MusicSurvivor All Star Şampiyonu I Rihanna (sokak sanati)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bir de buradan yazayım öncelikle @sokak sanati seni tebrik ederim azmini kutlarım başarılı şekilde Rihanna'yı yönettin ve büyük finalde zirveyi aldın senin adına sevindim, Mutlu da oldum ben bu yarışmadan ilk sezon zirve keyfini yaşadığım için senin kazanman bende üzücü bir etki yaratmadı inanabilirsin :) Ödülün bayağı yakışacak sana ;)

Bana dediğim gibi oylarıyla bu güne kadar pek çok arkadaş destek verdi onların haklarını ödeyemem her zaman yakınlıklarını hissettiğim herkese teşekkür ederim :) Finalde verilen oylar kazanmamdan çok daha değerliydi benim için tabi gönül isterdi kazanmak ama olsun problem yok.

Biraz uzattım ama açıklama yapmak zorundayım yine de. Kendisiyle konuşmuştum daha önce Ziynet Sali ile 5.sezonda yarışacağıma dair bilgi vermiştim ama çekilme kararı aldığımı da bu konu altında bildirmek ve duyurmak istiyorum herkese. Emek harcadın bu sezon bayağı @GunesinOglu sana da bu emeklerin için teşekkürler. 5.sezonda yarışacak herkese şimdiden başarılar diliyorum.

Teşekkürederim Deniz. İnan çok keyifli geçti seninle yarışmak. Özellikle özelden bana attığın adım ile daha keyifli bir hal aldı. Öncelikle bunun için sonra arada ipin ucu kaçsada buraya kadar keyifli atışmalarımiz için sana teşekkür eder.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
kazanan @sokak sanati nı kutluyorum tebrikler :) gerçi elindeki malzeme güzeldi kazanmasaydı saydıracaktım :)
az bir farkla kaybeden @denizz19 ide kutluyorum, finale büyük bir heyecan ve renk kattı ayrıca sıla bizim mahallenin gülüdür ama dünyaya açılıp değişik güller görünce mecburen kendi mahallemize sırt çevirmek zorunda kaldık :)
her iki şarkıda harikaydı birinciliği hakediyordu sadece şarkıyı söyleyenlerin özelliği son durumu belirledi :) rihannanın bacakları daha uzundu yani asil ingiliz atı gibi rihanna, oysa sıla asil arap atı gibi... uzun mesafede kesiliyor, kısa mesafede olsa kesinlikle kazanırdı buna eminim :)

neyse bacaklara ve yarışlara ara verip bir tebrikte @GunesinOglu na bu kadar güzel ve heyecan dolu bir yarışmayı foruma kazandırdığı için cansıkıntımıza çare olduğu için tebrik ediyoruz:)

son olarak biz değerli jürilerin :) dayanılmaz isteklerimize salvolarımıza yerin dibine batırmalarımıza tahammül edip yarışmayı inatla sonuna kadar centilmence sürdüren bugüne kadar elenmiş olsun veya çeyrek veya yarı final veya final görmüş tüm yarışmacıları kutluyorum :))

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
15 Kasım'da ilk oyumu vermişim işte verdiğim puanlar
Seksendört'e 2 hafta oy vermişim 17 puan
Musfata Ceceli 30 puan
Demet Akalın tek hafta 9 puan
Yalın 36 puan
Ahmet Kaya 4 haftada 18 puan
Sıla 37 puan
Tarkan 42 puan
Barış Manço 28 puan
Katty Perry yıldızım hiç barışmamış 17 puan
Rihanna 35 puan finale kadar Rihanna'ya daha çok oy vermişim
Yıldız Tilbe 3 hafta 9 puan

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Öncelikle çok tebrikler Umut. Biliyorsun zaten en baştan hep destek verdim, çünki gerçekten Riri bunu hakediyor. Belki bir başkasinda olsa bunu başaramazdi ama senin büyük azminle kazandin. Tekrardan tebrikler :hearteyecat::clapping: @sokak sanati

@denizz19 seni de çok tebrik ederim. :X

Teşekkür ederim Ahmedim.:bhr: Kesinlikle Riri olmasa yapamazdim ki zaten bir çok kişi 20 şarkı olmadığı için elendi. Bu başarabilecek en büyük adaydi Queen'im.:bhr: Ben kadar sen ve baştan beri destek olan herkeste olmasa bunu yapamazdik. Teşekkür ederim.:Z

