M TV Fav10 Şirketi - SEZON FİNALİ | PART 2 "Bomba Var"

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,413
Puanı
410
Buraya senaryo yazmak için boş vaktim yok. Emin ol yazıyor olsam senden kat ve kat iyi bir iş çıkarırım ortaya. Yorum istiyorsun eleştiri yaptığımda zoruna gidiyor :A :A

Beni yeni üye sandın heralde sizli bizli konuşmalar Alos ben hatırlatayım :A

Ama ne diyebilirdim ki başka aynısı :F. Bence forumdaki senaryoların hiçbiri iyi değil bakalım sen nasıl bir işle geliceksin :A
Hudutsuz gibi her hafta bitmesini umduğun dermişim :F Bakalım kim beni kanalına transfer edecek ? @Keith Long mu ? @STAR mı ?

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,413
Puanı
410
O zaman umarım ilk bölümden yayından kaldırılır :Z :Z

Bence tek başına yürü derim bu yolda :A
Sınırsız Aşk yakında Fav10'da @Angelica @Hobbit @ömer karataş @Emre Ozansoy (Hudutsuz Sevda ile uzaktan yakından alakası yok dermişim :F:F)

Şaka bi yana, bir şey yazıcam o kesin, spesifik hikaye ile 😂 Ya vezir olacağım ya da rezil 😂😂😂
IMG_1736.jpeg

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,549
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sen de hemen Flash Tv diyon 😂 Yine de en düzgün senaryolardan biri forumda @Keith Long artık Halkın Polisi'ni bitirse iyi olur 😂 Biliyorum benimde yazmamı isteyenler vardır elbet yakında bir şeyler yaparız 😂
Hala zar zor trendlere giriyor
Başka diziler için 20 bölüm sabır gerekiyor
bir fantastik dizi yazacağım
@Alemdar

• Aynen
Reactions: Alemdar

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,461
Puanı
1,060

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
610
Buraya senaryo yazmak için boş vaktim yok. Emin ol yazıyor olsam senden kat ve kat iyi bir iş çıkarırım ortaya. Yorum istiyorsun eleştiri yaptığımda zoruna gidiyor :A :A

Beni yeni üye sandın heralde sizli bizli konuşmalar Alos ben hatırlatayım :A

Ama ne diyebilirdim ki başka aynısı :F. Bence forumdaki senaryoların hiçbiri iyi değil bakalım sen nasıl bir işle geliceksin :A
Hikayemi okuyup yorumlayacak vaktinizde yazabilirdiniz aslında. Boş vaktiniz olmazsa bu siteye gireceğiniz pek düşünmüyorum.

Ayrıca sizin kim olduğunuz biliyorum sadece samimiyet ortamı olusmasın diye sizli bizli konuşmaya çalışıyorum. Siz de öyle konuşursanız sevinirim. Lütfen bundan sonraki hiçbir içeriğime girip yorum yapmayın. Hatta yok sayılan üyeler kısmı var ordan yoksayabilirsiniz. Yapamazsanız yardımcı olurum.

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,413
Puanı
410
Hikayemi okuyup yorumlayacak vaktinizde yazabilirdiniz aslında. Boş vaktiniz olmazsa bu siteye gireceğiniz pek düşünmüyorum.

Ayrıca sizin kim olduğunuz biliyorum sadece samimiyet ortamı olusmasın diye sizli bizli konuşmaya çalışıyorum. Siz de öyle konuşursanız sevinirim. Lütfen bundan sonraki hiçbir içeriğime girip yorum yapmayın. Hatta yok sayılan üyeler kısmı var ordan yoksayabilirsiniz. Yapamazsanız yardımcı olurum.
Boşver @STAR 'cım sen yeni sezona odaklan biz bekliyoruz yeni sezonu 😍

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,482
Puanı
860

Kısıtlı boş vaktimde giriyorum böyle şeylere bakmak için ama zaman kaybı haklısın:F

Çok üzülürüm samimiyet kurmazsan :F sen kimsin ki sana siz diye hitap edicem önemli resmiyet kuracağım birisi değilsin sıradan forum üyesisin boşuna bekleme beklediğinle kalırsın :F. Neye yorum yapmak istersem yaparım bu seni ilgilendirmez fikrimi belirtmekte özgürüm eleştiri kabul edemeyen sensin. Yoksaymak istemiyorum istersen sen say :A :A