'Gaddar'da Sürpriz Ayrılık! | NOW

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,179
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gaddar-act-image-5a8b64fb-2754-460a-8ffa-80e38070e437.jpg

NOW'ın Ay Yapım imzalı sevilen dizisi 'Gaddar'da sürpriz ayrılık.

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar'ın başrollerinde yer aldığı diziye Davut karakterine hayat veren Hakan Salınmış, senaryo gereği ölerek veda etti.

Gaddar, yeni bölümleriyle her cuma 20.00'de NOW'da!

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,176
Puanı
1,061
Çok pasif bir rolü vardı. Bu kadar vurdulu kırdılı bir dizide birileri elbet ölecek.

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
397
Puanı
104
Çok pasif bir rolü vardı*. Bu kadar vurdulu kırdılı bir dizide birileri elbet ölecek.
*. kesinlikle.

her ne kadar aksiyon vs dizisi olsa da ,
hikaye de var olan aile kavrami ve rolleri baglaminda ;
tirnak ici -aile yazilimini- bariz hava da kalmis buldum. son bir iki bolum duzeltmeye gittiler, o sira baba rolu diziye veda etti.

< genel anlam da >
anne nin gereksizce her bolum babaya karsi uzayan soguk vs davranislari, erkek kardesin eve hatir gonul vs olarak donmesi,,
kiz kardesin dusunmeden hareket etmesi...

bi turlu aile havasi alamadik.
ay yapimin izledigim diger islerinden ornk ,ezel ve cukur dizilerin de bu kavram ,genel aksiyon vs ile beraber iyi harmanlanmisti.

icerde dizisini izlemedim. belki orada da iyi islenmistir, bilemiyorum.

neyse.

netice olarak, davut rolunu oynayan oyuncu nun performansini bu dizi ve onceki izledigim islerin de hep begenerek keyifle izledim.
acikcasi ,devam etmesini isterdim. son ayrilis bolumun de duygusal baba ogul konusmasi , tahminim izleyici de bir ukte birakti-devam etseydi nice bu tur dokunakli vs sahneler yazilimi izleriz vs diye...

yeni projesin de kendisine basarilar dilerim.

• Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi