Kraliçe Çiğdem'in Forumda 5.Yılı! (Kutlamalı Video)

@MasacRE- ye de video attım bi kaç saat önce :A Kaçirilmiştir şu youtuber kız gibi :A Bize es O es veriyordur help me diyordur:A

@destere kaçirildiysan eğer mesajının sonuna üç adet " :X " emojiden yap :F
destere de bir tuhaflık var fark ettin mi forumda geliyor sanki nefes nefese kalmış gibi bana cevap verip geri gidiyor koşa koşa :F Bir şey çeviriyor ama anlamadım bir telaşlı gördüm adamı. (b) @kerem @Forumdash @Çiğdem- :A
@Çiğdem- den gizli evleniyor sanki. :A
Aaa @destere de geçen yıl başladı bu tuhaflık :A İlk defa kış ayında teklemeye başladı :F Nisanda kaçtı gitti ayoll :A Bu yıl erken geldi tamam ama sonra yine kayıplara karıştı :A :A :A

Geceleride vakit bulamıyor Askerdemidir nedir ki aklıma bu geliyor :A :A :A @xemrexxx @serhatt @MasacRE-

Aaa @destere de geçen yıl başladı bu tuhaflık :A İlk defa kış ayında teklemeye başladı :F Nisanda kaçtı gitti ayoll :A Bu yıl erken geldi tamam ama sonra yine kayıplara karıştı :A :A :A

Geceleride vakit bulamıyor Askerdemidir nedir ki aklıma bu geliyor :A :A :A @xemrexxx @serhatt @MasacRE-
Bu askerde de rahat durmaz he. :A Bunun çekilmez o halleri :A

Hahaha yok bee bende haber alamıyorum içime doğuyor :A :A :A

Perde falanda bilmiyorum @Forumdash karıştırmış buraları :F :F :F Alamancıda hemen benzin dökmeye gelmiş ateş kendi üstüne sıçrar inş :A :A :A @kerem
Face de sana yazıyor beraber plan yapıyorsunuz amacınız bizi kandırmak. :A Sen bir gün öncesinden hep aha destere gelecek hihi hihi , seni yakalayacak hihi ihih der demeye kalmaz adam damlıyor hemen. :F Kaçıncı oldu bu.

Bunu bana kimse inandıramaz. :A :A @kerem @Forumdash @MasacRE- @xemrexxx

Face de sana yazıyor beraber plan yapıyorsunuz amacınız bizi kandırmak. :A Sen bir gün öncesinden hep aha destere gelecek hihi hihi , seni yakalayacak hihi ihih der demeye kalmaz adam damlıyor hemen. :F Kaçıncı oldu bu.

Bunu bana kimse inandıramaz. :A :A @kerem @Forumdash @MasacRE- @xemrexxx
@destere yarın gelecek diyor bu seferde içimdeki ses :F :F :F Gelde Harunu yalanla ayoll seni gördüğümmü var benim :A :A :A @Forumdash @kerem @MasacRE- @serhatt @xemrexxx

Hhahah aklıma şey geldi hihi yazından :F :F :F
Sen bir gün öncesinden hep aha destere gelecek hihi hihi , seni yakalayacak hihi ihih der demeye kalmaz adam damlıyor hemen. :F
m.jpg