Magazin

Elçin Sangu Twitter’ı Karıştırdı!

Yazan Harunnn60

Kiralık Aşk ile yıldızı parlayan Elçin Sangu sosyal medya kurbanı oldu.

Elçin Sangu’nun dün attığı twittler yüzünden hayranlarından büyük tepki gördü. Güzel oyuncu tepkilere rağmen benzer twittler atmaya devam edince hayranlarını iyice çıldırttı.

Sosyal medyada büyük tepki gören Elçin Sangu’dan özür mesajı bekleniyor.

 

Hayranlarından gelen tepkiler;

”Onları savunmanı beklemezdim Elçin, onların ellerinde kaç şehitin kanı var birde üzülelim mi ölmelerine”

“Eğer bir vatanseverin elinden hiçbir şey gelmiyorsa en azından “Dil, kalptekini söyler”… Sen söyleyebiliyor musun?”

“Kiralık Aşk dizisini bitirdin tebrik ederim bu sözlerinle.”

“Hem bu bayrağın altında yaşayıp, hem bu vatanın ekmeğini yiyip, hem de bunu yazabilmek. Cidden yazık.”

“Kimi lanetleyemiyor, kime ölsün diyemiyorsunuz? Alçakça planlar kurup, körpecik oğlanlarımızı şehit edenlere mi bu duyarlılığınız?”

“Sizin evin kapısını çalıp kardeşinin oğlunun şehit düştüğünü söyleseler de böyle konuşabilecek miydin?”

”Bizim dirimiz asker, ölümüz şehittir. onların dirisi kalleş, ölüsü leştir.”

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Harunnn60

[IMG]http://i.hizliresim.com/7A6zjY.jpg[/IMG]

42 Yorum

 • Dediğim gibi önemli olan dış değil , iç güzelliktir .[DOUBLEPOST=1441817267][/DOUBLEPOST]Kız bizden seloyu sevmemizi istemiş :T:

 • Şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı dilerim demek bu kadar zor mu Elçin?

  Evet belki de kötü bir niyetin yoktu ama insanlar çok hassas. Ne olurdu böyle şeyler yazmasaydın. Sana hiç yakıştıramadım şahsen sende de beklemezdim.

  Dediğim gibi yaptığın büyük ayıp onların ellerinde kaç şehitin kanı var birde üzülelim mi ölmelerine? İnsanın başına gelmeyince anlamazmış ya umarım seninde hayranlarından aldığın beddualardan sonra başına aynısı gelmez.

 • Kız kötü birşey söylememiş eğer twetler sadece bunlarsa. Bazı insanlar böyle şeyleri reddederken, bazı insanlar tam agresifle beslenirler, dünyanın birbirini dengelemesi diyoruz buna.

 • Kız kötü birşey söylememiş eğer twetler sadece bunlarsa. Bazı insanlar böyle şeyleri reddederken, bazı insanlar tam agresifle beslenirler, dünyanın birbirini dengelemesi diyoruz buna.

  3 tweet atmış hepsi bu. Daha yazmamış. 🙂

 • 3 tweet atmış hepsi bu. Daha yazmamış. 🙂

  Sonuç olarak kız birşey söylememiş? Olayı en basitinden, gidipte ankarada malum ırka saldırmalarına tepki bile göstermiş olabilir.

  Bende sevmiyorum ama masumada dokunacak değiliz.

 • kötü bir şey dememiş kız illa türke ya da kürde nefret kusmasına gerek yok twitterdan:)

  Ya nasıl kötü bir şey yok ya. Yapma Emre'cim insanlar çok hassas. senin yakının şehit olsa böyle mi düşünürdün acaba. Yani şehitler için allahtan rahmet dilersin çekilirsin köşene niye böyle yazıyorsun. 🙂

 • Sonuç olarak kız birşey söylememiş? Olayı en basitinden, gidipte ankarada malum ırka saldırmalarına tepki bile göstermiş olabilir.

  Bende sevmiyorum ama masumada dokunacak değiliz.