Tebrik ederim @sokak sanati sevindim adına, final de Sıla'ya verdim oyumu ama sana da tam puan verdiğim haftalar olmuştu. :ok:

Kazanmasam beni desteklemedigine atar yapardın ama kazandım geçti gitti.:D Teşekkür ederim Tolga. Gerçekten Only Girl, Where Have You Been ve We Found Love'lı haftalarda ki bana desteğin çok işe yaradı. Teşekkür ederim bunca güzel hafta oy verdiğin için.:D

Vay be baya çekişmeli olmuş. @sokak sanati tebrikler yabancı şarkılarla arası pek olmayan forumda şampiyonluk gerçekten büyük başarı. :)

@denizz19 sana da tebrikler finale gelmek büyük başarı. Bence finale biraz daha iddialı bir şarkı saklayabilirdin ama Acısa da Öldürmez de epey seviliyormuş aslında aldığı puana bakılırsa. :)

Hemde ne çekişme. Yüreğim ağzımda son yarım saat geçirdim.:F İşimiz en zoru başarmak.:p Cidden forumun eksenini kaydırdık.:F İlk sezon güçlükle çıktığım finale rahat sayılacak bir galibiyet ile telafi ettim 9 aylık bir sürede.:F
Teşekkür ederim. En büyük hediyeyi senden alacağım. Onun içinde teşekkür ederim şimdiden.:X

Son dakika golü atanarda buradaymış.:ppp:
Teşekkürler bu arada.ilk haftalardan itibaren hep yardımcılığı puanların. Ben kadar emeğin var seninde. Teşekkür ederim.:D

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,822
Puanı
1,061
Gerçekten büyük mücadele oldu gerek finalde gerek yarışma boyunca, finale kalan iki isim de yarışmanın favorileriydi büyük tebrikler @sokak sanati, gerçekten kendini yırttın. :A

@denizz19 seni de tebrik ederim All Star sonuçta ilk 5'de bitirmek bile büyük başarıdır. Bundan dolayı bir tebrik de @Bully'e. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yarışmanın şampiyonu @sokak sanati ve ikincisi @denizz19'u tebrik ediyorum. Böyle bir sonuç çıkmasına şaşırmadım değil, Rihanna'nın bu denli popüler olduğunu bilmiyordum. İlk sezonda yabancı şarkıcılar dökülüyordu puan olarak? Bir de şunu merak ediyorum, niye Rihanna? Sesi ve görüntüsü dolayısıyla mı yoksa şarkı sözlerinindeki "anlam" dolayısıyla mı? Eğer anlamdan ötürüyse şapka çıkarmak gerekir, bu denli yüksek seviye İngilizce biliniyor o halde. Aksi taktirde Sıla'nın Acısada Öldürmez parçası, hem sözlerindeki anlam hem de müziğindeki armoni bakımından hiç de geride değil hatta öndedir Rihanna'nın. :)

Tabi yanlış anlaşılmasın, iki şarkıcı hakkında da herhangi bir hayranlık ya da düşmanlığım hiç olmadı. Bu hafta yarışan iki şarkı hakkındaydı kıyaslamam. Sonuç olarak çoğunluğun kararına saygı duymak gerekir. Tekrardan tebrik ediyorum @sokak sanati'ni, umarım bu hafta beğenmedim diye TMFE'i izlemekten vazgeçmez. :D

Rihanna sesi ile burada ki tüm şarkıcıları katlar elbette. Kadın defalarca rekor kırdı ve tamamen eğitimsiz ses. Birde eğitim olsa ufff neler olur.:D
Evet görüntü ve çekiciliği ile kendini tanıttı ve sesi ile kendini sevdirdi. Ama şarkılarının önüne geçen bir haberi olmadı bence hiç.

