Show Bahar - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
272
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
3659117_1920x1080.jpg

Show TV'nin yeni dizisi Bahar bu akşam ekran hayatına başlıyor.

Yapımcılığını MF Yapım'ın, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un, senaristliğini Ayça Üzüm'ün üstlendiği, "Doctor Cha" adlı Güney Kore dizisinden uyarlanan yapımın kadrosunda Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Hatice Aslan, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp ve Alisa Sezen Sever yer alıyor.

Tıp fakültesinden mezun olduktan sonra evinin hanımı olan Bahar'ın yaşadığı hastalık sonrası değişim sürecini konu alan dizi, yeni bölümleriyle her Salı 20.00'de Show TV'de!

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
2.bölümü bugün izleyebildim bayıldım bir rol bir oyuncuya bu kadar yakışır mı ya bayıldım Demet Evgar çok yakışmış kadro süper izlemeyen izlesin:D

• Harika
Reactions: Hobbit

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
İki bölümü de üst üste izledim. Açıkçası ilk bölümde ailesi, özellikle çocukları adına üzülmüştüm yanında olmayacaklar diye ama ikinci bölüm bunun tam tersi durum oluşunca sevindim. Çocukları da Bahar ile birlikte. Babalarının hata yaptığını düşünmeleri ve ikinci bölümde anneleri için yaptıkları jestler çok hoşuma gitti.

Bakalım daha ne olacak? Umarım baba mevzusu Bahar'ı üzmez. Orada birşeyler ters tepecek gibi duruyor. Dizi hayırlı olsun.
Devam eder bu iş. Tebrikler ekip.🎉🎉🎉

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Tek kelime ile muhteşem :Z :Z

2.bölümü bugün izleyebildim bayıldım bir rol bir oyuncuya bu kadar yakışır mı ya bayıldım Demet Evgar çok yakışmış kadro süper izlemeyen izlesin:D

İki bölümü de üst üste izledim. Açıkçası ilk bölümde ailesi, özellikle çocukları adına üzülmüştüm yanında olmayacaklar diye ama ikinci bölüm bunun tam tersi durum oluşunca sevindim. Çocukları da Bahar ile birlikte. Babalarının hata yaptığını düşünmeleri ve ikinci bölümde anneleri için yaptıkları jestler çok hoşuma gitti.

Bakalım daha ne olacak? Umarım baba mevzusu Bahar'ı üzmez. Orada birşeyler ters tepecek gibi duruyor. Dizi hayırlı olsun.
Devam eder bu iş. Tebrikler ekip.🎉🎉🎉
@serhatt lar iş başında :F :F @Dosi @12.Adam