Genel

Julia Roberts da Televizyona Transfer Oluyor!

Hollywood’un en büyük isimleri bir bir küçük ekrana transfer olmaya devam ediyor. Bu sefer de Oscar ödüllü ünlü oyuncu Julia Roberts bir televizyon dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Daha önce Crime Story (1987), Miami Vice (1988), Friends (1996), Law & Order (1999) gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer alsa da hiçbir zaman bir dizinin başrolünü üstlenmen Roberts, Maria Semple tarafından kaleme alınan Today Will Be Different’ın aynı isimli uyarlaması için el sıkıştı. Hikaye Eleanor Flood adlı bir kadının bir gününü anlatıyor. Hayatının en güzel gününü yaşamak için uyanan Eleanor, başına gelen ilginç olaylar yüzünden planlarını terk etmek zorunda kalıyor.

Dizinin kanalı henüz belli değil ancak birçok kanal ve platformun projeyi alma konusunda çok istekli olduğu konuşuluyor.

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

sürgünüm

8 Yorum

 • sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

   

  Julia Roberts da Televizyona Transfer Oluyor!

   

   

  Hollywood’un en büyük isimleri bir bir küçük ekrana transfer olmaya devam ediyor. Bu sefer de Oscar ödüllü ünlü oyuncu Julia Roberts bir televizyon dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

   

  Daha önce Crime Story (1987), Miami Vice (1988), Friends (1996), Law & Order (1999) gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer alsa da hiçbir zaman bir dizinin başrolünü üstlenmen Roberts, Maria Semple tarafından kaleme alınan Today Will Be Different’ın aynı isimli uyarlaması için el sıkıştı. Hikaye Eleanor Flood adlı bir kadının bir gününü anlatıyor. Hayatının en güzel gününü yaşamak için uyanan Eleanor, başına gelen ilginç olaylar yüzünden planlarını terk etmek zorunda kalıyor.

   

  Dizinin kanalı henüz belli değil fakat birçok kanal ve platformun projeyi alma konusunda çok istekli olduğu konuşuluyor.

   

  Orijinal formatta oku

   

   

  harika haber çok yetenekli bir oyuncudur dizisinide mutlaka izleyeceğim 🙂

 • harka haber çok yetenekli bir oyuncudur dizisinide mutlaka izleyeceğim 🙂

  Nicole Kidman ve Reese Witherspoon'lı Big Little Lies ile bunu da listeye aldık, bakalım nasıl bir iş ortaya çıkacak. İlk bölümlerine bakarız, beğenirsek devam beğenmezsek elveda deriz. 🙂

 • Nicole Kidman ve Reese Witherspoon'lı Big Little Lies ile bunu da listeye aldık, bakalım nasıl bir iş ortaya çıkacak. İlk bölümlerine bakarız, beğenirsek devam beğenmezsek elveda deriz. 🙂

  zaten yıldız  oyuncunun katkısı ilk bölüme seyirciyi çekmektir? devamının gelip gelmeyeceği  senaryo , yönetmen vede diğer oyuncuların kalitesiyle alakalıdır 🙂

 • zaten yıldız  oyuncunun katkısı ilk bölüme seyirciyi çekmektir? devamının gelip gelmeyeceği  senaryo , yönetmen vede diğer oyuncuların kalitesiyle alakalıdır 🙂

  Big Little Lies gibi bu da keliteli yapımların adresi HBO'ya yakışacaktır. ''Limitli dizi” olarak planlanmış durumda. Yani mini dizi formatında bir sezon izleyeceğiz.

Bir yorum bırakın