  Yok diğer haber siteleri açınca bende açayım dedi. Hem konuda kendi yorumu katmadım ki onun twittlerini koydum. Yorumlamayı size bıraktım. 🙂

 • Yok diğer haber siteleri açınca bende açayım dedi. Hem konuda kendi yorumu katmadım ki onun twittlerini koydum. Yorumlamayı size bıraktım. 🙂

  Kız Çerkezdi zaten hatırladığım kadarıyla yani sakat bir tarafı destekleme, deme olasılığı yok diye düşünüyorum. Asıl soru şu kıza belliki en başta ne twit attılarsa buda ona itafen bişiler yazmış.  Yok gidipte bu kıza anan baban ölsün diyen zihniye var.

 • Kız Çerkezdi zaten hatırladığım kadarıyla yani sakat bir tarafı destekleme, deme olasılığı yok diye düşünüyorum. Asıl soru şu kıza belliki en başta ne twit attılarsa buda ona itafen bişiler yazmış.  Yok gidipte bu kıza anan baban ölsün diyen zihniye var.

  Kız açıkça teröristleri kötülerken abartmayın manasında demiş ilk twittinde. Onlar ölmüş sonuçta demiş. 2.twittinde ben kimseye ölsün gebersin diyemem demiş burada hayranlarını baskı yapınca kendi bildiğini okudu ters tepti.

  Amann neyse yine bunlara bir şey olmaz unutulur gider. 😀

 • Yaşasın  hümanizm bu mudur adalet, insan sevmek. Ortada bir kötülük varsa birileri durduk yere insan ölduruyorsa aman pkklilar da insan Amanın onları oldurmeyin demek mıdir insanlık

  Hadi Elcin bunu ekmek almak için bakkal yolladığı 13 yaşındaki oğlunun üzerinde tonlarca bomba patlinca   çoğununu anca terliginden tanıyan anneye anlatsın anlat bakalım insan sevgini.

  Anlat bu anneye insan sevgisinin Elçin

 • Yaşasın  hümanizm bu mudur adalet, insan sevmek. Ortada bir kötülük varsa birileri durduk yere insan ölduruyorsa aman pkklilar da insan Amanın onları oldurmeyin demek mıdir insanlık

  Hadi Elcin bunu ekmek almak için bakkal yolladığı 13 yaşındaki oğlunun üzerinde tonlarca bomba patlinca   çoğununu anca terliginden tanıyan anneye anlatsın anlat bakalım insan sevgini.

  Anlat bu anneye insan sevgisinin Elçin

  Çok haklısın beyazsoy. Aklım almıyor gerçekten bu yaşanan durumlara. 🙂

 • Çok haklısın beyazsoy. Aklım almıyor gerçekten bu yaşanan durumlara. 🙂

  Katile merhamet ölülere zulümdür. Elcinde bu kadar insan sevgisi var bir gün gitsin kamplara Suriyeli cocuklara gostersin  elin Amerikasi Angelia Jolie her yıl geliyor ziyaret ediyor bizim unlululer katilere sevgisini gösteriyor bu da bizim toplumun çelişkisi sağlıklı dusunecek kimse kalmadı

 • Fazla yüklenmişler bence. Aslında kötü bir şey yazmamış, ama kendini biraz yanlış ifade ettiği için böyle bir tepki gördü sanırım. Her şeye rağmen linç edilmesini gereksiz buldum, kaldı ki kötü niyetle de yazdığını sanmıyorum.

 • Gayet ayıp etmiş, çok da severdim bu kızı. Teröristin ölümüne üzülmek kabul edemeyeceğim bir zihniyet.

  Helal olsun ya sonunda anlayan çıktı. Ayıp değil mi sence de?

 • Helal olsun ya sonunda anlayan çıktı. Ayıp değil mi sence de?

  Kız bildiğin bunu demek istemiş bunun kıvıracak yönü yok, kaşına gözüne bakıp aman ne güzel söylemiş demek hiç doğru olmaz. Sadece "iyi bir oyuncu" der geçerim bu kıza bundan sonra.

 • Kız bildiğin bunu demek istemiş bunun kıvıracak yönü yok, kaşına gözüne bakıp aman ne güzel söylemiş demek hiç doğru olmaz. Sadece "iyi bir oyuncu" der geçerim bu kıza bundan sonra.

  İnsanlar çok hassas bu sıralar. Elçinin'de dikkat etmesi lazım. Burada insancıl ayakları yapmış tüm insanları sevmeliyiz tüm insanlar eşit vs vs.. böyle insanların gün geçtikçe gerçek yüzü ortaya çıkıyor. Allah büyük ama umarım kendisi büyük bir acı yaşamaz.

