Show Yeni Gelin - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Show TV'nin iddialı komedi dizisi Yeni Gelin bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Süreç Film'in, yönetmen ve senaristliğini Ersoy Güler'in üstlendiği; başrollerini ise Tolga Mendi, Jessica May Drociunas, Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Dağhan Külegeç, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik ve Murat Kocacık'ın paylaştığı yapım, İspanyol bir genç kızın Adana'da yaşayan bir Türkmen aşiretine gelin gitmesiyle yaşananları konu alıyor.

Dizi ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konu başlığı altında yapabilirsiniz.

Yeni Gelin, yeni bölümleriyle her Cumartesi 20.00'de Show TV'de!

ca7b6fb9-ee62-4db0-889a-585bd3ae2b5a.jpg

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Tekrarına bakacam bugün imkansız ama güzel bir dizi gibi

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Biraz baktım hem.komedi hem.tore ne anlattığını dahi anlamadım daha

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Üzülerek söylüyorum ki beğenmedim. Aslında hızlı başladı ama sonlara doğru temposu çok düştü. Fragmanlar güzeldi ama bölümün kendisinde beklediğimi bulamadım. Mesela Ay Lav Yu'da da bu tür bir konu işlenmişti ama 60. defa da denk gelsem ilk günkü gibi gülüyorum. Bunda yeni gelinin zorluklarını biraz gördük ve sonrasında aşiret kısmı başladı. Özellikle Bella'nın bir tokatla bayılması zorlamaydı.

Yan kadrodaki oyuncular iyiydi ama Zeynep Kankonde veya Esin Gündoğdu gibi daha önce başka projelerde devleşmiş isimler pek etkin değildi. Tolga Mendi'yi pek beğenmedim. Keşke başka birini bulsalarmış. Jessica May de kesinlikle çok sempatik ve sıcak bir kız, oyunculuğunu da ilk proje olduğunu düşünürsek iyi buldum. Yüz güldüren sahnelerin büyük kısmı ona aitti. Tabii yeni Meryem Uzerli falan olacağını sanmıyorum ama yine de ekrana yakışıyor.

2. bölüm fragmanı da 'eh işte' dedirttiği için muhtemelen gelecek hafta izlemeyeceğim, ama deneyecek olanlar varsa iyi seyirler.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,175
Puanı
1,061
skandal rezalet hayal kırıklığı :( su aygırına tecavüz eden orangutan videosunda bile senaryo daha kaliteli olur :( kadroya yazık :(