Genel

‘Familya’ Final Yapıyor!

FOX’un sevilen dizisi Familya’dan kötü haber geldi.

TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Şükran Ovalı, Cansu Tosun, Bülent Emrah Parlak, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldız ve Güven Kıraç’ın paylaştığı yapım, beklenen reytingleri elde edemediği için önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 10. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Familya, final bölümüyle Salı 22:15’te FOX’ta!

Yazar hakkında

sürgünüm

11 Yorum

 • Sasirdikmi? hayir.

  oyuncular iyi ama bazen senaryo ve oyuncular iyi olsada yetmiyor. rakipler cok guclu olunca final kacinilmaz.

 • Güzelim kadroya yazık oldu. Ama beklenen bir şeydi başlamadan da tahmin ediyordum. Altınsoylar'da bu sonu yaşayacak bir diğer dizi üzülerek söylüyorum.

 • Güzelim kadroya yazık oldu. Ama beklenen bir şeydi başlamadan da tahmin ediyordum. Altınsoylar'da bu sonu yaşayacak bir diğer dizi üzülerek söylüyorum.

  güzel kadroydu yazık oldu

  size yazık olmasın aşkım

 • size yazık olmasın aşkım[DOUBLEPOST=1479374277][/DOUBLEPOST]Kıaazz benim KALBIMDEKI @denizz19 İM sensin Bunu çok iyi biliyorsun değil mi hayatım ? Bu arada Kalbimdeki Deniz her Cumartesi FOX ta 😉 Gerçi hiç izlemedim İzlemiyorum da neden burada reklamını tanıtım yaptım onu da anlayabilmiş değilim ??

  Ben izliyorum yetmez mi :A

 • Ben izliyorum yetmez mi :A

  Aşkım sen izlediğin zaman zaten ben kendim otomatikman izlemiş gibi olduğum için yeterli benim için Demek ki tanıtımını buradan kaynaklı yapmışim ben :)))

 • Aşkım sen izlediğin zaman zaten ben kendim otomatikman izlemiş gibi olduğum için yeterli benim için Demek ki tanıtımını buradan kaynaklı yapmışim ben :)))

  Tamam bebeğim sen de izle bu hafta bayağı heyecanlı 🙂

 • Tamam bebeğim sen de izle bu hafta bayağı heyecanlı 🙂

  Ay tatlım biliyorum Kesin öyledir fakat lakin Yalnız benim vaktim yok maalesef ki çok üzgünüm Hatta ağlamak üzere gibiyim yani şu anda Çok mahcubum 🙁

Bir yorum bırakın