Klasik Game of Thrones - Dizi Yorumları (Geçmiş Sezonlar: 1-2)

3.Sezon 6.Bölüm :
Jamie'nin eve dönmesine sevineceğim. Çok sıkıcı geçiyor sahneleri dönse de kurtulsak.:D Kızıl Kadın yoksa o aldığı çocukdan mı hamile kalacak ? 😱 Yapar mı yapar yüzsüz.:T:
Başka da çok bir şey olmadı. Khalessi yoktu gene.:(

3.Sezon 6.Bölüm :
Jamie'nin eve dönmesine sevineceğim. Çok sıkıcı geçiyor sahneleri dönse de kurtulsak.:D Kızıl Kadın yoksa o aldığı çocukdan mı hamile kalacak ? 😱 Yapar mı yapar yüzsüz.:T:
Başka da çok bir şey olmadı. Khalessi yoktu gene.:(
Ros'u öldürmüştü Joffrey'i onu unuttum.:T

3.Sezon 7.Bölüm :
Güzel bölümdü. Başlardaki Robb ve karısının konuşmaları sıktı. Theon'a kim eziyet ediyor bilmem ama çok kötü eziyet ediyor.:( Kralkatili iyi kurtardı uzun boylu kızı takdirimi kazandı.:X

3.Sezon 8.Bölüm :
Stannis yine yaptı yapacağını.:T Robb'un adını verdi ya.:( En son kısımdaki mavi gözlü yaratık gene geldi.:(

3.Sezon 9.Bölüm :
Son 10 dakikaya kadar çok sıkıcı geçti. Şu an kafam çok karışık ya. Robb ve ailesi öldü. O zaman yasal varis Sansa şu an. O da Tyrion ile evli.:T Ama daha Rickon ve Bran var.:( Arya nolacak çok karıştı çok.:(

3.Sezon 10.Bölüm :
Güzeldi. Fakat heyecan çok da fazla değildi ama beğendim bölümü.:X Son kısım ciddi anlamda gaza getirdi. Khalessi bayağı bayağı geliyor.:D

:F
Bw3SJ4AIEAAnGvT.jpg

Yazmamışım ya tüh kaçıncı bölümde kaldım acaba. :( Şimdi yeniden başlama isteği oluşmuştu kaçmadan bulmam lazım. @sokak sanati @yatutarsa 1. sezonda kralı arkadan bıcaklıyordu bir adam o bölüm hangisiydi hatırlıyor musunuz? :D

Yazmamışım ya tüh kaçıncı bölümde kaldım acaba. :( Şimdi yeniden başlama isteği oluşmuştu kaçmadan bulmam lazım. @sokak sanati @yatutarsa 1. sezonda kralı arkadan bıcaklıyordu bir adam o bölüm hangisiydi hatırlıyor musunuz? :D

Bence sen baştan başlamalısın.:F Olaylar çok birbirine bağlı.

Hangi kralı.:A Robert mı.:D

Bence sen baştan başlamalısın.:F Olaylar çok birbirine bağlı.

Hangi kralı.:A Robert mı.:D
Baştaki bölümler çok sıkıcıydı onları bir daha çekemem, heyecanlı yerinde kalmıştı oradan devam etsem daha iyi olur. :F

Uzun saçlı bir adam var ya. :A Pufff neyse baştan alayım yarın bari bulamayacam gibi. :S

Baştaki bölümler çok sıkıcıydı onları bir daha çekemem, heyecanlı yerinde kalmıştı oradan devam etsem daha iyi olur. :F

Uzun saçlı bir adam var ya. :A Pufff neyse baştan alayım yarın bari bulamayacam gibi. :S

Khaleesi'nin abisinin öldüğü bölümden başla bence. Robert ondan sonra ölüyordu.:D Hani kafasına eritilmiş altın dökülen adam.:D