TV'de Ne Var? Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Figüran’ TV’de İlk Kez Show TV’de!

Yazan Aserat

Geçtiğimiz sezon birbirinden iddialı komedi filmlerini ilk gösterimleriyle ekrana getiren Show TV, bu sezonda da Salı akşamlarını sevilen yapımlarla doldurmaya devam edecek.

Başrollerini Ceyhun Fersoy, Serenay Aktaş, Ferdi Kurtuldu, Erdal Cindoruk, Cem Kılıç, Umut Oğuz, İrfan Kangı, Veysel Diker, Mehtap Bayrı ve Yıldırım Öcek gibi isimlerin paylaştığı Figüran, TV’de ilk kez Show ekranlarında olacak. Yönetmenliğini Tolga Çetin’in üstlendiği filmin konusu ise şöyle:

Mutlu, hayatını figüran olarak kazanmaya çalışmaktadır. Ancak beceriksizliği ve sakar tavırları onun başını hep belaya sokar. Yine de bir gün filmini çekeceği eşsiz senaryonun ve oynayacağı başrolün hayalini kurmaktadır. Fakat Mutlu, dikkatsizliği ile çalıştığı seti birbirine katmaya devam eder. Aynı sette çalıştığı ışık asistanı ve ev arkadaşı olan Cempo da Mutlu gibi aklındaki senaryoyu filme dönüştürerek mesleğinde yükselmeyi çok istemektedir. Ancak hayallerinin gerçekleşebilmesi için de tanınmış bir oyuncuyla çalışmaları gerekir. Bu yüzden de Mutlu’nun figüranlık yaptığı dizinin başrol oyuncusu Pelin Şafak’ı ikna etmeleri lazımdır ki bu da birbirinden komik olayları da beraberinde getirecektir.

Figüran, TV’de ilk kez Salı 20.30’da Show TV’de!

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

3 Yorum

Bir yorum bırakın