Sadece Turkiye'de sürüm böyle söylim. Rihanna'yi ABD'den bile çok dinleyen iki ülke var biri Türkiye diğeri Meksika.:D Türk medyası kadına iyi çalışmış.:D

Teşekkür ederim bu arada. Arada ara fena sinir olsamda güzel bir sezon geçirmemde bana çok yardımcı oldun sayılır.:D İzleyeceğim. Hazır bu omuzumda ki yük kalkmışen ve sınavlarım başlamamışken ve de oscar filmleri daha nete düşmemişken izlicem. :X

İki arkadaşı da tebrik ediyorum buraya kadar gelmek büyük başarıydı bir kişi kazanacaktı ve kazanan @sokak sanati oldu. :)

Teşekkür ederim sanada Aykut.:D Ara ara güzel puanların ile Moral verdin ama yerli ağırlıklı birisin çokta yabancı sever biri değilsin bunu tesbit ettim.:D Özellikle Dont Stop the Music haftasında ki 2 Rihanna yazman sonucu karışıklık ve ben 1 puan ile 1.ligi kaçıracak olduğum o hafta unutulmaz.:D Teşekkür ederim tekrardan.:X

@sokak sanati Umut'um inan ki kendim kazanmış kadar sevindim çünkü ilk sen bu yabancı algısını kırdın sonra da ben kırdım. :Z O yüzden sevincini hissedebiliyorum. :D

@denizz19 Sıla severim zaman zaman şarkılarına tam puanın bir alti bile verdim. O yüzden sana da Tebrikler. Sıla'yı sonuna kadar savundun baya azimlisin. :)

Ve bir tebrik @GunesinOglu 'na. :D Hersey icun cok sağol cok emek verdin iyi ki varsın forumda Cengiz. :)

Teşekkürler Harun'cuğum. Gerçekten birlikte mücadele ettik ve zaferi tadınida birlikte çıkartmak gerek. Elbette ben kadar hakkın var. Teşekkür ederim bu zamana kadar gerek özelden gerek konulardan yardımlarından dolayı.:D

Katy 20 hafta çıkartamadı ona bende üzüldüm. Şu albüm 1 yıl daha erken çıksaydıda beraber final yaşasaydık. :p

@denizz19 çok tebrikler 2.sezon hariç 3 sezonda finaldesin 2 şampiyonluk var all starda tabi tşampiyonluk daha özeldi ama final başarında iyidir bence aramızdan en iyi yarışanlardansın :bhr::bhr::bhr:
@sokak sanati bende 1.sezona avril lavigne yabancıyla katılmıştım oyüzden yabancıları dsteklemem çok normaldi rihannayı zaten 1.sezonda final dahil desteklemiştim bu sefer kazanmana sevindim yabancı bir dünya starı olarak all star şampiyonluğuna yakıştı bence :bhr::bhr::bhr:

ocak ayından beridir yanı 1 yıldır survivorla yatıp kalkıyoruz @GunesinOglu format içi öncelikle çok teşekkürler özellikle son 1 yıl forumun en durgun dönemiydi senin yarışman forumu ayakta tuttu bence umarım devam edebiliriz :F:F:F

2 farklı şarkıcımı all stara getirelek başarı sağladım bence 2.sezondan çeyrek finalden 1 hafta önce elenen mustafa sandal 3.sezonda final başarısı gösterdiğim burcu güneş ama malesef iki şarkıcımda all starda erken elediler yinede ben mustafa sandalla elimden geleni all stardada yaptım 2.sezondan bile iyi başlamıştık elendiğim haftaya kadar başarılı sonuçlar alıp final puanı durumumda iyiydi ama sezen aksular gülşenler ve bir çok iddalı aşrkıcılar gibi risk aldığım hafta maleef bende elenmiştim sağlık olsun eğlendim ben:bhr:

Bana her daim destek olanların kraliçesi gelmiş.:bhr: Valla ben Mustafa'yı her ne kadar sevmesemde sen bana hep doğru bir şekilde iyi puanları yapıştırdın. Çok çok çok teşekkür ederim finale kadar ve finalde ki tüm desteklerinden ve yarışmaya kattığını o naif eğlenceli hallerinden dolayı.:bhr:Sensiz daha az zevki çıkardı cidden.

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,525
Puanı
1,060
Teşekkür ederim beni sevmeyen ve oy vermeyen kişi.ss Sevincimi seninle paylaşmıyorum. Ohh olsun sana.:A

Teşekkürler karşim. Ne hissettiğini çok iyi anlıyorum bence de en iyisi Rihanna. Daha üstü yok.D Desteğin için tekrardan teşekkür ederim.:bhr:

Som haftalarda çok büyük destek verdin ve bunu bariz hissettim. Teşekkür ederim kadim dostum.:bhr:
İstatistiklerini paylaştığında beni etiketlersen güzel olur.:Z

Öncelikle sana teşekkür ederim. Forums hem yarışman ile hemde kendi eğlenceli hallerin ile çok büyük katkı sağladın. İnanılmaz eğlenceli birisin. İyi ki gelmişsin foruma.:D 2015 yılını sen götürdün forumda.

