Sinema Sinema Haberleri

Ocean’s Serisi Yeniden Çekiliyor!

Yazan Aserat

2000’li yılların sevilen aksiyon serisi Ocean’s beyazperdeye geri dönmeye hazırlanıyor, ancak tek bir farkla.

Bilindiği gibi Hollywood’da yeniden çevrim furyası devam ederken yapımcılar da beyazperdeye yeni bir soluk getirme amacıyla birçok yeniliğe imza atıyor. Bunlardan bir tanesi ise geçtiğimiz haftalarda vizyona giren ‘Ghostbusters’ta da kendini gösteren, ünlü filmlerin kadın oyuncularla yeniden beyazperdeye konuk olması.

Şimdi ise ‘Ocean’s Eleven’ filminin yeni spin-off projesi için kollar sıvanmış durumda. Başrollerinde Oscar’lı oyuncular Sandra Bullock, Cate Blanchett ile Anne Hathaway’in yanı sıra Helena Bonham Carter, Mindy Kaling, ünlü şarkıcı Rihanna ve Awkwafina’nın da yer alacağı ‘Ocean’s 8’in yönetmen koltuğunda ise Gary Ross oturacak.

Başrollerini George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Julia Roberts, Catherine Zeta-Jones, Casey Affleck gibi ünlü isimlerin paylaştığı serinin 2001, 2004 ve 2007’de vizyona giren filmleri milyonlarca dolar hasılat elde etmişti.

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

2 Yorum

Bir yorum bırakın