 • Hümanizmi ne zannediyorlar anlayabilmiş değilim.Hümanizm insanı sevmektir.Yunus gibi sevmektir.Masum insanlara kıyanlara hümanizm adı altında "birşey söyleyemem" demek nasıl bir çelişkidir?

  Düşünceleri beni ilgilendirmez ama savunduğu görüşün farkında olmayan insanlardan hoşlanmıyorum.

 • Ben pek bir şey göremedim insanı insan olduğu için sevmek lazım. He yazmasaydı daha iyi olurdu belki böyle bir kargaşa ortamında millet çatacak yer arıyor Sıla'ya da aynısını yaptılar. 🙂 Çok görmemek lazım kötü niyetle yazmadığını düşünüyorum.

 • Ben pek bir şey göremedim insanı insan olduğu için sevmek lazım. He yazmasaydı daha iyi olurdu belki böyle bir kargaşa ortamında millet çatacak yer arıyor Sıla'ya da aynısını yaptılar. 🙂 Çok görmemek lazım kötü niyetle yazmadığını düşünüyorum.

  Teröristleri ben insan olarak görmüyorum. 🙂

  Sıla çok çok farklıydı onda destek çıktılar.

 • Teröristleri ben insan olarak görmüyorum. 🙂

  Sıla çok çok farklıydı onda destek çıktılar.

  Ben de yanlış anlaşılmamak için belirteyim sen insan olarak görmesen de evet onlar birer insanlar ama bizim bütünlüğümüze uymayan karaktersiz yapıdaki insanlar hiçbir şekilde savunulacak tarafları yok. Bu ülkede tüm insanlar barış içinde yaşayamaz mı sorusunun net bir yanıtını verebilir miyiz bilemiyorum yüzyıllardır süre gelen bir çatışma ve bitecek gibi de değil. 🙂

 • Ben de yanlış anlaşılmamak için belirteyim sen insan olarak görmesen de evet onlar birer insanlar ama bizim bütünlüğümüze uymayan karaktersiz yapıdaki insanlar hiçbir şekilde savunulacak tarafları yok. Bu ülkede tüm insanlar barış içinde yaşayamaz mı sorusunun net bir yanıtını verebilir miyiz bilemiyorum yüzyıllardır süre gelen bir çatışma ve bitecek gibi de değil. 🙂

  Deniz'cim senin bir yakının şehit olsa ve biriside sana aman onlara bela okumayın , lanetlemeyin zaten öldüler derse senin cevabını çok merak ediyorum. Ateş düştüğü yeri yakar.

  Bazen yanlışa yanlış doğruya doğru demek lazım.

 • Deniz'cim senin bir yakının şehit olsa ve biriside sana aman onlara bela okumayın , lanetlemeyin zaten öldüler derse senin cevabını çok merak ediyorum. Ateş düştüğü yeri yakar.

  Bazen yanlışa yanlış doğruya doğru demek lazım.

  Benim yakınım şehit olsa ne yapardım bilmiyorum ama ailem için konuşayım annemin ilk çocuğu benim de ablam oluyor doğal olarak hastanede doktorların yanlış iğne yapması sonucu öldü. Ne diyelim bela okusak geri mi gelecek gelmeyecek. Önemli olan askerler şehit olmadan önce yapılması gerekenler. Bu ülkedeki insanları zoraki askerliğe tabii tutup, kendi evlatlarını askere göndermeyen zihniyetteki bir ülkede yaşıyoruz biz. Madem o kadar yüreklisin ve madem şehitlere bu kadar üzülüyorsan, her vatandaşı bile bile ölüme sürükleyebiliyorsan o zaman çaresini bulacaksın bu insanların bu acıyı çekmeye, genç yaşta ölmeye hiçbir cümle tarif edemez bunu kesinlikle.

 • Benim yakınım şehit olsa ne yapardım bilmiyorum ama ailem için konuşayım annemin ilk çocuğu benim de ablam oluyor doğal olarak hastanede doktorların yanlış iğne yapması sonucu öldü. Ne diyelim bela okusak geri mi gelecek gelmeyecek. Önemli olan askerler şehit olmadan önce yapılması gerekenler. Bu ülkedeki insanları zoraki askerliğe tabii tutup, kendi evlatlarını askere göndermeyen zihniyetteki bir ülkede yaşıyoruz biz. Madem o kadar yüreklisin ve madem şehitlere bu kadar üzülüyorsan, her vatandaşı bile bile ölüme sürükleyebiliyorsan o zaman çaresini bulacaksın bu insanların bu acıyı çekmeye, genç yaşta ölmeye hiçbir cümle tarif edemez bunu kesinlikle.

  Sen farklı yerlere girersen birbirimizle konuşamayız haliyle birbirimizin derdini anlayamayız. Neyse herkesin kendi düşüncesidir saygın duyarım.

 • Sen farklı yerlere girersen birbirimizle konuşamayız haliyle birbirimizin derdini anlayamayız. Neyse herkesin kendi düşüncesidir saygın duyarım.

  Ben terörü savunmuyorum yanlış anlama ama bela okumak, sela vermek vs şeyler yapmak yerine somut işleyişler yapmalı bu devlet. Sadece boş durmakla olmaz bu işler ben bunu anlatıyorum. 🙂

 • Ben terörü savunmuyorum yanlış anlama ama bela okumak, sela vermek vs şeyler yapmak yerine somut işleyişler yapmalı bu devlet. Sadece boş durmakla olmaz bu işler ben bunu anlatıyorum. 🙂

  Ya Deniz ben sana Elçin hakkında neden böyle düşünüyorsun tarzında sordum ama sen ısrarla başka konulara geçiş yapıyorsun. 😀 Çünkü Elçinin yanlış yaptığının farkındasın. Allahtan rahmet dilemek varken neden böyle şeyler yazılı ki? bende bunu anlamıyorum dedim.

  Sen çok konulara girdin Sıla'yı bile kattın araya. 😀

 • elçin burda anlatmak istediği insanların birbirine kin duymamasıdır…sosyal medyada bazı kişiler bunu yanlış yere çekmişler

 • Ya Deniz ben sana Elçin hakkında neden böyle düşünüyorsun tarzında sordum ama sen ısrarla başka konulara geçiş yapıyorsun. 😀 Çünkü Elçinin yanlış yaptığının farkındasın. Allahtan rahmet dilemek varken neden böyle şeyler yazılı ki? bende bunu anlamıyorum dedim.

  Sen çok konulara girdin Sıla'yı bile kattın araya. 😀

  Elçin kötü niyetle yazmamış ki bunu diyorum ben. 😀

 • Acaba burda kast ettiği pkk mı yoksa kürt vatandaşları mı? Çünkü günlerdir Twitter'da terörist kürt ayırmadan tüm kürtlerin soyları kurusun hepsi gebersin şeklinde tweetler atılıyor.

 • Elçin kötü niyetle yazmamış ki bunu diyorum ben. 😀

  Sadece bunu desen yeterliydi benim için. 😀 Sıla'yı nasıl sıkıştırdın araya hayret yani. 😀

 • Belki düşüncelerini yanlış bir şekilde ifade etmiş ama yapılan bazı yorumları çok saçma buldum. Ne malum Elçin'in rahmet dilemediğini, üzülmediğini. Yani bunları illa sosyal medyadan yazması mı gerekiyor?

  Böyle bir zamanda ünlülerin ne yazdığıyla, kimi takip ettiğiyle ilgileneceklerine acılarını yaşasınlar. Geçtiğimiz günlerde Aydilge'ye ortada hiçbirşey yokken aynen bu şekilde linç girişiminde bulundular. Bergüzar Korel aynı şekilde. Hatta Sedef tek bir kötü söz etmemesine rağmen Instagramındaki fotoğraflarına yapılan yorumları görünce kötü oldum. Beren Saat'e protesto için yapılan saçmalığı saymıyorum bile.

  Böyle günlerde ünlülerle uğraşacağımıza acımızı insanca yaşamak daha mantıklı geliyor bana.

 • Acaba burda kast ettiği pkk mı yoksa kürt vatandaşları mı? Çünkü günlerdir Twitter'da terörist-kürt ayırmadan tüm kürtlerin soyları kurusun hepsi gebersin şeklinde tweetler atılıyor.

  Atacan bence teröristlere diyordur o kadarda ileriye gideceğini düşünmüyorum. Teröristlere geberin yada bela okumayın diyor işte. Kendisinin kitabında yokmuş böyle bir şey.

