Sinema Sinema Haberleri

Merakla Beklenen Film Assassin’s Creed’in İlk Fragmanı Yayınlandı

 

Ubisoft’un en beğenilen oyunu Assassin’s Creed’in merakla beklenen filmi bu yıl vizyona giriyor. Callum Lynch adlı bir karaktere yoğunlaşan film, karakterin geçmişiyle birlikte sahip olduğu güçleri keşfedişini anlatıyor. Callum Lynch karakterine geçtiğimiz yıl Steve Jobs filmiyle Oscar adaylığı kazanan Michael Fassbender hayat verecek. Ünlü oyuncu aynı zamanda filmin yapımcıları arasında da bulunuyor. Fassbender’a Jeremy Irons, Brendan Gleeson gibi oyuncular eşlik edecek.

Filmin yönetmenlik koltuğunda ise geçen yıl Macbeth’te de Fassbender’la çalışan Justin Kurzel oturacak. Film Amerika’da 21 Kasımda, Türkiye’de ise 23 Kasımda vizyona girecek.

Post Ratings:
Like
Like x 2

Yazar hakkında

Danger UA!

7 Yorum

  • Çok büyük merakla beklediğim bir filmdi. Fragman güzel gözüküyor. Oyunlarının hepsini bitirdim neredeyse. 🙂 Filme uyarlayan ekip de sağlam olunca beklentim çok yükseldi. Oyuncu kadrosu da keza çok iyi. Bakalım, sinemada gideceğim yüksek ihtimal. 😀

  • Oyun uyarlamaları hep hayal kırıklığı olmuştur ama bu kez bu durum değişebilir. Film epey iddialı gözüküyor. Oyuncu kadrosu iyi. Yönetmen gişeye oynayan bir yönetmen değil. Öyle çok merakla beklediğim bir yapım değil açıkçası ama yılın iyi işlerinden biri olma ihtimali olduğu gerçek. 🙂

  • Yalnız fragmanda direk iki tane ağır reyizi koymaları ve fragmanın gerçek anlamda güzel olması tüm düşüncelerimi değiştirdi film adına.

    İzlenir. 🙂

Bir yorum bırakın