Dizi & TV Haberleri

Fox Tv’nin Yeni Programı ‘Magazin Postası’nın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Yazan Yiğitt

Fox Tv’nin yeni ve iddialı programı ”Magazin Postası”nın yayın tarihi ve saati belli oldu!

Ünlülerin özel hayatlarından bilgilerin yer alacağı, dizi ve film setlerine ziyaretlerin gerçekleşeceği ”Magazin Postası” programının yayın tarihi belli oldu. Program haftada bir gün ekrana gelecek ve yayın macerasına pazar günü başlayacak.

”Magazin Postası” ilk bölümüyle pazar günü 17.15’de Fox Tv ekranlarında!

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

4 Yorum

 • Konuyu okusan keşke, okumadan yorum yapıyorsun. 🙂

  Bu konuyu gördüm bende ama yayın tarihi belli diye bu şekilde açtım. 😀 Neyse dur o şekilde ayarlayayım.

  Tamam modum 😀

 • Konuyu okusan keşke, okumadan yorum yapıyorsun. 🙂

  Bu konuyu gördüm bende ama yayın tarihi belli diye bu şekilde açtım. 😀 Neyse dur o şekilde ayarlayayım.

  Konuyu okusaydın diyorsunda yazdığın konuda ilk konudan farklı olan şey tarihi diğer konuda 23.15 yazıyordu ona göre açsaydın konuyu. 🙂

 • Konuyu okusaydın diyorsunda yazdığın konuda ilk konudan farklı olan şey tarihi diğer konuda 23.15 yazıyordu ona göre açsaydın konuyu. 🙂

  Senin lafınla konu açacak değilim, 1 yıldır ben konu açıyorum. Senin bilgisiz ve oradan buradan duyma laflarına göre konu açacak değilim. Konuyu nasıl açacağımı da sana soracak değilim.

 • Günü ve saati güzel kanalı idare ettirir. Sanırım Fox'un 3-4 yıldır yoktu magazin programı. 🙂

  2 Yıl önce Magazin 90 vardı yanlış hatırlamıyorsam sonra kanal değiştirmişti ama. Buda dediğin gibi saatine göre iyi sonuçlar alacaktır. 🙂

 • Fox TV'nin magazin programları her daim içeriği zengin ve heyecanlı olmuştur .

  Yeni başlayan magazin  programıda gayet başarılı sonuçlar alacaktır.

 • Senin lafınla konu açacak değilim, 1 yıldır ben konu açıyorum. Senin bilgisiz ve oradan buradan duyma laflarına göre konu açacak değilim. Konuyu nasıl açacağımı da sana soracak değilim.

  Bana soracak değilsin ama banada dediğin gibi reyting sonuçları ve haberleri forumuna bakabilirdin. @Yiğitt Ve bir konunun açılmış olduğunu görünce herkes kilit yazıyor ama bu tepkiyi sadece bana göstermen garip.

 • Bana soracak değilsin ama banada dediğin gibi reyting sonuçları ve haberleri forumuna bakabilirdin. @Yiğitt Ve bir konunun açılmış olduğunu görünce herkes kilit yazıyor ama bu tepkiyi sadece bana göstermen garip.

  Konuyu gördüm zaten, editör arkadaşlara sor bakalım. O attığın linkte başlığı okumuş kişiler yazısında ilk kimin adı yazıyor? Hatta o konuya bakarak bunu açtım. Ama orada yayın tarihi belli değildi, yayın tarihini ekleyerek açtım.

  Diğer arkadaşlar kırgınlaştırmadan yazıyor. Sen milletin konuları sırf kilitlensin diye altına damlıyorsun.

 • Konuyu gördüm zaten, editör arkadaşlara sor bakalım. O attığın linkte başlığı okumuş kişiler yazısında ilk kimin adı yazıyor? Hatta o konuya bakarak bunu açtım. Ama orada yayın tarihi belli değildi, yayın tarihini ekleyerek açtım.

  Diğer arkadaşlar kırgınlaştırmadan yazıyor. Sen milletin konuları sırf kilitlensin diye altına damlıyorsun.

  Başlıkları aynı yapmışsın farkındaysan, ilk başta yayın tarihi belli oldu olarak açsaydın sorun yoktu. Senin açılmış konulara kilit yorumlarınla benim yorumlarım arasında fark yok. O zaman sende sırf kilitlensin diye altına damlıyorsun.

 • Başlıkları aynı yapmışsın farkındaysan, ilk başta yayın tarihi belli oldu olarak açsaydın sorun yoktu. Senin açılmış konulara kilit yorumlarınla benim yorumlarım arasında fark yok. O zaman sende sırf kilitlensin diye altına damlıyorsun.

  Forumdakiler seni de biliyor, beni de biliyor. O nedenle konuşmaya dahi gerek yok. 🙂

  İyi görünümün favori üye olana kadarmış, hadi hayırlısı. :X

 • Forumdakiler seni de biliyor, beni de biliyor. O nedenle konuşmaya dahi gerek yok. 🙂

  İyi görünümün favori üye olana kadarmış, hadi hayırlısı. :X

  Kötü imaların için teşekkürler. 🙂 Evet forumdakiler beni biliyorlar ve kim ile bir kırgınlık yaşasam sorunu çözebiliyorum çok şükür. 🙂

Bir yorum bırakın