Sinema Haberleri

‘Kurtlar Vadisi Darbe’ Filminin Patent Başvurusu İptal Edildi!

Yazan Yiğitt

Necati Şaşmaz’a büyük şok! ‘Kurtlar Vadisi Darbe’ filminin patent başvurusu iptal edildi!

Pana Film geçtiğimiz günlerde ‘Kurtlar Vadisi Darbe’ adlı yeni bir film çekeceğini açıklamıştı. Marka tescili ve web sitesinin darbeden 2 ay önce alınmış olması gündemi sarsmıştı. Milliyet’ten Ali Eyüboğlu’nun haberine göre filmin patent başvurusu reddedildi. Ali Eyüboğlu’na bilgi veren Türk Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Habip Asan ”Kurtlar Vadisi Darbe’nin başvurusunu askıya dahi çıkmadan reddettik.” açıklamasında bulundu.

 

 

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

7 Yorum

  • Pana Film'den hala iddialar hakkında bir açıklama yok. Burnuma pis kokular geliyor benim bildiğim Pana iddiaları hemen kanıtları ile çürütürdü.

  • Pana Film'den hala iddialar hakkında bir açıklama yok. Burnuma pis kokular geliyor benim bildiğim Pana iddiaları hemen kanıtları ile çürütürdü.

    O saçmalığa kimse inanmadı zaten neyin açıklamasını yapacaklar takmamak daha iyi

  • O saçmalığa kimse inanmadı zaten neyin açıklamasını yapacaklar takmamak daha iyi

    Aga TPE başkanı açıklama yapmış başvuruyu Pana Film internet üzerinden yapmış diye neresi saçmalık?

  • şimdi  şöyle bir dedikodu dönüyor galiba pana darbeyi biliyordu ve darbeden sonra ortaya çıkan mağzemeyle paraları götürmek için bu planı uyguladı :F tabi bu şeytanın avukatlığını yapıyoruz şuan benim düşüncem değil :F ama ortada dönen şey bu pana darbeyi bliyordu 2 gün önceden ismini belirledi darbeden sonrada bu filmle biz durumu götürürüz dediler bukadarda değildir herhalde belki pana bu dedikoduyu ciddiye almadı ama bu açılan haber durumun nekadar ciddi olduğunu gösteriyor  çünkü bu olay dedikodu dışına çıkmaya başladı fiziksel şiddete döndü bir an önce açıklama yapılmalı ❓

Bir yorum bırakın