güncel haberler

AKP Gençlik Kolları Başkanı: ”Dünya’nın Yuvarlak Olması Mason Uydurması, Dünya Düzdür”

Yazan Yiğitt

AKP Fatih Gençlik Kolları internet sitesinde kendisini Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı olarak tanıtan Tolgay Demir, “Düz Dünya Teorisi” başlıklı bir yazı yayınladı!

Tolgay Demir yazısında, “Dünyanın yuvarlak olması mason uydurması, Dünya düzdür” dedi, “Özellikle son 500 yıldır küre Dünya tam anlamıyla kabul görmeye başlamıştır ve ilginçtir ki bunu öne sürenlerin tamamı mason kulübü üyeleridir” diye yazdı. (Cumhuriyet)

Bu sözler sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu.

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

11 Yorum

 • Senin kafa kaç yüzyıl öncesinde kalmış be amcacığım o muhabbetleri çoktan geçtik biz. Oldu olacak öküzün boynuzları üstünde duruyor da de tam olsun. :A

 • şu an rte ye hak verdim adam 200 yıl öncesinin maden kazasını örnek vermişti eleştirmiştik; ama adamın seçmeni hala haçlı ittifakına inanıyor, yöneticisi dünya düz diyor kısacası adamın hitap ettiği kitle orta çağda kalmış, rte onlardan ileride bile sayılır :)))))

 • Egitiimsiz kültürsüz cahil insanlarin ne güzel makam mevki sahibi oldugunu ve ülkeyi ne güzel yönlendirdiklerini görüyoruz. Masallah!!

 • Hacklenmiştir site böyle bir saçmalık yapacaklarını düşünmüyorum[DOUBLEPOST=1504371420][/DOUBLEPOST]

  şu an rte ye hak verdim adam 200 yıl öncesinin maden kazasını örnek vermişti eleştirmiştik; ama adamın seçmeni hala haçlı ittifakına inanıyor, yöneticisi dünya düz diyor kısacası adamın hitap ettiği kitle orta çağda kalmış, rte onlardan ileride bile sayılır :)))))

  Egitiimsiz kültürsüz cahil insanlarin ne güzel makam mevki sahibi oldugunu ve ülkeyi ne güzel yönlendirdiklerini görüyoruz. Masallah!!

  Ulan yazık be Atatürkçu geçinenlere bakın 😀

 • Hacklenmiştir site böyle bir saçmalık yapacaklarını düşünmüyorum[DOUBLEPOST=1504371420][/DOUBLEPOST]

   

   Ulan yazık be Atatürkçu geçinenlere bakın 😀

  paylaştığın sözde 3 kere Türk milleti diyor 😀 diğer arkadaşı bilmem benim laf ettiklerim Türk milletinden değiller:))))

 • paylaştığın sözde 3 kere Türk milleti diyor 😀 diğer arkadaşı bilmem benim laf ettiklerim Türk milletinden değiller:))))

  Şehitlikte içki zıkkımlanip göbek atan zibidiler yani?

 • Şehitlikte içki zıkkımlanip göbek atan zibidiler yani?

  senin de en büyük kusurun bu laf eden herkese chp li diyorsun mecbur karşıda başka muhalefet bırakmadı reyisin ve yargısı :)))))

   

  ayrıca bu ne la şehitlik nerede bişi gözükmüyor kabataş yalanı gibi çıkmasın bu da:A

Bir yorum bırakın