Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Kuyruk’ Ekranlara Veda Etti!

Yazan Aserat

TRT 1’in sevilen yarışması Kuyruk’tan kötü haber geldi.

Sunuculuğunu Uraz Kaygılaroğlu’nun üstlendiği yarışma 40 bölümlük anlaşmanın sona ermesiyle birlikte geçtiğimiz cuma akşamı yayınlanan bölümüyle ekranlara veda etti. 29 Şubat’ta yayın hayatına başlayan eğlenceli programda dörder kişiden oluşan üçer takım, doğru kuyrukları bulup puan kazanabilmek için mücadele veriyordu.

https://twitter.com/Urazka/status/724610486642335744

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

10 Yorum

 • Daha 2-3 hafta önce düzenli olarak izlemeye başlasam da bence çok eğlenceli bir programdı, ama saçmalığın daniskası evlilik programlarına karşı dayanamayacağı belliydi. Keşke yazın tekrar başlasa, ama umut yok gibi.

 • Reytinglerde istenileni verseydi devam ederdi. TRT1 yine program tutturamadı, ne olacak bu kanalın şanssızlığı.

 • Saatine göre ab'de fena gitmiyordu baktığımda sıralamada göze çarpıyodu ama 40 bölüm tasarlandıysa daha sonrada devamı gelebilir.

 • 23 nisan cumartesi gunu son bölumdu aslinda. Özel bölum yapilmisti ve ödul yardim kurumuna gitti.

  Cok eglenceli bir yarismaydi. Illerde devam eder umarim. Kendi dusen aglamazdan kat kat iyi ve butcesi az olan bir yarismaydi.

 • 23 nisan cumartesi gunu son bölumdu aslinda. Özel bölum yapilmisti ve ödul yardim kurumuna gitti.

  Cok eglenceli bir yarismaydi. Illerde devam eder umarim. Kendi dusen aglamazdan kat kat iyi ve butcesi az olan bir yarismaydi.

  O bölüm 22 Nisan'daydı, izlemiştim çünkü. Bu arada forumda benim gibi izleyen birini bulmak daha güzel. Gerçi ben daha yeni fark etmiştim, ama ekranın en iyi yarışmasıydı bence.

 • O bölüm 22 Nisan'daydı, izlemiştim çünkü. Bu arada orumda benim gibi izleyen birini bulmak daha güzel. Gerçi ben daha yeni fark etmiştim, ama ekranın en iyi yarışmasıydı bence.

  Cuma gunu izleyemistim dogrudur. Demek tekrarina bakmisim. Artik Urazi dizide izleriz

 • Cuma gunu izleyemistim dogrudur. Demek tekrarina bakmisim. Artik Urazi dizide izleriz

  Yarışmaya da o kadar alışmışım ki bugün onu beklerken Seksenler'in yayınlandığını görünce şok oldum. Devam etmesini ben de gönülden isterim, ama sanmıyorum.

  Dizide izleriz izlemesine, ama onun yanında yarışmada da izlemek güzel oluyordu. Adam her şeyi beceriyor maşallah.  :X

 • O bölüm 22 Nisan'daydı, izlemiştim çünkü. Bu arada forumda benim gibi izleyen birini bulmak daha güzel. Gerçi ben daha yeni fark etmiştim, ama ekranın en iyi yarışmasıydı bence.

  ben en başından beri,başladınğından beri izliyordum :)[DOUBLEPOST=1461681402][/DOUBLEPOST]

  TRT1 program tutturmağda çok şanssız.Ben sunumu ve yarışmayı çok sevmiştim.

  sunucu sevilmeyecek gibi değil ki,zaten 😀

Bir yorum bırakın