TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

Tamam. Detaylı analizler bekliyorum. :A Hayırlı iftarlar olsun. :D

@vadikızı ablam sağolsun beklentileri öyle yükseltti ki millet Brad Pitt bekliyordu. :F

:FBen gerçek neyse onu söyledim geçende söyledim profilinde bende gerçek neyse o:D
Şimdi forum dışıda yazdım sana burayada yazıyorum cevapların çok güzeldi çok güzel bir ropörtaj olmuş sesini yerim senin ne onlar köylü ben şehirli çok güldüm ya:F:Fve kuzum benim sende benim için değerlisin biliyosun bunu istediğin sürece benimle konuşabilirsin ablan olmaya devam edeceğim:kissingheart:

@Ahmed emeğine sağlık çok güzel bir program olmuş:D

:FBen gerçek neyse onu söyledim geçende söyledim profilinde bende gerçek neyse o:D
Şimdi forum dışıda yazdım sana burayada yazıyorum cevapların çok güzeldi çok güzel bir ropörtaj olmuş sesini yerim senin ne onlar köylü ben şehirli çok güldüm ya:F:Fve kuzum benim sende benim için değerlisin biliyosun bunu istediğin sürece benimle konuşabilirsin ablan olmaya devam edeceğim:kissingheart:

@Ahmed emeğine sağlık çok güzel bir program olmuş:D
Teşekkürler ablam. Görmedim ne mesajı. 😱

Bekliyorum. Seni de övdüm arada. :A
Beni övdün? :A

Röportajın çok sempatik ve içten olmuş. Sorulara verdiğin kaliteli cevaplarınla güzel bir kürtaj okudum. :A Fotoğrafın, videon ve en önemlisi samimi açıklamalarınla seni yakından tanımış oldum. Saçma sapan itirafların üzerini renkli röportajınla kapattığın için de teşekkürler. :D

Hangi bataklıkta acaba:( Daha da gelmez. Haziranda mı ara verecem diyordu?
Sende bir kara bulutlar var aslında kimi sevsen bir şey oluypr ablacım. :A
Aaa geçen Forumdasahlara demiştim kimi sevsem ölüp ölmediği belli olmuyor diye forumdan destere , kadın ünlüden Avril örnekleri vermiştim dünyadalarmı ahrettelermi belli değil :F

Haziranda gidiyordu daha gelmez sanırım ama gidiyorum demeyede gelebilir :(

Senin kısmı bitirmek üzereyim cnm itirafları sonra okuyacam şuan seni okuyorum :A

Gençler arada bana da laf atın ya. Sap sap foruma girip çıkıyoruz. Hiç atraksiyonumuz yok. Üvey miyiz lan biz burada?

Beni övdün? :A

Röportajın çok sempatik ve içten olmuş. Sorulara verdiğin kaliteli cevaplarınla güzel bir kürtaj okudum. :A Fotoğrafın, videon ve en önemlisi samimi açıklamalarınla seni yakından tanımış oldum. Saçma sapan itirafların üzerini renkli röportajınla kapattığın için de teşekkürler. :D
Teşekkürler. :D Tam burada övmüşüm. :A

"Ozan'ı ikna ettik bir süre kaos dönemi yaşadık ama forum yine kendini yeniledi bence, geldiğimden beri eski samimi ortamı yeniden hissettim. Bunda tabii yeni üyelerin gelmesi de büyük etken @serhatt, @kerem vs. foruma renk kattılar."