 • Sadece bunu desen yeterliydi benim için. 😀 Sıla'yı nasıl sıkıştırdın araya hayret yani. 😀

  Sıla her yerde :F

 • Belki düşüncelerini yanlış bir şekilde ifade etmiş ama yapılan bazı yorumları çok saçma buldum. Ne malum Elçin'in rahmet dilemediğini, üzülmediğini. Yani bunları illa sosyal medyadan yazması mı gerekiyor?

  Böyle bir zamanda ünlülerin ne yazdığıyla, kimi takip ettiğiyle ilgileneceklerine acılarını yaşasınlar. Geçtiğimiz günlerde Aydilge'ye ortada hiçbirşey yokken aynen bu şekilde linç girişiminde bulundular. Bergüzar Korel aynı şekilde. Hatta Sedef tek bir kötü söz etmemesine rağmen Instagramındaki fotoğraflarına yapılan yorumları görünce kötü oldum. Beren Saat'e protesto için yapılan saçmalığı saymıyorum bile.

  Böyle günlerde ünlülerle uğraşacağımıza acımızı insanca yaşamak daha mantıklı geliyor bana.

  Özgür'cüm ne malum rahmet dilemediği diyorsun evet belki kendi içinde demiştir ama allah aşkına bunu nasıl normal karşılıyorsun anlamadım. 😀 Kız açık açık demiş işte Teröristlere demeyin kötü laflar diye.

  Sende Sedefini sıkıştırdın araya o ne yapmış bakayım. :F

 • bazan ne yazıkki biz birbirimizi dahi yanlış anlamakta çok becerikliyizdir..burda elçine çok gereksiz yüklenilmiş onun anlatmak istediğinide anlamamışlar..

 • Özgür'cüm ne malum rahmet dilemediği diyorsun evet belki kendi içinde demiştir ama allah aşkına bunu nasıl normal karşılıyorsun anlamadım. 😀 Kız açık açık demiş işte Teröristlere demeyin kötü laflar diye.

  Sende Sedefini sıkıştırdın araya o ne yapmış bakayım. :F

  Normal karşıladığımı kim söyledi ki? Ya kız ben kimseye ölsün gebersin diyemem, ilgilenmiyorum diyor. Burada,  ülkemiz bu durumdayken ünlülere linç girişiminde bulunmak bana saçma geliyor diyorum. Ya onca dert var, onca acı var ne gerek var bunlara?

  Sedef'in Instagram hesabından 2 gündür paylaştığı fotoğraflara gelen yorumlara bakarsan anlarsın. Özellikle Bergüzar Korel'in son paylaşımına bakmanı istiyorum.

 • İyi bir şey dememiş ama kötüde dememiş bence. Ama zaman olarak sıkıntılı bir dönemde olunması tepkiyi gerektiğinin çok üstüne çıkartmış o kadar.

 • Benim yakınım şehit olsa ne yapardım bilmiyorum ama ailem için konuşayım annemin ilk çocuğu benim de ablam oluyor doğal olarak hastanede doktorların yanlış iğne yapması sonucu öldü. Ne diyelim bela okusak geri mi gelecek gelmeyecek. Önemli olan askerler şehit olmadan önce yapılması gerekenler. Bu ülkedeki insanları zoraki askerliğe tabii tutup, kendi evlatlarını askere göndermeyen zihniyetteki bir ülkede yaşıyoruz biz. Madem o kadar yüreklisin ve madem şehitlere bu kadar üzülüyorsan, her vatandaşı bile bile ölüme sürükleyebiliyorsan o zaman çaresini bulacaksın bu insanların bu acıyı çekmeye, genç yaşta ölmeye hiçbir cümle tarif edemez bunu kesinlikle.

  Madem öyle yazdın cevap vermeden içimde kalacak

  Sanki onların evlatlari gitse pkk mi bitecek bu düşünce çok yanlis.Diger düşünce Erdogan hhiç kimsenin yapmadıgini yalip çözüm sürecini başlattı 3 yıl boyunca şehit haberi gelmedi bölgeye huzur geldi.vs vs barış gelsin diye çok uğraşıldı

  Erdogan karakollari geliştirdi kalekol yaptı kendi tankimizi ucagimizi falan yaptık.

  Vatandasi ölüme surukluyenler Erdogan dusmanligi yüzünden kendinden gecip pkkyla iş tutanlardir.Savaşı Erdogan başlattı diyenler ise pkkyi aklama operasyonundan başkası degildir.

Bir yorum bırakın