Sonra Rihanna'ya teşekkür ederim. 20 hafta boyunca beni taşıyan muhteşem şarkıları için teşekkür ederim. Her şarkıcı yapamazdı bunu.:Z Muhteşemsin Rihanna.:love1:

Emeklerimin karşılığını aldığım için ve bunu bana yaşattığı için beni destekleyen herkese tek tek teşekkür ettim zaten tekrardanda edeceğim ama toplu bur şekilde buradan teşekkür ederim.:D

rihannayı sevmiyorumn diye senidemi sevmicem saçmalama istersen:T:
seni seviyorum ben:)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Tebrikler Umut'um :Z(@sokak sanati) final için çok iyi bir şarkı seçimi yamışsın valla finale kadar gelmeni beklemiyordum azmettin başardın ve sonundada hakederek kazandın.

@denizz19 üzgünüm malesef :( sende çok iyi yarıştın finale gelmek bile büyük başarı tekrar tebrikler. Final şarkını iyi ama Riri karşısında zayıf kaldı hiç zorlamadı beni final puanlarını verirken.

@GunesinOglu reis sanada tebrikler'imi ve teşekkürilerimi sunuyorum. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@sokak sanati öncelikle seni tebrik ederim. İlk başta oyumu Sıla'ya vermeyi düşünüyordum genel bir sezona bakarsak ama Diamonds sevdiğim bir Riri şarkısı olduğundan sana verdim oyumu. Eğer Sıla'ya verseydim eşitlik olacakmış. :A @denizz19 Sanada çok tebrikler, 5.sezonda yarışmam diyorsun ama yarışman gerekir bence. :) Final parçan biraz sönük kaldı açıkçası. :(

Ve MusicSurvivor gerçekten çok kaliteli, kaliteliği olduğu kadarda zor bir yarışma. Keşke daha önceden üye olsaydım ve bu yarışmaya ilk 2 sezonda katılabilseydim. 5. Sezona katılacağım umarım. Bu yarışmayı o kadar sevdim ki, aklıma gelen her türlü fikri @GunesinOglu na söylüyorum. (Son fikrim umarım olur. :A ) umarım hep burada olur ve @Çiğdem- in dediği gibi forumu durgunluktan kurtarırsın kardeşim. :X

Şimdiden herkese musmutlu yıllar ayrıca. :)

Teşekkürler en sevdiğim Fox'un dizisinin ismine sahip çocuk.:F Valla finalde bende onun bana avantaj sağladığını düşünüyorum. Şarkım diğer şarkıya göre güzeldi. Sıla'nın efsane olmuş daha değişik şarkıları var. Bu bana büyük avantaj sağladı ve bunu yorumlarda da görebiliyorum:D

Tekrardan teşekkür ederim.:bhr:

rihannayı sevmiyorumn diye senidemi sevmicem saçmalama istersen:T:
seni seviyorum ben:)

Hiç belli etmiyorsun yani. @destere 'de öyle diyor. Yalan mı söyliceza biz.ss

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,525
Puanı
1,060
Teşekkürler en sevdiğim Fox'un dizisinin ismine sahip çocuk.:F Valla finalde bende onun bana avantaj sağladığını düşünüyorum. Şarkım diğer şarkıya göre güzeldi. Sıla'nın efsane olmuş daha değişik şarkıları var. Bu bana büyük avantaj sağladı ve bunu yorumlarda da görebiliyorum:D

Tekrardan teşekkür ederim.:bhr:

Hiç belli etmiyorsun yani. @destere 'de öyle diyor. Yalan mı söyliceza biz.ss

@destere ne diyormuş ben en baştan beri sıla hayranı olduğumu söyledim
senide seviyorum ne zaman sevmedim dedim acaba:(

apoyta

Banlı
Reaksiyon puanı
170
Puanı
44
Tebrikler @sokak sanati :) yabancı şarkı ile birinci olmak büyük bir çaba ister ki bu sizde vardı... @denizz19 sizi de tebrik ederim ikinci olarak çok iyi iş çıkardınız... Asıl tebrik @GunesinOglu 'na ben oy kullanmaya üşenirken siz bu yarışmayı yönettiniz kocaman tebrikler size :)