NOW Şahane Hayatım - Dizi Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Ne bileyim serhat’in gördüğü hayaller denen mesajda (serhatı anlatıyor) senin cevabın öyle algılattırdı :bilmem:

Bana zamanında ikinci cevaa derlerdi kulakları çınlasın ne yapayım parlakları :F

Anlamamak için @xemrexxx gibi safoz ve iftiracı ve yalancı dolandırıcı olmak lazım. :F

Diziyi fragmanlardan izleyebilirsiniz :A

Son 2/3 bölümdür yok aşk üçgeni falan oldu diyenler olmuş (YouTube yorumları özellikle) ama bence öyle bir durum hiç olmadı kanımca. Mesut, Elif'e hiç ışık vermemiş. Elif kendi kendine gelin güvey olmuş. Mesut çok net bir şekilde küsmüş ve böyle gideceğini düşündüğü için ayrılmak istemiş. Karşınızda ki Şebnem olunca böyle düşünmek normal. Bende Mesut gibi pozisyon alırdım. Bana son 3 haftada en durgun gelen bölüm 17 oldu.

Bundan ayrı olarak dizide son 2 haftadır 6 konuk oyuncu bulunuyor. Maşallah herkes var. Bir tek Ece Uslu'ya mı yer yok. Onu merakla bekliyorum. Ayrıca Ece'nin çocuk meselesi de mevcut. Avukat ve Ahmet harici kalan 4 konuk oyuncu artık çıkabilir. Bundan fazlası artık sorun olabilir. (Seda Akman da bu noktada kalabilir çünkü hikâyenin başından beri mevcut.) Özellikle de Demir meselesi.

Ece Uslu ile Cansel Elçin dizinin daimi kadrosunda olmalı.

Geniş Aile fanı mısın? :A @cevaa vardı burada çakması da sen oldun.

:A:A

Hikayesi bitmişti ama. Şebnem ise artık güçlü, hem zengin hem de sevdiği adam yanında. Kesin bilgi diyerek senin beklentini sonlandırmış :A

Yeni Bölüm fragmanı:

Aysel mommy serhata haddini bildirmiş :F

• Güldürdün
Reactions: serhatt and 12.Adam

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Aysel'i bu kadar pasifize etmek doğru mu? Aysel yaklaşık bir 6/8 bölümdür Melisa ile sahneleri daha fazla. İzleyici açısından bir reyting getirisi var mı onu bilemem. Melisa'nın hikaye olarak bir getirisi var mı o da meçhul? @Dosi

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Aysel'i bu kadar pasifize etmek doğru mu? Aysel yaklaşık bir 6/8 bölümdür Melisa ile sahneleri daha fazla. İzleyici açısından bir reyting getirisi var mı onu bilemem. Melisa'nın hikaye olarak bir getirisi var mı o da meçhul? @Dosi
Henüz dünkü bölümü izlemedim.
Caner Topçu konusunun başlığından spoi yedik, hikayesinin artık bittiği hakkında. Umarım abisi tarafından yanlışlıkla öldürülme sahnesi çekilmemiştir. Fragmanda kavgaları vardı. Telefonda konuştuğu kimdi çözüldüğünü umuyorum.

Melisa sahneleri dizinin komedi kısmını karşılıyor ve bu da en iyi Aysel ile yapıldığı içindir. Şu an Şebnem’in başka düşmanları olduğu için o kısımda durgunluk vardır.

• Beğendim
Reactions: Hobbit

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,344
Puanı
1,060
Senin başını çektiğin grup mu? :F
@xemrexxx çok çekmesin kopar maazallah :A
Burada senaryoyu ben yazıyorum sus sen :F
Hep grup üzerinden gidiyorsun. Adrenalin lazım. :A
İlk bölümde dizileri yayından kaldırılan senarist sen misin? :F
Dizileri ölü doğum gibi. :A
Aaa rüyanda ancak. :F

Kuz senin 7 kocalı hürmüz Senaryonu yıllardır yazıyorum, reytingi de var hala :F
Nerede yayınlanıyor ? Ayıplı sitelerde mi ? :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx