eTV Fikir Cambazı - 6.Bölüm | Yarı Final 2

Cumartesi için konuştum diğerleriyle ama Cuma günü kesin cevap verecekler onlar da çalışıyorlar ya ayarlama yapacaklar olursa net cevabı vercem sana zaten :D

Teşekkür ederim turkuazz en kısa sürede yanıtını da bekliyorum :D

Başka kimler olacak ki yanınızda inşallah hava güzel olurda gezersiniz bir güzel:D

Eğer hepsi gelirse Enis Melankolik Eyüp onun kardeşi Emre ve Enes'le Ben :D @batuhankaralar saftiriği de gitsin Necati Şaşmazla bılışsun :A

Merakla bekliyorum :A

:DAyy bal arımdamı gelecek sizle ne güzel gelir niye gelmesin @gözlemci iş konusu bir halolsaydı iyii olurdu kafası rahatlardı bu arada yine tüm E leri yine topluyosun deniz:F

buluşsun tabii nesi varmış necomun bee aaa:D

:DAyy bal arımdamı gelecek sizle ne güzel gelir niye gelmesin @gözlemci iş konusu bir halolsaydı iyii olurdu kafası rahatlardı bu arada yine tüm E leri yine topluyosun deniz:F

buluşsun tabii nesi varmış necomun bee aaa:D
Aaa sahi @MEnes ben de E harflerini çeken bir şey var Emre - Eyüp - Enis - Enes buluşması olacak :A

Komikmiş fıkra güldüm doğrusu. :A Gelmişiz 24 25 yaşlarına bir grupta lider mi olur öküz kadar olduk lidere gerek mi var. :A :A
Bizim grupta futbol konuşan insan sadece 1 tane var yalnız şimdiden haberini vereyim de Emre ile konuşursun futbolu :A

:A:Asenden güzel lider olur ki rahat dur bari yine enisin şikayetleri gelmesin
Enise liderlik yapmıyorum o bizi gezdirir genelde :A

Senle ne konuşacağız biz bilmem ki gerçi kültürsüz de değiliz yani de :A sen şimdi bizi beğenmezsin de :A

Yine antin kuntin bir ormana götürür bizi :A
La sokaklarda büyüdük biz her türlü ortama girip çıktığımız için öyle beğenmemezlik olmaz yani. :A Hafiften elitiz diye hayallerimizi de satmadık ya. :A :A

La sokaklarda büyüdük biz her türlü ortama girip çıktığımız için öyle beğenmemezlik olmaz yani. :A Hafiften elitiz diye hayallerimizi de satmadık ya. :A :A
Sen nerde oturuyorsun İstanbulda :A şaka yapıyorum ya bizde her tür muhabbet döner küfürsüz hayat sahasıyız zaten :A kibarlık budalasıyız :A

:DAllah allah ne varmış ormanda bee ormanda gezmek güzeldir bir kere
Ormanda zaman mı geçer yahu :A

Sen nerde oturuyorsun İstanbulda :A şaka yapıyorum ya bizde her tür muhabbet döner küfürsüz hayat sahasıyız zaten :A kibarlık budalasıyız :A

:FTabii alışkınsın ya çarşılardsa gezmeye demi kızlara görünmek varken orman işine gelmiyor dimiii:A:A

Yenibosna'dayım Bahçelievler'de. :A Biliyorum la goygoy iyidir. :A Küfürsüz olması pek mümkün olmasa da yine de inanayım hadi. :A