Dizi & TV Haberleri

Seda Sayan’ın Yeni Formatı Olay Oldu!

Yazan xBUGRAx

Bu hafta yeni formatıyla ekranlara dönen Seda Sayan’ın ilk haftası olaylı geçiyor!

Uğur Arslan’la yollarını ayıran ve ‘Seda Sayan’la ismiyle programına devam eden Seda Sayan, ilk bölüm konuğu olarak Gülben Ergen’i konuk etmişti. Bu yayının ardından yakın arkadaşı Seren Serengil, Seda Sayan’ı sosyal medyadan takipten çıkardı.

İkinci bölüm konuğu Demet Akalın olan Seda Sayan’ın 2. bölümü de olaylı bitti. Demet Akalın için dünden bugüne tanıtımı hazırlayan Seda Sayan ekibi tanıtıma Demet Akalın’ın bir zamanlar olaylı aşk yaşadığı İbrahim Kutluay’ın da yer aldığı ‘Senin Anan Güzel mi?’ klibini koyunca eşi Okan Kurt ve Demet Akalın canlı yayında şok oldu. Tanıtım yarıda kesildikten sonra Demet Akalın’ın programa durgun devam etmesi izleyicinin gözünden kaçmadı. Yayın sonunda Demet Akalın da Seda Sayan’ı sosyal medyada takipten çıkardı!

Son olay ise programın magazin bölümünde Yeşim Salkım’la ilgili yapılan yorumun ardından Yeşim Salkım sosyal medya hesabından Seda Sayan’a meydan okudu. “Kadırgalı mısın beni bağlamaz ben de Arnavut kızıyım, gönderirim seni geldiğin yere’ dedi.

 

Yazar hakkında

xBUGRAx

37 Yorum

Bir yorum bırakın