmuyormuş oyüzden içlerinden kolayca geçmiş dönüşmeye baslıyor :(yiyecekleri almıslardı bir bölümde onun intikamını almak isteyen bir adam kaçırmıs şapkalı kızı oyunu oynayan adam diyorkı bukadar akrgasada hala nasıl hatırlıyorsun diyor :F Şapkalı kız şişeyle vurdu kafasına adamın ve arap adam öldürdü kızı kurtardı hasret giderdiler :bhr::bhr::bhr:

Bir yere şıkıştılar arap adam kendini kelepçeletti kıza ve şapkalı kızı kontrol ederek yönlendirip orada sıkısan zombiyi öldürmesini sağladı vedalaştılar vlla gözüm yaşlandı :Tkızın öldürme seçeneği vardı arap adamı ama oyunu oynayan adam böyle birşeyi yaşamasına kızın izin vermedi beni bırak git dedi ve öldü :(

Oyun bitti şapkalı kız 2 kişi gördü tepeden gidiyorlar ve onlara baktı yanlarına gidicekmi bakalım bu arada arap adam kimseye güvenme dedi ama tek başınada olmazkı :(:(:( Bu arada şapkalı kızın anneside zombi olmuştu :(:(:(
Hahah sen bilgisayar bölümü okumuşsun aslında oyunlara da karşı ilgin olman lazım senin cnm :A ama senin kafan 90'larda sabitlenmiş cnm :A 2000'lere geçememişsin :F Şöyle oyunları takip etsen bazi oyunlar dizilerden filmlerden daha iyi :A 90'lardan bir kurtul sen en iyisi. :A

Ama bu oyun cidden iyi. 2012'yılının en iyi oyunu seçilmiş zaten :A yani sen beğenmesen sende bir sorun var derdim :A neyse ki kaliteden anlıyorsun. :A

Aslında pc senin çok iyi olsa şöyle güncel oyunlar oynarız aslında senle :A ama neyse bunu daha sonra bir düşnürüz. :A

O sonda ki 2 kişi kim sence? :A

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x5 Final

Son sahnelerde ciddi gözüm doldu. 2013 yılında da gözüm doldu. Niye bilmiyorum ama çok etkiliyor beni o sahneler. :( @Çiğdem sen ağladın mı yada gözlerin doldu mu?

Lee ile beraber kimse gelmedi ya şok oldum. :oops: Benim oyunumda birkaç kişi gelmişti en azından. :F Bu adamın oyununda kimse gelmedi. :F Kenny'lere garaja kilitlemişler orada baya güldüm. :F Diğer gurup tekneyi alıp kaçmış. :A

Kenny'i Christa'yı kurtardı ama kendisi gitti :( orada üzüldüm cidden. :/

Clem'i kaçıran adam taa 2.bölümde ki arabada erzakların sahibi olan adammış. Adam nasıl kin tutmuş. :oops: Neyse ki geberdi :A

Clem zombilerin arasında annesini gördü, o sahne çok feciydi.

Son sahnede Lee öldü. Clem'e kendini öldürtmedi. Benim oyunumda vurmuş muydu hatırlamıyorum. :( O son konuşmaları ve vedaları baya üzücüydü. Yine duygulandırdı.:(

@Çiğdem
Oyunu oynayan adam kendisi tercih etti tek gitmeyi ısırldını göstermeyip ve sanırım azanlıktaymış yine zaten onun tercihleri genelde azınlıktan yana oldu oyunda :F :F :F Buda iyi birşey sende genelde çoğunluğa uymuşsundur ve acaba diğer yolları seçsem ne olurdu diye merakını gidermişsindir :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahah sen bilgisayar bölümü okumuşsun aslında oyunlara da karşı ilgin olman lazım senin cnm :A ama senin kafan 90'larda sabitlenmiş cnm :A 2000'lere geçememişsin :F Şöyle oyunları takip etsen bazi oyunlar dizilerden filmlerden daha iyi :A 90'lardan bir kurtul sen en iyisi. :A

Ama bu oyun cidden iyi. 2012'yılının en iyi oyunu seçilmiş zaten :A yani sen beğenmesen sende bir sorun var derdim :A neyse ki kaliteden anlıyorsun. :A

Aslında pc senin çok iyi olsa şöyle güncel oyunlar oynarız aslında senle :A ama neyse bunu daha sonra bir düşnürüz. :A

O sonda ki 2 kişi kim sence? :A
Tombik kız sims falan oynuyordum işte o dönem :F:F:F Sonrasında daha takip etmedim atari oyunları hala oynuyorum bilgisayardan :F Birde kızlarla bazende babamla playsationda araba yarısı oynarız :F Öyle oyunlarla çok aram yok lisedeyken bilgisayar derslerinde aralalrda sınıfın erkekleri kantar mı ne öyle silahlı birşey oynarlardı şimdi başka oyunlar çıkmıştır bilmiyorum :A:A:A Benim aklım hala atari oyunlarında evet :F:F:F

İki kişiden biri yeni kontrol edicemiz kişi olabilir :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oyuna biraz alışmak zaman aldı oyunu oynayan adam içinde benim içinde tamamen değişmiş eksikleride var artılarıda :A :A :A @Harunnn60

2.sezon 1.bölümü gece yine sakin kafayla yaparım aceleye gelmiyor yorumlar sende unutma :A :A :A

• Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oyuna biraz alışmak zaman aldı oyunu oynayan adam içinde benim içinde tamamen değişmiş eksikleride var artılarıda :A:A:A @Harunnn60

2.sezon 1.bölümü gece yine sakin kafayla yaparım aceleye gelmiyor yorumlar sende unutma :A:A:A
İlk bölüm diye alışma süreci olur :A 2-3 te heyecanlanırsın :A 4-5 te ağzın açık izlersin :A

Clementine nasıl büyümüş baksana ?

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk bölüm diye alışma süreci olur :A 2-3 te heyecanlanırsın :A 4-5 te ağzın açık izlersin :A

Clementine nasıl büyümüş baksana ?
İlk bölüm alışma süreciydi evet ikinci bölümle asıl başlarız oyuna :A :A :A

Bu kız büyüdükçe inş sevmediğim bir tipe bürünmez çocukken çok seviyordum ama :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oyun daha ciddi ve tamamen değişmiş olarak geldi ilk bölüm alışma süreci gibiydi @Harunnn60 :A:A:A

2.Sezon 1.bölüm
Aaa evet 2.sezona oyunu oynayan adamın şiiri ile başladık arap adamın ağzından şapkalı kıza yazmış ve o duygusal müzik eşliğinde çok duygulandım :( şapkalı kız bacağı sakat adam ve karısıyla birlikte bir yere gittiler tuvalette bir kadın şapkalı kızı tehdit etti ve bacağı sakat adamı öldürdü çok üzüldüm eşi hamileydi :( ormanda
şapkalı kız arap adamı özledini söyledi hamile kadına biraz zaman atlamalasıyla büyüdü. ormanda adamlar saldırdı şapkalı kız adamın parmağını ısırıp kopardı oyunu oynayan adam dövüşürken kendisi dövüşüyor gibi sankı oaa falan mırıldayan sesler çıkarıyor hahah :F Bir köpekle arkadaş olduk yiyecek bulduk adam köpeğe verdi al seni besleyecem ben aç kalırım dedi köpek kıza saldırdı :F Oyunu oynayan adam rüyadır diye sırıtıyordu ama kızı öldürdü :F Sonra 2.denemede köpeği öldürdü ama oyunu oynayan adam Allahım bu nasıl oyun siz manyakmısınız ya diyor :F Senaryoya hala alışamadı bende öyle :F

Oyunda tamamen değişmiş oda keşfederken zorlandı :A Kızı gelip kurtardılar bir yaşlı adamla oğlu ama kızı ısırıldı sandılar oyunu oynayan adam ısırılmadım diyor ama onu duyan yokkı :F Doktor çok gcıktı kampta boşuna iğne iplik harcayamam kulubede kalacak yarına kadar dönüşmezse bakarım diyor :A

kız kulubede çekiç alırkan düştü kulubeden çıktı eve grip onları dinledi gözlüklü kızla tanıştılar kız söz ver diyip duyor adamda bune böyle ne istiyor bizden söz tamam sus diyor :F Hamile kadın çocuğu başkasındanmıs oyunu oynayan adam vay şerefsiz kadın diyor :F Kız kendisi yarayı dikti orada ürktüm bende :( bez yere düştü oyunu oynayan adam bezi alırkan orada birşey olmazsa bende adım bu değil
dedi ve gerçektende zombi çıktı :F Zombiyle kız dövüşürken oyunu oynayan adam yine garip sesler çıkarıyor :F Ahhh diyor nasıl başladık oyuna böyle Allahım diyor :F Doktor kızın yarasına baktı açmısın dediler oyunu oynayan adam açım tabikide diyor ama kız cevap vermiyor muhtaç değilim diye :F doktorun kızı hakkında dedinden adam bişi anlamadı alt yazılarda sıkıntı var galiba saçma sapan konuşuyorlar diyor :A

kız yemek yerken arap adamı hatırlamaya devam ediyor benim yüzümden öldü diyor :( hamile kadın kızı suçladı oyunu oynayan adamda tekrar konuş benle bende sana bebek kimden diye sorucam hadi bakalım diyor :F Şimdide bunalrla uğraşıcak gibi :F ormanda yaralı adam su istiyor oyunu oynayan adam geberecen zaten neyse al suyunu diyor :F

Son sahnede birisi ölmemiş ama kim bence bacağı sakat adamın karısı değil bu ölmeyen ya kenny yada darkı öldürdü için ormanda bıraktımız gıcık kadın ki malesef gıcık kadın olma ihtimali daha yüksek gibi hissediyorum nedense :( onların öldünü görmemiştik :A

• Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Tamamlayınca yarın okuyup yaparsın ozaman cnm :A Güzel tahmin yapmışım bu arada :F Ve 2 seçenek vermiştim en güzeli çıktı iyiki diğeri değil :A:A:A
6.hissin kuvettli cidden :A Kopya çekmediğini düşünüyorum. :F

Eskilerden birisi şarttı :Z Şimdi hikaye daha da heeycanlandı. :F

• Harika