MusicSurvivor All Star Şampiyonu I Rihanna (sokak sanati)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
kazanan @sokak sanati nı kutluyorum tebrikler :) gerçi elindeki malzeme güzeldi kazanmasaydı saydıracaktım :)
az bir farkla kaybeden @denizz19 ide kutluyorum, finale büyük bir heyecan ve renk kattı ayrıca sıla bizim mahallenin gülüdür ama dünyaya açılıp değişik güller görünce mecburen kendi mahallemize sırt çevirmek zorunda kaldık :)
her iki şarkıda harikaydı birinciliği hakediyordu sadece şarkıyı söyleyenlerin özelliği son durumu belirledi :) rihannanın bacakları daha uzundu yani asil ingiliz atı gibi rihanna, oysa sıla asil arap atı gibi... uzun mesafede kesiliyor, kısa mesafede olsa kesinlikle kazanırdı buna eminim :)

neyse bacaklara ve yarışlara ara verip bir tebrikte @GunesinOglu na bu kadar güzel ve heyecan dolu bir yarışmayı foruma kazandırdığı için cansıkıntımıza çare olduğu için tebrik ediyoruz:)

son olarak biz değerli jürilerin :) dayanılmaz isteklerimize salvolarımıza yerin dibine batırmalarımıza tahammül edip yarışmayı inatla sonuna kadar centilmence sürdüren bugüne kadar elenmiş olsun veya çeyrek veya yarı final veya final görmüş tüm yarışmacıları kutluyorum :))

Teşekkürler destere. Her hafta muhteşem puanların ile büyük destek oldun. Kısa zamanda en azından @DarkLeqenD 'den daha fazla yer edindin Riri'nin gönlünde.:A

15 Kasım'da ilk oyumu vermişim işte verdiğim puanlar
Seksendört'e 2 hafta oy vermişim 17 puan
Musfata Ceceli 30 puan
Demet Akalın tek hafta 9 puan
Yalın 36 puan
Ahmet Kaya 4 haftada 18 puan
Sıla 37 puan
Tarkan 42 puan
Barış Manço 28 puan
Katty Perry yıldızım hiç barışmamış 17 puan
Rihanna 35 puan finale kadar Rihanna'ya daha çok oy vermişim
Yıldız Tilbe 3 hafta 9 puan

Bu kadar az mı.:( Sen umduğumu bulamadıklarım arasında yer alacaksın.:A

Gerçekten büyük mücadele oldu gerek finalde gerek yarışma boyunca, finale kalan iki isim de yarışmanın favorileriydi büyük tebrikler @sokak sanati, gerçekten kendini yırttın. :A

@denizz19 seni de tebrik ederim All Star sonuçta ilk 5'de bitirmek bile büyük başarıdır. Bundan dolayı bir tebrik de @Bully'e. :D

Teşekkürler mrt karşim.:Z Keşke finalde senle karşılaşip fark atsaydim ama Sıla'da yetti bize.:A
İnanılmaz bir mücadele verdik ve çok uzun bir serüvendi. Karşılığını ve ilk sezonun rövanşını aldım. 16. Haftaya kadar verdiğin puanlar için teşekkür ederim tekrardan.:)))

Tebrikler Umut'um :Z(@sokak sanati) final için çok iyi bir şarkı seçimi yamışsın valla finale kadar gelmeni beklemiyordum azmettin başardın ve sonundada hakederek kazandın.

@denizz19 üzgünüm malesef :( sende çok iyi yarıştın finale gelmek bile büyük başarı tekrar tebrikler. Final şarkını iyi ama Riri karşısında zayıf kaldı hiç zorlamadı beni final puanlarını verirken.

