Kraliçe Çiğdem'in Forumda 5.Yılı! (Kutlamalı Video)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Şimdi o ayrı o ayrı ama. Şu an film izleme dönemi :A Forumdash sen de katıl hepsine işte ne demek 8 puanları izleyeceğim :A Hem ayrıca benim 8 ve üstü verdiğim filmleri izlemek istediğine emin misin? :A

Öyle “ben katılmıyorum, sadece 8 puan ve üstünü izlerim” demek yok. :A Çiğdem’in de dediği gibi sanatsever ve film izleyecisi forum üyelerimiz için mezarımdan çıkıp geldim. :A Madem geri döndüm, konuları açıyorum herkesi filmleri izlemeye davet ediyorum, @MasacRE- beyciğim de liste yapacak diye umuyorum 2020 yılı gelmeden. :A @Çiğdem- @Forumdash

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Öyle “ben katılmıyorum, sadece 8 puan ve üstünü izlerim” demek yok. :A Çiğdem’in de dediği gibi sanatsever ve film izleyecisi forum üyelerimiz için mezarımdan çıkıp geldim. :A Madem geri döndüm, konuları açıyorum herkesi filmleri izlemeye davet ediyorum, @MasacRE- beyciğim de liste yapacak diye umuyorum 2020 yılı gelmeden. :A @Çiğdem- @Forumdash
Masacre beyciğin bırak liste yapmayı, daha izlediği filmlere yorum bile yapmadı :A Hem o tablo işini yaparsam da sonlarda yaparım, daha kimsenin bir şey izlediği yok. Önce bir herkes otursun filmleri izlesin :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şimdi o ayrı o ayrı ama. Şu an film izleme dönemi :A Forumdash sen de katıl hepsine işte ne demek 8 puanları izleyeceğim :A Hem ayrıca benim 8 ve üstü verdiğim filmleri izlemek istediğine emin misin? :A

Aaa izleyecez ayoll @Forumdash nasılsa @destere ne derse onu yapıyor o desterede yanı :A :A :A

Şurada konuları açmak için Sherlock ve izlemek için destere hortlamış ayıp edemeyiz ayoll geçen yıl gibi güzel bir etkinlik olacak ve bu sefer daha kalabalık :Z:Z:Z @Harunnn60

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Geçen seneki liste var mı elinde :A Ona göre profilini çıkarıcam:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Aaa izleyecez ayoll @Forumdash nasılsa @destere ne derse onu yapıyor o desterede yanı :A :A :A

Şurada konuları açmak için Sherlock ve izlemek için destere hortlamış ayıp edemeyiz ayoll geçen yıl gibi güzel bir etkinlik olacak ve bu sefer daha kalabalık :Z:Z:Z @Harunnn60
@destere nin kayınçosu olmam onun her dediğini yaptiğim anlamına gelmez :A Senin aran bozulacak yoksa:F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Geçen seneki liste var mı elinde :A Ona göre profilini çıkarıcam:A
Aha liste bu :A

qGnk2W.png

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Nice güzel yıllarımıza inşallah. İyi ki aramızdasınız, iyi ki bizimlesin. :bhr: @Çiğdem-

Kaliteli hediyelerin. :Z
5b8c55b5e94fb71488087b88.jpg

baris-arduc-gq-turkiye-nisan-2.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Nice güzel yıllarımıza inşallah. İyi ki aramızdasınız, iyi ki bizimlesin. :bhr: @Çiğdem-

Kaliteli hediyelerin. :Z
5b8c55b5e94fb71488087b88.jpg

baris-arduc-gq-turkiye-nisan-2.jpg

Ahh çok teşekkürler cnm :bhr::bhr::bhr:

Konuda sen mesajta ben geldiğimizden beridir hiç düşmeyenler olduk sanırım çizgimizden :A Sürekli aynı çizgiyi koruyanlar Muhteşem İkili olur zaten :Z:Z:Z