23 Ocak 2014 Perşembe Reyting Sonuçları

Bence gayet iyi 2. bir Adını Kalbime Yazdım doğabilir nedersin.

:D
O saatte doğacağına ölsün daha iyi eğer Show arkasında durmazsa basarım küfürü. Yükselecek bu hafta :D

Cumaları Yalan Dünya izlersen Kanal D'ye bir telefon çakarım alır diziyi. :F Ama gece 00.00'da yayınlar mı orasını bilemem. :F

°°°mobil mesaj°°°
Ne oldu sen daha Sılayı halletmedim :D

Sen zaten totalsin de belli etmiyorsun :D inşallah zeytinlik dizin total olur da görürüm seni :F
Totalle motalle işim olmaz benim ben kalite nerdeyse ordayım. :D O da ab'de. :A Ayrıca Kanal D'den total iş çıkmaz kolay kolay. İçim rahat. :D

Adam Arka Sokaklar'ı izliyor AB olabilir mi sence o da bizim gibi Ağır TOTAL işte.

Yok yahu 1 hafta izlesem 1 ay izlemiyorum. Ne zaman heyecanlı olay varsa bakarız Rıza Baba'ya. :A Hem ab'de de 6'ya fırladı. :oley:

Sonuçta totalde 11 aldığı için ağır total olmuş oluyor. :A Son zamanlarda 7'ye düşmüştü zaten daha da düşer. :D Ama bu tartışmaları yarına saklayalım. :A
Özellikle gelecek yıl kuvvetli bir artış bekliyorum, dizinin hikayesi açılıyor gittikçi zaten oyunculuklar muazzam. :)

Kanal D den AB işleri de görüyoruz zaten :F

Sanki senin cebinden gidiyor bırak Show düşünsün :D
Belki borsaya girdim Ciner Holding'e para yatırdım düşünürüm düşünürüm.

O saatte doğacağına ölsün daha iyi eğer Show arkasında durmazsa basarım küfürü. Yükselecek bu hafta :D

Ne oldu sen daha Sılayı halletmedim :D
Gülse hakaret ve küfür dolu mesajlarla geri dönünce ben de bu yola baş vurdum ne yapayım. :T Umut fakirin ekmeğidir. :F

Bu arkadaş izleyecek getir dedim. İzlediğin dizileri sordu. Ben de Karagül, Sevdaluk, Arka Sokaklar ve türevleri dedim ağır total olduğunu anladı. Kolumu bile kıpırdatmam dedi. Bize Total değil A/B seyiricisi lazım diye de ekledi. :F:F:F

°°°mobil mesaj°°°