NOW Kirli Sepeti - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
272
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
F5_MZB2W8AAuYje

FOX'un yeni dizisi Kirli Sepeti bu akşam ekran hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Medyapım'ın, yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu'nun üstlendiği yapımın kadrosunda Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun, Serkay Tütüncü, Halil İbrahim Ceyhan, Melisa Döngel, Devrim Yakut, Serhat Kılıç, Bestemsu Özdemir, Gözde Seda Altuner, Aleyna Özgeçen, Deniz Sarıkaş, Nihan Doğa ve Fehmi Karaarslan yer alıyor.

İstanbul'un lüks sitelerinden birinde temizçilik yapan üç kadının hikayesini konu alan dizi, yeni bölümleriyle her Pazar 20.00'de FOX'ta!

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,891
Puanı
360
İlk bölüm dinamizmi çok iyiydi. Yarın iyi Reyting alır diyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Zaten fragmanlarını çok beğenmiştim, ilk bölümün kendisi de gayet iyiydi. Komedi, dram ve gizem dengesi çok iyi kurulmuş, tempo da asla düşmedi ve hızla akıp gitti. Kadroda da özellikle Ayça Bingöl (sonunda dramatik karakterlerden kurtulup mizahi ögeler içeren bir rol oynamasına şükürler olsun), Ceren Moray ve Devrim Yakut harikaydı. Cansu Tosun ve Melisa Döngel'in oyunculuklarını normalde zayıf bulurum ama ikisi de karakterlerine cuk oturduğu için asla sırıtmamış. Karakterlerden de Songül ve Hayriye'yle birlikte anksiyete hastası Canan ve eski kocasının partisini basan Nergis de çok ilgi çekici görünüyor. Medyapım bu formülü zamanında Umutsuz Ev Kadınları'nda başarıyla uyguladığı için burada da teklememesi şaşırtmadı. Kısacası pazar günü reytinglerde kendine güzel bir yer edineceğini düşünüyorum şimdiden hayırlı olsun. :Z

• Beğendim
Reactions: Hazem

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061