Yabancı Dizi Haberleri Yabancı Diziler

‘Ray Donovan’ ve ‘Homeland’ Yeni Sezon Onayı Aldı!

Yazan Aserat

Bugün düzenlenen TCA 2016 panelinde sıra Showtime’daydı ve kanal da merakla beklenilen bazı gelişmeleri izleyicilerle paylaştı.

Geçtiğimiz ay 4. sezona start veren, bu sene ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ve ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Drama)’ kategorilerinde Emmy’ye aday olan ‘Ray Donovan’ beklendiği gibi 5. sezon onayını almayı başardı. Öte yandan ödül fatihlerinden biri olan ‘Homeland’ de 15 Ocak‘ta başlayacak olan 6. sezondan önce 7 ve 8. sezon onaylarını cebine koydu.

Bunların yanı sıra başrollerini Paul Giamatti ve Damian Lewis’in paylaştığı ‘Billions’ın 2. sezonunu 19 Şubat Pazar akşamı başlayacağı açıklandı. Kanalın diğer dizilerinden ‘Masters of Sex’ 4. sezonuyla 11 Eylül‘de, ‘Shameless’ 7. sezonuyla 2 Ekim‘de, ‘The Affair’ de 3. sezonuyla 20 Kasım‘da geri dönecek.

Öte yandan kanal yöneticisi David Nevins’e ‘Penny Dreadful’un aniden final yapması da soruldu. Nevins, en başından beri son sezonun ekrana geldiğini bildiklerini ancak bunu izleyiciye duyurmayayı tercih ettiklerini ve iptal gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

2 Yorum

  • Homeland 2 sezon mu almiş:(  bitsede gitsek modundayım artık dizi için:( ama kanal yeni dizi tutturamıyor eskisi gibi elindekiyle yetiniyor belli.

    Ray için çok sevindirik oldum:oley: Shamless keşke Ocak ayında yarı sezon arasında gelseymiş:( belki o zaman izlerim bende:???:

  • Ha ha geçmiş olsun hala Homeland izleyenler. :A 3. sezonda bitse en iyi diziler arasında ilk 10'uma alacağım dizi şu an en sevmediğim dizilerden maalesef.

    Ray Donovan haberi beklendikti geç bile kaldı. Daha 4. sezonu izlemedim ama Showtime umarım onu da fazla uzatıp tadını kaçırmaya kalkmaz. 5. sezon olmasa da en geç 6. sezonda final yapması ideal olur. 🙂

Bir yorum bırakın