@GunesinOglu reis sanada tebrikler'imi ve teşekkürilerimi sunuyorum. :D

Hakettiği mi ve müthiş azmimi dile getirdiğin için teşekkür ederim Akın'ım.:bhr: Valla çok didindim ama oldu sonunda. Forumda zor bit olayı daha başardım. 2015 forumda benim açımdan güzel sonlandı. Sanada teşekkür ederim bu güzel desteğin için.:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Teşekkürler destere. Her hafta muhteşem puanların ile büyük destek oldun. Kısa zamanda en azından @DarkLeqenD 'den daha fazla yer edindin Riri'nin gönlünde.:A

Teşekkürler mrt karşim.:Z Keşke finalde senle karşılaşip fark atsaydim ama Sıla'da yetti bize.:A
İnanılmaz bir mücadele verdik ve çok uzun bir serüvendi. Karşılığını ve ilk sezonun rövanşını aldım. 16. Haftaya kadar verdiğin puanlar için teşekkür ederim tekrardan.:)))

rica ederim ne demek hem oyumu senin için değil rihannam için harcadım helalı hoş olsun :))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
rica ederim ne demek hem oyumu senin için değil rihannam için harcadım helalı hoş olsun :))

Seninle @Çiğdem- nasıl müthiş ekipse bende Rihanna ile öyle bir ekip oldum.:Z Ekip işi her zaman iyidir her ne kadar reelde gerçekleştirmesemde.:F

Tebrikler @sokak sanati :) yabancı şarkı ile birinci olmak büyük bir çaba ister ki bu sizde vardı... @denizz19 sizi de tebrik ederim ikinci olarak çok iyi iş çıkardınız... Asıl tebrik @GunesinOglu 'na ben oy kullanmaya üşenirken siz bu yarışmayı yönettiniz kocaman tebrikler size :)

Teşekkürler reis.:D Yabancı şarkının güçlüğü kısa zamanda çözmüşsun. Gerçekten hayali bile yorucu bir olaydı. İlk başlarda Cengiz bilir nasıl ne yapacağımı bilmeden dolanıyorum anlatamam ama navy olarak Rihanna'nın hakkını teslim ettim forumda.:D

@destere ne diyormuş ben en baştan beri sıla hayranı olduğumu söyledim
senide seviyorum ne zaman sevmedim dedim acaba:(

@sokak sanati nın iftiraları bunlar onu dinleme bence :)

Sen benim dilime doladın hep vadikızının 1 puanlarını haksızmıyım.:s.s Kızın benden nefret ettiğine inandırdın resmen.:(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Seninle @Çiğdem- nasıl müthiş ekipse bende Rihanna ile öyle bir ekip oldum.:Z Ekip işi her zaman iyidir her ne kadar reelde gerçekleştirmesemde.:F

iyi bir ikili oldunuz o yüzden takdiri hakettiniz :) ama mesela bir tarkan seçseydin değil ekip, tarkanla çiftleşmeyi dahi başarsaydın zırnık oy alamazdın benden :)) yani tamam ekip felan olmak güzelde birde partneri iyi seçmek lazım :))
mesela ben @Çiğdem- i seçtim sırtım yere gelmez zaten düşsemde kızın üstüne düşerim yumuşak yumuşak bişeyde olmaz ekip dediğin düştüğünde sırtına yastık olmalı , yükseldiğinde ayağına asılan balon olmalı ağırlık yapmamalı :) yoksa çıkarken yere çakılırsın :))

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

Hakettiği mi ve müthiş azmimi dile getirdiğin için teşekkür ederim Akın'ım.:bhr: Valla çok didindim ama oldu sonunda. Forumda zor bit olayı daha başardım. 2015 forumda benim açımdan güzel sonlandı. Sanada teşekkür ederim bu güzel desteğin için.:X
En az @destere kadar sevimsizsin şuan. :T:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,470
Puanı
1,060

Teşekkürler reis.:D Yabancı şarkının güçlüğü kısa zamanda çözmüşsun. Gerçekten hayali bile yorucu bir olaydı. İlk başlarda Cengiz bilir nasıl ne yapacağımı bilmeden dolanıyorum anlatamam ama navy olarak Rihanna'nın hakkını teslim ettim forumda.:D

Sen benim dilime doladın hep vadikızının 1 puanlarını haksızmıyım.:s.s Kızın benden nefret ettiğine inandırdın resmen.:(

allahım yarabbim yaw niye nefret edeceğim:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
iyi bir ikili oldunuz o yüzden takdiri hakettiniz :) ama mesela bir tarkan seçseydin değil ekip, tarkanla çiftleşmeyi dahi başarsaydın zırnık oy alamazdın benden :)) yani tamam ekip felan olmak güzelde birde partneri iyi seçmek lazım :))
mesela ben @Çiğdem- i seçtim sırtım yere gelmez zaten düşsemde kızın üstüne düşerim yumuşak yumuşak bişeyde olmaz ekip dediğin düştüğünde sırtına yastık olmalı , yükseldiğinde ayağına asılan balon olmalı ağırlık yapmamalı :) yoksa çıkarken yere çakılırsın :))

Tarkan'ın müzik kalitesi iyi. Onunla yarışmak isterdim ama nasip olmadı :X Yoksa çok efsane olurduk yine.:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Tarkan'ın müzik kalitesi iyi. Onunla yarışmak isterdim ama nasip olmadı :X Yoksa çok efsane olurduk yine.:Z

o kalite bende iş yapmaz :) yarışma boyunca ilk jüri olduğumda demet akalına kıl oldum elensede kurtulsak dedim hele şükür gitti sonra tarkana geldi sıra ne zorla eledikte kurtulduk :) @Maskeli Fedai yide etiketleyeyim lafımız boşa gitmesin biz anarken orası burası çınlasın bari :))

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
perran elenmedi daha bakarsın son turlarda kadına yüksek yüksek puanlar veririm hemen ümidi kesme :) @adımutlulukk bir kaç seneye yarışmayı tekrar başlatabilirim dedi :))
@adımutlulukk başlatacak da biz göreceğiz biz herhalde göremeyiz başladığı günleri. :) Aramızdaki tek sorun Perran onun dışında çok sevdiğim bir insansın. :D Arada şişko falan demesen güzel olurdu hatta sen İstanbul'dasın bir ara elini öpmeye gitsen benden de selam götürsen ne güzel olurdu. :A

Onuda almasını bilirim.:A
Bu gidişle sen ülkenin başına da geçersin. :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@adımutlulukk başlatacak da biz göreceğiz biz herhalde göremeyiz başladığı günleri. :) Aramızdaki tek sorun Perran onun dışında çok sevdiğim bir insansın. :D Arada şişko falan demesen güzel olurdu hatta sen İstanbul'dasın bir ara elini öpmeye gitsen benden de selem götürsen ne güzel olurdu. :A

Ankara için adaylık koyabilirim.:F Uff ne ülkesi ben yurt dışına çıkacam.:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
@adımutlulukk başlatacak da biz göreceğiz biz herhalde göremeyiz başladığı günleri. :) Aramızdaki tek sorun Perran onun dışında çok sevdiğim bir insansın. :D Arada şişko falan demesen güzel olurdu hatta sen İstanbul'dasın bir ara elini öpmeye gitsen benden de selam götürsen ne güzel olurdu. :A

güzel bişey olsa valla gider heryerini öperim teyzemin:)) ama yani eskilerde kalmış eskide bırakmak lazım huzurunu bozmayalım şimdi kadının:))

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
müthiş bir yarışmanın heyecanını yaşadık..
@sokak sanati tebrik ediyorum seni..finalde oyumu sılaya kullanmıştım ama yarı finaldede tam puan rihannanın olmuştu..yani sıla ile rihanna arasında büyük çekişme oldu...
yarışmayı yabancı bir şarkıcıyla temsil ettin ve çok başarılı bir iş çıkardın...bu yarışmaya damga vurdun..seni tekrardan tebrik ediyorum..
@denizz19 finale kadar adını yazdırdın..zaten daha önceki yarışmalarda başarını kanıtlamıştın..bu defada finale kadar yarıştın..bu yarışmanın bir anlamda iki galibi bulunmaktadır.çünkü finalde olan da kazanmış oluyor böyle bir başarıyı yakalamış olduğu için..sende yarışmaya sıla ile damga vurdun..senide tebrik ediyorum..
sonuç olarak ikinizde yarışmaya damga vurdunuz..ikiniz de büyük heyecan yaşattınız..bu heyecanı bize yaşattığınız için sizlere teşekkür ediyorum..
@GunesinOglu böyle bir yarışmada beni juri olarak seçtiğin için sanada teşekkür ediyorum..yarışmaya 3.haftadan itibaren katıldım..benim için oldukça keyifli bir yarışma oldu..ayrıca yarımayı çok iyi yönetip sundun..herşey için teşekkür ediyorum..