Show Yeni Gelin - Dizi Yorumları

Anketi başlatıyorum, sizce hangisi daha güzel, Yeni Gelin'in Bellası mı yoksa müzmin gelin Çiğdem mi? :A @Çiğdem- @xemrexxx @denizz19 @XanTier @Thequeer @Yiğitt @MasacRE- @Doğu @xBUGRAx @Ahmed @batuhankaralar @Aserat @sokak sanati

13567140_624241097732791_4163023900734896326_n.jpg

yeni-gelin-bella-kimdir-jessica-may-kac-yasinda-aslen-nerelidir-1489243224.jpg

Anketi başlatıyorum, sizce hangisi daha güzel, Yeni Gelin'in Bellası mı yoksa müzmin gelin Çiğdem mi? :A @Çiğdem- @xemrexxx @denizz19 @XanTier @Thequeer @Yiğitt @MasacRE- @Doğu @xBUGRAx @Ahmed @batuhankaralar @Aserat @sokak sanati

x5Ow46ep.jpeg

yeni-gelin-bella-kimdir-jessica-may-kac-yasinda-aslen-nerelidir-1489243224.jpg
Ay bu Çiğdem mi gerçekten ? 😱 😱
Ben böyle orta yaşlı, şişman tontiş Adile Naşit tipli biri olarak kurgulamıştım kafamda :F
Sorunun cevabına gelirsek cevabım @Çiğdem- (çarpılmayız inş :A)

Oha bu @Çiğdem- mi? Öyleyse resimde 40 yaşında duruyor valla.:A

Fazilet Hanım harika oranlar almış yine. Totalde de artmış iyice. Yakında Yeni Gelini de geçer. Ab de zirvede tabiki de.

Ay bu Çiğdem mi gerçekten ? 😱 😱
Ben böyle orta yaşlı, şişman tontiş Adile Naşit tipli biri olarak kurgulamıştım kafamda :F
Sorunun cevabına gelirsek cevabım @Çiğdem- (çarpılmayız inş :A)

Çiğdem minyondu bu bildiğin 2 çocuk annesi olmuş. Karta kaçtın Çiğdem evlen artık.:A
Belle makyaj güzeli. O yüzden Çiğdem.:A

Üsste ki nasıl Çiğdem oluyor ya değil ki o😱 Sabah sabah millete fake mi attın :X

Kalbimdeki Deniz ab ve abcde iyi gitmiş devam edebilir daha. :A

Tabii ki Çiğdem. :A Süreç Film oyuncusu sevmem. :A

Arkadaşlar Harun içime kurt düşürdü resmi yeniledim bir daha karşılaştırın bence. :A