23 Ocak 2014 Perşembe Reyting Sonuçları

Kanal d bu sene çok hatalar yaptı ah i salı 20 00 a ardındanda çalıkuşuyu pazartesiye isede yalan dünyayı koyabilirdi.

Sevdaluku aldınız rekor kıracak dediniz. :A Arkadaşım Hoşgeldin rekor kırıyor. :A

@Bully Yarın AH A/B'de Vadiyi geçerse maçlar ve Beren dışında bir isim daha Vadiye kafa tutmuş olacak. :A

°°°mobil mesaj°°°
Ab'de zirveyi alıp bir de totalde Vadi'nin özetini geçsek çok güzel olacak. :A :Z

BANA 3 e 5 e katlayan anlığı gösterirmisin lütfen ben göremedim çünkü biraz yardımcı olurmusun bana:D
arkadaş yarın reytingler açıklanınca görürsün 3 ü 5 i boş boş muhabbetlere giremem
vadi 15 alıyo özeti 7 geri kalanları 6 5 diye gidiyo bu 3 değil mi konuşmak için konuşmayalım sıkıyo çünkü

arkadaş yarın reytingler açıklanınca görürsün 3 ü 5 i boş boş muhabbetlere giremem
vadi 15 alıyo özeti 7 geri kalanları 6 5 diye gidiyo bu 3 değil mi konuşmak için konuşmayalım sıkıyo çünkü
Kardeşim senin yazdığın yorum şu vadi yine rakiplerini 3 e 5 e katlamış yazmışsın.(SBT YE GÖRE)
mIŞ.geçmiş zaman oluyor.Katlayacak deseydin tns olduğunu anlardım ama katlamış yazmış(katladı yazmışsın):D

Kardeşim senin yazdığın yorum şu vadi yine rakiplerini 3 e 5 e katlamış yazmışsın.(SBT YE GÖRE)
mIŞ.geçmiş zaman oluyor.Katlayacak deseydin tns olduğunu anlardım ama katlamış yazmış(katladı yazmışsın):D
katlamış dedim çünkü sonuç belli değişmeyen sonuç :) sbt ye göre de bazılarını katlamış illa 2.sıraya bakmana gerek yok 3. 4.leri katlamış onlar rakip değil mi

Forum İstatistikleri

Konular
171,728
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94