Magazin

”Seren Serengil Israrla Cezaevine Girmek İstedi”

Yazan Yiğitt

Seren Serengil’in avukatı zehir zemberek bir açıklama yaparak Serengil’in avukatlığını bıraktı!

Tedbir kararına rağmen Gülben Ergen hakkında aleyhte konuşmaya devam eden Seren Serengil hakkında 3 gün süreyle zorlama hapis kararı verilmişti. Ünlü şarkıcının avukatlığını üstlenen Ayşegül Mermer’den çarpıcı bir açıklama geldi. Avukat Ayşegül Mermer, cezanın infazıyla ilgili hukuki aşamaları detaylarıyla anlatmasına rağmen müvekkilinin, bir an önce cezaevine girme yolunu denediğini belirtti.

Seren Serengil de avukatının açıklamalarına sert bir mesaj yolladı. Kendisinin avukata istifa etmesini istediğini belirten Serengil, ‘Nasıl bir filmin içindeyim bilemedim’ diyerek eski avukatı hakkında baroya başvuru yapacağını duyurdu.

Untitled-1

SON GELİŞME! Seren Serengil az önce cezaevine girdi…

 

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

5 Yorum

  • Belki de Gülben parayi basıp satın almıştır avukatı. E kadın zengin neticede. Valla kim haklı kim haksız anlayamadım ama bu olaylar Serene yarıyor ve programına. Kadın ilk 40 a girer oldu ab grubunda. 25. Bike oldu bir ara.

  • Seren kesinlikle bu hapis olayını kullanıyor. Avukatı da açıklamış işte çıkışında büyük şov var neler yaşadı diye sorarlar bu da çok zor psikolojim bozuldu falan işte alın 1 ay gündem

  • Gülben ergeni severdim soğudum bugün ilk kez kanalda görünce klibini değiştirdim ama Serene de inanmıyorum bir avukat başka bir iş yoksa ortada yalan söylemez mesleğini kötüye kullanmak istemez bu hanımefendide öyle yapmak istemiş istifa etmiş avukat, hakım,savcı yasayı bilen herkes söylesin karar verilmiş ama daha yazısı yazılıp imza olmadan gidip teslim olunmayacağını Serenin bilmediğine onun bu konuda uyarılmadığına inanmıyorum kusura bakmasın şov yapıyor nasıl bir nefretmiş anlayamadım

  • Çok basit bir olay. Sadece gerçek olduğu için millet takip etmeyi seviyor. Kadın sadece 3 gün hapiste yatıp çıkıp kral olacaktı. Hayalleri suya düştü. Ben buradan bunu ilk defadan bunu çözdüm, o avukat sanki bunu anlamamış mı.

Bir yorum bırakın