Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

İntiharcı’nın Detayları Belli Oldu!

Yazan Aserat

PuhuTV’nin iddialı dizisi İntiharcı’nın detayları gün yüzüne çıktı.

İlker Kaleli’nin intihar teşebbüsünde bulunanları vazgeçiren, işinde oldukça başarılı, olay yerine motosikletle giden Avrupai bir intihar arabulucusu olan Sahir‘e hayat vereceği yapımda Neslihan Atagül’ün canlandıracağı, özel şifreleri kolayca kırabilen, öldüğünü sandığı babasının peşine düşen hacker Bilge ise hikayeye ilk bölümün sonundaki bir aksiyon sahnesiyle dahil olacak.

Bülent Emin Yarar‘ın ‘Ali Kemal’, Lale Mansur‘un ‘Günay’, Berrak Tüzünataç‘ın ise Sahir’in eşi ‘Ekin’e hayat vereceği yapımda Olgun Toker, Defne Kayalar ile Burak Yamantürk‘ün yanı sıra ünlü müzisyenler Feridun Düzağaç ve Can Gox da rol alacak.

İntiharcı, yakında PuhuTV’de başlıyor!

Kaynak: Birsen Altuntaş (Medyatava)

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

7 Yorum

 • PuhuTV yeni dizileriyle şimdiden BluTV'yi solladı bile. Çatlasın Doğan Medya. :A @Yiğitt

  Fİ gibi dört sezon planlanıp 1.5 sezonda bitmesin de. :A BluTV dizilerinin süresi belli, mini dizi şeklinde planlanıyor ve senaryo muhteşem ötesi oluyor. :bhr: (Hiçbirini izlemedim, çaktırma.:F)

 • Fİ gibi dört sezon planlanıp 1.5 sezonda bitmesin de. :A BluTV dizilerinin süresi belli, mini dizi şeklinde planlanıyor ve senaryo muhteşem ötesi oluyor. :bhr: (Hiçbirini izlemedim, çaktırma.:F)

   

  Fi'nin hiçbir zaman 4 sezon planlandığı söylenmedi sadece 3. kitap için 3. sezon bekleniyordu ama olmadı. Olsun iki yeni dizimizle ortalığın tozunu atacağız. :Z

 • Başlasın da izleyelim. İlker Kaleli yine kendini aşacak, canlandıracağı karakter çok ilgimi çekti.

  Ayrıca yan kadro da çok iyi. Özellikle Olgun Toker takviyesi çok iyi olmuş. Dijital projede yer alacak olması sevindirdi. Sen de sevinmişsindir. :A @Aserat

Bir yorum bırakın