Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Kanal D’den Pazar Akşamı İçin Sürpriz Hamle!

Yazan Aserat

Kanal D’den pazar akşamı için sürpriz bir hamle geldi.

Kanalın uzun süredir merakla beklenen iddialı dizisi Kara Yazı’nın 28 Mart Salı akşamı başlayacağı duyurulmasıyla birlikte aynı gün yayınlanan Hayat Şarkısı’nın 2 Nisan’dan itibaren Pazar 21.00’de ekrana geleceği açıklandı. Buna göre Bodrum Masalı ise 20.00’de yayınlanmaya devam edecek, ancak önümüzdeki ay ile birlikte süresi 60 dakikaya düşecek. Bu kararın dizileri nasıl etkileyeceği ise büyük bir merak konusu.

Bodrum Masalı, yeni bölümleriyle Pazar 20.00’de; Hayat Şarkısı ise 21.00’de Kanal D’de!

https://www.kanald.com.tr/kanal-dden-bahar-surprizi

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

28 Yorum

 • Hayat Şarkısı'na sezon garantisi mi verdiniz boş gün mü yok bu ne saçma karar :F

  Boş gün yok evet. 🙂

 • Çok saçma bir karar olmuş 😀 Bu durumdan Bodrum Masalı fena etkilenir. Hayat Şarkısı için bir şey değişmez bence.

 • Hayat Şarkısı, sezon boyunca EDHO ve Anne karşısına çok iyi direndi. Bu yüzden pazar olmasının olumsuz etkileyeceğini sanmıyorum. Hatta daha yüksek reyting bile alabilir. Bodrum Masalı'nın süresinin kısalması aslında devrim niteliğinde bir karar, ama bunun için daha saçma bir zaman seçilemezdi.

 • Önceki konuda biraz sinirliydim ancak şimdi bakınca mantıklı geldi. BM özetsiz ve reklamsız 1 saat çok iyi olur. Hem konuyu da az ve öz yaparlar. HŞ zaten bu sezon bitmeli. 21'de başlaması da fena olmaz gibi. Zaten normalde de o saatlerde yayınlanıyordu. Özetsiz başlarsa aynı reytinglerle devam edebilir. Bakalım bu model tutarsa ilerde örnekleri çoğalabilir.

 • Önceki konuda biraz sinirliydim ancak şimdi bakınca mantıklı geldi. BM özetsiz ve reklamsız 1 saat çok iyi olur. Hem konuyu da az ve öz yaparlar. HŞ zaten bu sezon bitmeli. 21'de başlaması da fena olmaz gibi. Zaten normalde de o saatlerde yayınlanıyordu. Özetsiz başlarsa aynı reytinglerle devam edebilir. Bakalım bu model tutarsa ilerde örnekleri çoğalabilir.

  O açıdan iyi de reyting açısından kötü. Maalesef Türk izleyicisi böyle bir sistemi kucaklayamaz.

 • Arka Sokaklar nasıl olsa ne alırsa alsın devam ediyor, Cuma günü denenebilirdi belki.

  Ya da Adı Efsane için de yapılabilirdi.

 • Yeni dizi ya kıyamamışlardır 🙂

  Aslında bu işe yeni dizilerden başlaması lazımdı. Hatta Kara Yazı 1 saat olmalıydı ve bundan sonra 'yavaş yavaş dizilerimizi kısaltıyoruz' mesajı verilmeliydi. 29 bölümdür 2 saat yayınlanan dizinin ertesi hafta lap diye 45 dakikaya düşecek olması absürd bir durum.

 • Aslında bu işe yeni dizilerden başlaması lazımdı. Hatta Kara Yazı 1 saat olmalıydı ve bundan sonra 'yavaş yavaş dizilerimizi kısaltıyoruz' mesajı verilmeliydi. 29 bölümdür 2 saat yayınlanan dizinin ertesi hafta lap diye 45 dakikaya düşecek olması absürd bir durum.

  Kara Yazı belki de İsimsizler tutarsa sürpriz olur, kadroda ünlü yok Algı Eke dışında :A Bu Şehir Arkandan Gelecek, Ölene Kadar ve Kösem gibi berbat gitmez sanırım Kara Yazı, Sema – Eylem hatrına ilk bölümü izlenir.

 • Hayret akılları başlarına gelmiş ama geç geldi. Bunu Survivor başlamadan önce yapsalardı simdi Hayat Şarkısı pazar günü ab de 8 reyting alıyor olurdu.

 • 6 Reyting alan diziyi mi harcayacak kanal :A

  Total'de Yeni Gelin'e bile geçilen bir dizi harcamalıydı. :A

 • Total'de Yeni Gelin'e bile geçilen bir dizi harcamalıydı. :A

  Siz her grupta geçiliyorsunuz :A biz AB grubunda ilk 3 içindeyiz :A

 • Siz her grupta geçiliyorsunuz :A biz AB grubunda ilk 3 içindeyiz :A

  Biz EDHO, Anne ve Eziyet'e rağmen 5 reyting alıyoruz, pazar akşamı tüm gruplarda 2 veya 3. olacağımız garanti. Ama sizin dizi daha şimdiden yorulmaya başladı. :A

 • Biz EDHO, Anne ve Eziyet'e rağmen 5 reyting alıyoruz, pazar akşamı tüm gruplarda 2 veya 3. olacağımız garanti. Ama sizin dizi daha şimdiden yorulmaya başladı. :A

  En azından biz kaliteli bir diziyiz öyle yatakta AŞna fişna dizisi değiliz :A

 • En azından biz kaliteli bir diziyiz öyle yatakta AŞna fişna dizisi değiliz :A

  Senin boş laflarına karnım tok, zaten sakin bir akşam geçireyim derken peş peşe gelen haberlerle sinir katsayım 100 bine çıktı. :A

 • Senin boş laflarına karnım tok, zaten sakin bir akşam geçireyim derken peş peşe gelen haberlerle sinir katsayım 100 bine çıktı. :A

  Beter ol beni kaale almazsan çok beddualar tutacak :A

 • Arka Sokaklar nasıl olsa ne alırsa alsın devam ediyor, Cuma günü denenebilirdi belki.

  Erler film kanal d de hem küçük ağanın finaliyle hemde bir deniz hikayesinin finaliyle korkuttu baya fazla Arka sokaklardan kanal d ye göz dağı irfan değirmenci olayıyla ilgili şevket çoruh irfan değirmencinin kovulmasına eleştiri getirdi bende hayır diyorum benide kovun dedi hemen üstü üstüne vurulma sahnesi bu iş referandumun 1 hafta sonrası belli oluyor vadide yok zaten Bir tek diriliş var dirilişe güzel misilleme yapıcaklar bilinçaltı reklamla

 • Erler film kanal d de hem küçük ağanın finaliyle hemde bir deniz hikayesinin finaliyle korkuttu baya fazla Arka sokaklardan kanal d ye göz dağı irfan değirmenci olayıyla ilgili şevket çoruh irfan değirmencinin kovulmasına eleştiri getirdi bende hayır diyorum benide kovun dedi hemen üstü üstüne vurulma sahnesi bu iş referandumun 1 hafta sonrası belli oluyor vadide yok zaten Bir tek diriliş var dirilişe güzel misilleme yapıcaklar bilinçaltı reklamla

  Bir deniz hikayesine yazık oldu ya çok seviyordum o diziyi

  Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum bırakın