Kraliçe Çiğdem'in Forumda 5.Yılı! (Kutlamalı Video)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tahminin yanlış fiyasko:) bak aşağıda hogatham ne güzel konuşmuş içimi biliyor kız gerçi bende onun içini biliyorum içi pis kızın pardon içi yani kalbi elmas gibi :)

aynen gelir gelmez ilk iş tabiki insan sevdiğinin mesajına koşar gidip tosbağa @xemrexxx ile gaga @Harunnn60 un foktan mesajlarına bakacak değildim :)
Aaa yalnız gerçekten @xemrexxx seni nerdeyse avatarındakı gibi yakalayacakmış kı son anda tüymüşsün :F :F :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
hangi diziden başlıyoruz sen onu söyle :) hogathayla gaga haruna bırakma bu işleri diziden anlamıyorlar :)

Aaa dedim gibi Yourt çok güzel çıktı ama sen gelmeden tükettik :A :A :A @xemrexxx dizilerine çok maruz kaldık yoklunda :A :A :A

@Harunnn60 Bir sürü yeni dizi açtı onlardan birine bakabiliriz @Forumdash @MasacRE- belirleyin işte ben size uyarım :F Ama benim aklım oscarda geçen yıl gibi yine günde 1-2 film hem dizi aramak zorunda da kalmıyorsun :A :A :A
İzlenecek çok film var, ben onlara yoğunlaşalım derim :A Dizilerle de uğraşırsak işin içinden çıkamayız :A @Forumdash

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,430
Puanı
1,061
tahminin yanlış fiyasko:) bak aşağıda hogatham ne güzel konuşmuş içimi biliyor kız gerçi bende onun içini biliyorum içi pis kızın pardon içi yani kalbi elmas gibi :)

aynen gelir gelmez ilk iş tabiki insan sevdiğinin mesajına koşar gidip tosbağa @xemrexxx ile gaga @Harunnn60 un foktan mesajlarına bakacak değildim :)

Aaa yalnız gerçekten @xemrexxx seni nerdeyse avatarındakı gibi yakalayacakmış kı son anda tüymüşsün :F :F :F
bir dahakine foku öldürür avatarimdaki:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
İzlenecek çok film var, ben onlara yoğunlaşalım derim :A Dizilerle de uğraşırsak işin içinden çıkamayız :A @Forumdash

Aaa bende onu diyorum @destere bak sırf film konusunu açtırmak için mezarından çıkardık @Sherlock u :F :F :F

Sende düzenini kurda filmlerle oyalanalım :A :A :A @Forumdash
28dk'lık diziyi izleyemeyen adam gelmiş 2.bucuk saatlik şeyler izleyelim "bırakın 45dklık şeyleri" diyor:( Neye kime sarilsan acaba:(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060

Allah mutlulugunuzu bozmasın :A Ben yanliş tahmin edeyim yeter ki:A Kız zaten evde kaldı, bi de terk edildi diye adı cıkarsa hepten başımıza kalacak :eek: :A @Çiğdem-

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa bende onu diyorum @destere bak sırf film konusunu açtırmak için mezarından çıkardık @Sherlock u :F :F :F

Sende düzenini kurda filmlerle oyalanalım :A :A :A @Forumdash

28dk'lık diziyi izleyemeyen adam gelmiş 2.bucuk saatlik şeyler izleyelim "bırakın 45dklık şeyleri" diyor:( Neye kime sarilsan acaba:(
Şimdi o ayrı o ayrı ama. Şu an film izleme dönemi :A Forumdash sen de katıl hepsine işte ne demek 8 puanları izleyeceğim :A Hem ayrıca benim 8 ve üstü verdiğim filmleri izlemek istediğine emin misin? :A