Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Heidi’ Ekranlara Yeniden Döndü!

Yazan denizz19

Çocukluğumuzun sevilen çizgi karakterlerinden biri olan Heidi, geri döndü ve yeni neslin çocuklarını da bir hayli sevindireceğe benziyor.

Tüm dünyada büyük ilgi görmeyi başaran çizgi film 3D formatıyla Trt Çocuk ekranlarında yayın hayatına başladı. Sevilen çizgi filmde hatırlanacağı üzere Heidi, Alp Dağlarında dedesi ile birlikte yaşayan ve doğayla iç içe yaşayan bir karakteri anlatıyordu.

Heidi ilk bölümüyle bugün 18:00’da Trt Çocuk ekranlarında görücüye çıktı.

Post Ratings:
Like
Like x 2

Yazar hakkında

denizz19

Size ne.

15 Yorum

 • Bu nasıl Heidi, çok kötü gözüküyor. 🙁

  Eskilerden ne kaldı:X

  Filminin fragman reklamlarını görmüştüm geçenlerde bi de ona bak:X

 • @OzaN  adminime katılıyorum bu nasıl heidi böyle resmindeki daha iyiydi deniz

  çok severdim bu çizgi film ya:D

  Aynen ben de çok severek izlerdim 😀

 • Zamanında ne izlerdik be [emoji17]

  Geçen sene benim yeğenler tv den izliyordu ama hangi kanaldı hatırlayamadım.

 • En sevdiğim çizgi filmdi. Peter ile dağ başına çıkıp güneşin batışını izlediklerinde duvarlarda oluşan görüntüleri hâlâ unutmam. Ve tabi peyniri ateşle pişirdikleri sahneler, ne özenirdim ve canım çekerdi ama. 🙂  Bunun kitabını da zevkle okuduğumu hatırlıyorum, sakat bir kız vardı onun yanına gidiyordu ekmek filan alıyordu gelirken. 

  Animesini bir ara internette bilinçli bir şekilde  yeniden izleyeceğim. Animesi yani orijinali dururken 3D formatı gereksiz ve yapay durmuş.

 • Zamanında ne izlerdik be [emoji17]

  Geçen sene benim yeğenler tv den izliyordu ama hangi kanaldı hatırlayamadım.

  KİDZ tv de ESKİ Bölümler var İLK ÇIKTIĞI YILLAR 😉

 • @xemrexxx çocukluk aşkın ekranlara dönüş yapmış artık sende trt sevenler derneğine katılabilirsin :))

  hhaha bu trt çocuk yüzünden bizim izlediğimiz efsana çizgi filmleri yeni nesil çocuklara kötü tanıtıyorlar  arı maya ve vikingler çizgi filmelrinide yeni düzenlemeyle yayınlıyorlar şimdide heidi eklendi rezil ediyorlar :F

 • hhaha bu trt çocuk yüzünden bizim izlediğimiz efsana çizgi filmleri yeni nesil çocuklara kötü tanıtıyorlar  arı maya ve vikingler çizgi filmelrinide yeni düzenlemeyle yayınlıyorlar şimdide heidi eklendi rezil ediyorlar :F

  ben üstteki videoya bakmamıştım dediğin gibiymiş şarkıyı türkçeye çevirip uyduruk sözler katıp kendilerince şarkı yapmaya çalışmışlar ama becerememişler ..orjinal müziğin kat kat daha güzel :))

 • Son 2-3 yıldır bir Heidi akımı var gidiyor 🙂 sinema filmi çıktı ardından 1975’deki orijinal hali Kidz TV’de yayınlanmaya başladı. Bununla da yetmedi TRT Çocuk’ta 3 boyutlu Heidi başladı. Çocuklarımız bizim zamanımızın çizgi kahramanlarını tanıma fırsatı buldular böylece. Bu arada Kidz TV eski versiyonunu hala veriyor 21.00’da.

Bir yorum bırakın