Yabancı Dizi Haberleri Yabancı Diziler

‘House of Cards’ İçin Sürpriz Karar!

Yazan Aserat

Netflix’in fenomen dizisi House of Cards için sürpriz bir karar çıktı.

Geçtiğimiz aylarda 5. sezonuyla izleyiciyle buluşan dizinin başrol oyuncusu Kevin Spacey’nin yıllar önce 14 yaşındaki bir çocuğa taciz girişiminde bulunduğunu açıklaması ve bununla birlikte çıkan tartışmalardan birkaç saat sonra Netflix, çekimleri geçtiğimiz haftalarda başlayan 6. sezonla birlikte dizinin final yapacağını açıkladı.

2013’te yayın hayatına başlayan yapımın Doug (Michael Kelly) karakterini merkeze alacak yeni bir spin-off dizisiyle devam edeceği de son iddialar arasında.

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

9 Yorum

  • Daha ikinci sezondayım ama bence de 6.sezon zaten normal ömrü olur, bu olaylarla bahane etmenin lüzumu. Fakat olur da bu olaylar yüzünden K.S 6.sezonda olmaz ya da 6.sezon hiç çekilmeden dizi yarıda kalırsa çok yazık olur, umarım öyle bir şey olmaz.

    Ayrıca Kavin Spacey sevdiğim bir oyuncudur, varsa suçu hukuk yoluyla çeksin ancak sinema kariyerine kesinlikle devam etmeli. Yaşayan efsanelerden adam.

  • 6 sezon gayet yeterli bir sayı zaten. Diziye başlamayı düşünüyorum, umarım daha sonra 6. sezonu yayınlamaktan veya çekmekten vazgeçmez Netflix.

  • 5. sezonda batırdılar zaten diziyi, bitmesi iyi gelişme. Keşke tadında bıraksalardı.

     

    Kevin Spacey ise kocaman bir hayal kırıklığı oldu. Meğer House of Cards'ta o kadar da rol yapmıyormuş, adam gerçekten pisliğin biri çıktı. 🙂

Bir yorum bırakın