Dizi & TV Haberleri Genel Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Esra Erol’dan Flaş Açıklama!

Yıllardır ekranlarda olan Esra Erol evlilik faslını bitiriyor mu?

 Flash TV’de ‘Dest-i İzdivaç’ adı ile yayına başlayan ve kanal kanal dolaşan en son ATV’de devam etme kararı alan Esra Erol son yıllarda evlilik programlarının geldiği noktadan çok sıkıldığını ve artık yapmayacağını açıkladı. Bu sezonu alnının akı ile bitirip gelecek sezon olmayacağını tam olarak şu şekilde duyurdu.

İşte o açıklama;

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

sokak sanati

14 Yorum

 • bir aylığına yerine geçebilirim 2 trilyonu alıp bırakıcam söz veriyorum :bhr: hemen atv yi ariyim 😀

 • Sonunda artık ekranlarda farklı formatlar göreceğiz. 🙂

   

  Fakat bu formatın sonunu getiren Zuhal Topal oldu, 10 yıldan beri ekranlarda olan evlilik programlarını bu kadın mahvetti. 🙂

 • Evlilik programları evlilikten çıkıp, dans etme, bir yerlerini çalkalama, şarkı söyleme ve tartışma programlarına dönüşmüş. İnsanlar böyle adaylar görünce bırakın evlenmeyi güvenemiyor bile başkalarına.

  Birde show amaçlı olduğu o kadar belli oluyor ki, hep aynı adaylar ekranlarda, hep aynı hareketler falan.

  Esra Erol bu işte ilk akla gelen isimdi, bir ilki yapıp bırakması iyi olmuş.

 • Ben bu programlara en büyük lekeyi Solmaz Nurullah ikilisinin getirdiğini düşünüyorum. En büyün şovu onlar yaptı ve lekeledi. Reyting için susan Seda Sayan bana göre suçludur. Her bölüm kalça salla, dans et, laf at gibi şeyler ile çanakta tutuyordu.

  He Esra'yıda samimi bulmuyorum o ayrı.:)

 • Biri gitti kaldı diğerleri. Bu kadar sevimsiz bir format olamaz ya. Yakın zamanda diğerlerinden de böyle güzel haberler almak dileğiyle…

 • Tabi tabi.

  Baktı ki soruşturma iyice yapılıyor evlilik programlarıyla ilgili ben sivisayim modunda girdi. Zaten ileride bitecek bu tür programlar o da programlar kaldırılmadan ben ayrılacağım açıklayayım da havasına girmesinler. Dizi senaryolarindan daha da uçuk senaryolar yazıp oynuyurlar. Yazık.

 • Yerinde bir karar olmuş. Umarım diğer evlilik programları da benzer kararlar alır ve artık ekranlarımızda daha farklı ve yeni formatlar görürüz.

 • Şimdi konuşmasını izledim Esra'nın, tam da dediğim gibi 10 senedir ekranda kadın ama Zuhal başladığından beri format rezil kepaze oldu, emeklerine yazık ettiler Esra'nın. Umarım ekranlardan temelli ayrılmaz başka bir programla devam eder.

 • Sonunda artık ekranlarda farklı formatlar göreceğiz. 🙂

   

  Fakat bu formatın sonunu getiren Zuhal Topal oldu, 10 yıldan beri ekranlarda olan evlilik programlarını bu kadın mahvetti. 🙂

   

  Bravo eğer bu yorumunu okumasaydım ben yazacaktım Atacan klavyene sağlık sadece Zuhal Topal değil Seda Sayan da oldu ama en mahvedeni Zuhal oldu program başlattığı günden beri evlilik olmadı programda Esra iyi yapıyordu 10 yıldır yapıyor 330 nikah 64 çocuk bu güzel birşeydir Seda da evlendirdi ama son uzatılan damat adayı gelin adayı millet sıkıldı artık inşallah Seda da Zuhal de programı bitirir Zuhal iyi bir komedi oyuncusu gerçek işine geri döner inşallah

 • MUTLU OLDUM!

   

  Sonunda hepsinden kurtuluyoruz. Şu saçma-anlamsız-boş programların yerine Belgesel koyun, izlemessem adi şerefsizim.

Bir yorum bırakın