Klasik Game of Thrones - Dizi Yorumları (Geçmiş Sezonlar: 1-2)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,730
Puanı
1,060
3x4, 3x5, 3x6

Genel olarak aklımda kalanları yazayım. :D
Jon Snow ve Ygritte çok iyi bir iili oldular. Dil olayı güldürdü. :F

Baba Lannister çocuklarını everecek. Cesei'ye oh olsun ama -gerçi mis gibi çocuk işte de o da gay. :D- Sansa ve cüceye üzüldüm. :( Kekilli'yi de seviyordum ben.

Theon'a iyi oluyor da işkence yapan adam kim? (b)

Khaleesi orduyu kurdu. Yürü be Khaleesi!! :D

Genel olarak 9/10. :D

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
2.Sezon 2.Bölüm :
İlk baştaki o konuşmalara çok güldüm. Öldükten sonra konuşmaları.:F Son kısım en heyecanlı yerdi ya Jon'a napacak? Bir de o kızıl saçlı kadın Stannis'le birlikte oldu ama aslında diğer şövalyenin karısı mı? (b)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,225
Puanı
1,060
2.Sezon 2.Bölüm :
İlk baştaki o konuşmalara çok güldüm. Öldükten sonra konuşmaları.:F Son kısım en heyecanlı yerdi ya Jon'a napacak? Bir de o kızıl saçlı kadın Stannis'le birlikte oldu ama aslında diğer şövalyenin karısı mı? (b)
birinci sezonu bitirdin bir de ikiye mi başladın :eek:

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
2.Sezon 5.Bölüm :
Renly öldü ya üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. Stannis çok kötü biri o gerçeği var. Başka çok büyük şeyler olmadı. Khalessi'yi seviyormuş yanındaki adam onu öğrendim. İnşallah diğer büyük Qhar'daki zenciyle evlenmez. Güzel bölümdü.:D

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
2.Sezon 6.Bölüm:
Theon kadar hain bir adam yoktur herhalde ama o yabaninin adını unuttum çok insaflı kadın çıktı ya.:D Sağolsun valla kurtardı Stark'ları.

Ejderhaları çalan kim ya.:(

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
2.Sezon 7.Bölüm :
Bölüm olarak ilk 20 dakikası sıkıcı son dakikları çok iyidi. Sansa'nın kız oluş sahnesi fazla abartılı yapılmış ya kötü oldum.:( Jamie Lannister'ı bir kaşık suda boğarım ben. En son kısım çok kötüydü Theon eğer Brain ve diğer küçüğü cidden yaktı mı? :T

Ek olarak sahneler çoğaldıkça kişilere düşen paylar da azalıyor. Eskiden daha çok Khalessi izlerdik.:(
Bir spoiler daha Ygritte güzel kız. Jon Snow kıymetini bilsin o soğukta bulmuş.:X:X

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
2.Sezon 8.Bölüm :
Öldürdükleri Bran ve kardeşi değilmiş ya en önemli olayı buydu benim için.:D Sanırsam son 2 bölüm bayağı heyecanlı olacak.:X

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
2.Sezon 9.Bölüm :

Cidden müthiş bir bölümdü ya. Son ana kadar süperdi.
Lannisterlar gıcık olabilir çok hain olabilirler ama çok karizmatikler ya. :cool: Babaları gelip savaşı kurtarınca çok sevindim bir an Stannis'ten iyidir şu anlık. Ayrıca Sansa nolacak veya Dağ?
Bir de Tyrion ölmesin.:(

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
2.Sezon 10.Bölüm (Sezon Finali) :
Geçen bölüme göre daha az aksiyon vardı final sahnesi hariç tabi ki.:D
Khalessi'miz canımız kanımız geliyor, nasıl da ejderhaların annesi olduğunu belirtti hemen.:D Tyrion'a üzüldüm her şeyi o yaptı her şey onun başına geliyor yazık oldu cidden.
Jon Snow artık yabanilerden mi oldu? (b) Ygritte'yi de kaptı ha.:D
En son kısım çok ürkütücüydü ya. 3 kez öttü ya çok garip oldum. Böyle 1 tamam dedim 2 eh dedim 3'de bittim.:D

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
3.sezon is coming and came.:D
3.Sezon 1.Bölüm :
Bir koca sezon bekledim.:D Geldi sonunda 3.Sezon.:F :F
Gayet iyi başladı. Tryion ile babası arasında geçen konuşmalar çok üzücüydü. Babası iyi yüklendi ya.:(
Arya gözükmedi bu bölümde. Daenerys'in alacağı ordu ne biçim öyle ya midem bulandı.:(

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
3.Sezon 2.Bölüm :
Margaery Joffrey'in dilinden anlıyor.:D Adamı nasıl da etkiledi kadınlar işte.:X
Jamie inşallah ölür diyorum ama ölüyecek bunu biliyorum.:D
Arya'ya nolacak? (b)

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
3.Sezon 3.Bölüm :
Çok iyi bir bölümdü muhteşemdi.:D Khalessi cidden ejderhanın birini verecek mi? Öyle bir şey yapmaz değil mi? :(
Jamie Lannister'ın elini kestiler ya la? :X

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
3.Bölüm 4.Bölüm :
Çok karıştı ortalık.:D Jon Snow'u göremedik bu bölümde. Mormont'u niye öldürdüler ya ? Nolacak şimdi kargalar ayrılacak mı?
En son kısım çok harikaydı ya. Khalessi daha doğrusu Daenerys FIRTINADADOĞAN is coming.:Z

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,256
Puanı
460
3.Sezon 5.Bölüm :
Yavaş ama bir o kadar da garip bir bölümdü. Son kısımları hep çıldırtıyor beni ya. Sansa Tyrion ile olamaz. :bağır: Ayrıca Cersei de Çiçek Şövalyesi'nin olacak kadar düşemez. :T