Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Brooklyn Nine-Nine’ın 4. Sezonundan Yeni Haberler!

Yazan Aserat

FOX’un sevilen komedi dizisi Brooklyn Nine-Nine’ın 20 Eylül’de başlayacak olan 4. sezonuyla ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Başrollerini Andy Samberg, Andre Braugher, Stephanie Beatriz, Melissa Fumero, Terry Crews, Joe Lo Truglio ve Chelsea Peretti’nin paylaştığı yapımın yeni sezonunda ‘Saturday Night Live’ ve yer aldığı sinema filmleriyle tanınan Maya Rudolph’ı birkaç bölümde konuk olarak izleyeceğiz. Sevilen komedyen, ilk kez 4×1’de izleyici karşısına çıkacak. Ayrıca ‘Veronica Mars’ta rol alan Ken Marino da 2 bölümlüğüne diziye uğrayacak.

Öte yandan yapım kendisiyle aynı gün yayınlanan ‘New Girl’ ile de ortak bir crossover (çakışma) bölümü yapacak. 11 Ekim’de ekrana gelecek olan 1 saatlik özel bölümde iki dizinin karakterleri bir araya gelecek. Benzer bir çalışma, geçen sezon yine aynı kanalda yayınlanan ‘Bones’ ve ‘Sleepy Hollow’ arasında da gerçekleşmişti.

Bu yıl Emmy’nin Yardımcı Erkek Oyuncu (Komedi) dalında 3. kez şansını arayacak olan Brooklyn Nine-Nine’ın yeni sezon afişi de yayınlandı:

brooklyn-nine-nine-season-4-poster.jpg

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

2 Yorum

Bir yorum bırakın