TV'de Ne Var? Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Kocan Kadar Konuş’ TV’de İlk Kez TV8’de!

Yazan Aserat

Geçtiğimiz sezonun başarılı filmlerinden Kocan Kadar Konuş, TV’de ilk kez tv8 ekranlarında!

Başrollerini Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Ebru Cündübeyoğlu, Eda Ece, Gül Arıcı, Begüm Öner, Muhammet Uzuner ve İsmail İncekara gibi isimlerin paylaştığı, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği film, Şebnem Burcuoğlu’nun aynı adlı çok satan romanından beyazperdeye uyarlandı.

Yapımın konusu ise şöyle:

Efsun (Ezgi Mola) gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü arar ama diğer kızlar gibi numara yapmayı, trip atmayı, erkeği parmağının ucunda oynatmayı bilmez. Bu yüzden bu yaşına kadar düzgün bir ilişkisi olmamıştır. Efsun’un kadınlığın kitabını yazmış İzmirli ailesi ise ona kadınlığı öğretmeye kararlıdır. Efsun da nihayet kendini Türk kızlarına emanet eder. Ailesi tepeden tırnağa yeniledikleri Efsun’u takdim etmeye hazırlanırken Efsun’un karşısına hiç unutamadığı, üstüne yenisini koyamadığı lise aşkı Sinan (Murat Yıldırım) çıkar.

Kocan Kadar Konuş, TV’de ilk kez Perşembe 20.00’de tv8’de!

Post Ratings:
Like
Like x 2

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

5 Yorum

Bir yorum bırakın