Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Kiralık Aşk Dizisinin Büyük Başarısı!

Ortaks Yapım’ın sahibi Müge Turalı Pak’ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi ve Deniz Coşkun’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu’nun oturduğu Star TV’nin yaz dizisi Kiralık Aşk büyük bir başarıya imza attı.

Başrollerinde Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun yer aldığı, Star TV’nin yaz ayında başlayan ve reyting rekorları kıran sevilen dizi Kiralık Aşk büyük bir başarıya imza attı. Hayranları tarafından büyük bir merakla takip edilen, yayınlandığı gün sosyal medyada 1. sırada yer alan Kiralık Aşk Star TV’nin sitesinde rekor izlenme oranlarına ulaştı. Star TV’nin resmi sitesinde, en çok izlenilen videolar bölümünde 1,5 yıl önce yayınlanan ve 8 Milyon 966 Bin kişi tarafından izlenen Medcezir’in 38. bölümünü geçerek rekora imzasını attı.

10 gün önce siteye eklenen Kiralık Aşk’ın 11. Bölüm’ünü toplam 8 Milyon 976 Bin kişi izleyerek bu kadar kısa bir sürede rekor kırıldı. Ayrıca Kiralık Aşk’ın diğer bölümleri de üst sıralarda yer alarak büyük başarı elde etti.

Kiralık Aşk yepyeni bölümleri ile Cuma akşamları Star TV’de…

 

Yazar hakkında

*YıldırıM*

Feridem...Can şenliğim...Benimle Evlenir Misin? Eğer bana evet dersen baştan aşağıya mutluluk olurum...Bırakırım şairliği.Şairlik zaten mutsuz adam işi.Senden ala şiir mi var, senin yüzünden ala.Eğer bana evet dersen duvar ustası olurum.Evimizin duvarını yaparım.Hanımeli yetiştiririm en bi sevdiğinden...Eğer bana evet dersen yeni yeni icatlar çıkartırım.Çatıda kuş yuvaları yaparım ama sen beslersen.Eğer bana evet dersen baba olurum.Baba olur eve ekmek getiririm...ÇALIKUŞU...

Bir yorum bırakın