Kraliçe Çiğdem'in Forumda 5.Yılı! (Kutlamalı Video)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Hhaha seni hayal ediyordumda çok komik gerçekten :F :F :F Fok balığı oyuncağını bıçaklayarak yazıyorsundur destereye :F :F :F
Yok ama bir tuhaflık vardı destere de. :F Yine nefes nefese kalıp bana saydırdı bir güzel sonra koşar adımlarla gitti :A @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bizle muhatap olması @Çiğdem- i kıskandırıyorsa tabi :A
Hhaha @Harunnn60 a oda yetmiyor ayoll bu gece baş başa hasret giderdiler ama o ne düşünmüş biliyormusun :F :F :F

Ben bilerek gelmeyip @destere i @Harunnn60 ile konusturmusum dikkatleri üstümüzden atmak için :F Ve ne zaman yarın desem geliyor gerekten .A :A :A

Oğlan açıklamasını yapmıs ama Harun yourttakı adam moduna büründü iyice :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Hhaha @Harunnn60 a oda yetmiyor ayoll bu gece baş başa hasret giderdiler ama o ne düşünmüş biliyormusun :F :F :F

Ben bilerek gelmeyip @destere i @Harunnn60 ile konusturmusum dikkatleri üstümüzden atmak için :F Ve ne zaman yarın desem geliyor gerekten .A :A :A

Oğlan açıklamasını yapmıs ama Harun yourttakı adam moduna büründü iyice :A :A :A
O zaman eskisi gibi ikiniz bir anda girin foruma:F Belki hesabı sana verdi sen girdin, 3-5 hogathalı cümle kurup kendi hesabına geçmiştirsin :F:F @Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O zaman eskisi gibi ikiniz bir anda girin foruma:F Belki hesabı sana verdi sen girdin, 3-5 hogathalı cümle kurup kendi hesabına geçmiştirsin :F:F @Harunnn60
Hhahaha ikimizin aynı gelmesine daha çok kızıyor :F .F :F @Harunnn60

Aaa zaten iltifatlara boğup gitmiş :bhr: Şimdirik foruma girme amacı bana iltifat edip gidiyor henüz foruma dönmedi sayın :A :A :A

Gerçekten biryerlerde centilmenlik dersleri alıyor sanırım :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Hhahaha ikimizin aynı gelmesine daha çok kızıyor :F .F :F @Harunnn60

Aaa zaten iltifatlara boğup gitmiş :bhr: Şimdirik foruma girme amacı bana iltifat edip gidiyor henüz foruma dönmedi sayın :A :A :A

Gerçekten biryerlerde centilmenlik dersleri alıyor sanırım :A :A :A
Adam işi biliyor. Senin dırdırını çekmektense 3-5 canım cicim diyip gidiyor :A 1 ay seni idare eder mi demiş :F:F @destere