Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

O3 Medya’dan Yeni Dizi Geliyor!

Yazan Aserat

‘Kaderimin Yazıldığı Gün’, ‘Tatlı Küçük Yalancılar’ ve ‘Gecenin Kraliçesi’ gibi başarılı yapımlarda imzası bulunan O3 Productions’tan yeni bir dizi daha geliyor.

Yönetmenliğini Deniz Koloş’un, yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın, senaristliğini ise Ekin Atalar’ın üstlendiği ‘Ama Arkadaşlar İyidir’ genç kadrosuyla ekranlara yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Başrollerinde Aslı Melisa Uzun, Su Kutlu, Akın Akınözü, İdris Nebi Taşkan ve Hayal Köseoğlu’nun yer alacağı yapım, yolları üniversitede kesişen beş gencin büyüme hikayelerini konu alacak.

Çekimleri 15 Temmuz’da başlayacak olan Ama Arkadaşlar İyidir, yeni sezonda Show TV ekranlarında olacak.

Kaynak: Ranini.tv

 

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

2 Yorum

 • aserat yeni bir haber konusu açtı

  O3 Medya'dan Yeni Dizi Geliyor!

  'Kaderimin Yazıldığı Gün', 'Tatlı Küçük Yalancılar' ve 'Gecenin Kraliçesi' gibi başarılı yapımlarda imzası bulunan O3 Productions'tan yeni bir dizi daha geliyor.

  Yönetmenliğini Deniz Koloş'un, yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan'ın, senaristliğini ise Ekin Atalar'ın üstlendiği 'Ama Arkadaşlar İyidir' genç kadrosuyla ekranlara yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Başrollerinde Aslı Melisa Uzun, Su Kutlu, Akın Akınözü, İdris Nebi Taşkan ve Hayal Köseoğlu'nun yer alacağı yapım, yolları üniversitede kesişen beş gencin büyüme hikayelerini konu alacak.

  Çekimleri 15 Temmuz'da başlayacak olan Ama Arkadaşlar İyidir, yeni sezonda Show TV ekranlarında olacak.

  Kaynak: Ranini.tv

  Orijinal formatta oku

  Açıldı konu yarım saat önce falan. :A

Bir yorum bırakın