Kraliçe Çiğdem'in Forumda 5.Yılı! (Kutlamalı Video)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kafasını çıkarıp bir nefes alıp tekrar geberdi herhalde :A Geldiği gibi gitmiş, yakalayamadık bile :A
Haahah şimdirik ilk görevini tamamlayıp gitmiş yeter :A :A :A

Ama artık geldi sayılır işte film izleme zamanına gelmesi iyi oldu :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Hhahah Ohaaa herif hortladı ayoll :eek::eek::eek: @Harunnn60 @Forumdash @xBUGRAx @serhatt @kerem @MEnes @MasacRE-

Geçen sefer MS e oy atmak için hortlamıştı şimdide yıldönümümü kutlamak için hortlamış :A :A :A @Harunnn60 Bu konuyu gece yakar :F :F :F
7ce3cd83c0b.png

Dün gece @Harunnn60 ile bunu konuşmuştuk başka bir şey isteseymişim keşke hemen hortladı @destere :F :F :F Saf insanların kalbi temiz olurmuş o hesap
:A :A :A @serhatt @xemrexxx
Delüğanlı irkek :A Sözünü tutmuş gitmiş:A GÖrevimi yaptım diyip çıktıysa abowww :eek: Umarım geri dönersin @destere

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Delüğanlı irkek :A Sözünü tutmuş gitmiş:A GÖrevimi yaptım diyip çıktıysa abowww :eek: Umarım geri dönersin @destere
Hhahah ilk görev olarak onu diyordur :F Ekimde gelincede ilk işi MS e oy verip gitmekti sonra yavas yavas gelmişti :F Yine gelir yavas yavas yanı hazirana kadar burda tabi yine Nisanlarda kaçmazsa :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Hhahah ilk görev olarak onu diyordur :F Ekimde gelincede ilk işi MS e oy verip gitmekti sonra yavas yavas gelmişti :F Yine gelir yavas yavas yanı hazirana kadar burda tabi yine Nisanlarda kaçmazsa :A :A :A
Bilemiyorum bana mesajı tripli geldi. Görevimi yaptım diyip gitmek nedir:A
Sus bee kadın sus diye karısına bağiran erkek gibi :A Ceketini alıp gitmiş :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hhaha foruma yine ilk benim için gelmiş ekim gibi ilk önce muhakkak bana yazar gider :A :A :A Sonra işte yavas yavas yine ayak uydurucak foruma film etkinliği öncesi gelmesi iyi olmuş yoksa biz onsuz gevsek davranacaktık :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Hhaha foruma yine ilk benim için gelmiş ekim gibi ilk önce muhakkak bana yazar gider :A :A :A Sonra işte yavas yavas yine ayak uydurucak foruma film etkinliği öncesi gelmesi iyi olmuş yoksa biz onsuz gevsek davranacaktık :A :A :A
Dediğim gibi en yuksek puan verdiklerinizi izlicem:A Oscar şubat sonumuş. Altın Küre pazar günüymüş. Belki ona gelir:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dediğim gibi en yuksek puan verdiklerinizi izlicem:A Oscar şubat sonumuş. Altın Küre pazar günüymüş. Belki ona gelir:A
Artık bu yılda geldi yanı ben gelecek kışa diye bir ara korkmuştum ama okadar uzun ara veremez geleceği belliydi :A :A :A Yakalayınca hesap sorarız :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059

tahminin yanlış fiyasko:) bak aşağıda hogatham ne güzel konuşmuş içimi biliyor kız gerçi bende onun içini biliyorum içi pis kızın pardon içi yani kalbi elmas gibi :)

aynen gelir gelmez ilk iş tabiki insan sevdiğinin mesajına koşar gidip tosbağa @xemrexxx ile gaga @Harunnn60 un foktan mesajlarına bakacak değildim :)

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,738
Puanı
1,060
Aaa 1 defa değiştirdik köyden şuankı ilçeye taşınırkan :A Ozaman bu net işleri birde daha yavas bu kadar hemen şipşak olmuyor 1 haftaya yakın bekledik telefon da ozamanlar aşrttı şuan şart değilmiş :A :A :A

Ama siz telefondanda giriyorsunuz ben telefondan internet kullanmıyorum asla böyle yazamam telefondan bu konuda @xemrexxx ile aynı düşünüyoruz :A :A :A
Bende foruma hep telefondan giriyorum. Bilgisayar mı kaldı bu devirde, siz @xemrexxx ile hala 2005'li yıllardan çıkamadınız. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
keşke ben yokken yada ben varken @Harunnn60 gagasıyla hiçbişey konuşmasanız daha güzel olurdu :) hanı o değil onun iç karartıcı pis dünyası senin moralini bozar diye üzülüyorum :)
Hahahah Aaa öyle deme @Harunnn60 seni sever biliyorsun :A :A :A Sen öyle pişmiş kelle gibi gülmen sinirine gidiyormuş ona pehliyor :A :A :A
7ce3cd83c0b.png

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tahminin yanlış fiyasko:) bak aşağıda hogatham ne güzel konuşmuş içimi biliyor kız gerçi bende onun içini biliyorum içi pis kızın pardon içi yani kalbi elmas gibi :)

aynen gelir gelmez ilk iş tabiki insan sevdiğinin mesajına koşar gidip tosbağa @xemrexxx ile gaga @Harunnn60 un foktan mesajlarına bakacak değildim :)
hangi diziden başlıyoruz sen onu söyle :) hogathayla gaga haruna bırakma bu işleri diziden anlamıyorlar :)
Aaa dedim gibi Yourt çok güzel çıktı ama sen gelmeden tükettik :A :A :A @xemrexxx dizilerine çok maruz kaldık yoklunda :A :A :A

@Harunnn60 Bir sürü yeni dizi açtı onlardan birine bakabiliriz @Forumdash @MasacRE- belirleyin işte ben size uyarım :F Ama benim aklım oscarda geçen yıl gibi yine günde 1-2 film hem dizi aramak zorunda da kalmıyorsun :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende foruma hep telefondan giriyorum. Bilgisayar mı kaldı bu devirde, siz @xemrexxx ile hala 2005'li yıllardan çıkamadınız. :A
Aaa denemedim ama ben bu şekilde hayatta telefondan yazamam forumda :F @xemrexxx de benim gibi bu konuda :A Ama biz size oranla daha hızlı yazdımız için biz zorlanırız öyle duraklaya duraklaya uymaz bize :A :A :A