eTV Zombi Ekspresi - 5. Bölüm | Final

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
VEA ya bakıyorumda baya güldüm neşem geliyo gibi. :A
Evet iyi dizi olmuş. Ama bizimki de bayaaaa iyi. :A

giphy.gif

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,487
Puanı
1,061
Sonuç odaklı bir final olmuş. Olayı sonlandırmışsın. Genel olarak kaliteli bir işi geride bıraktık. Bayağı zaman harcadın ve iyi çalıştın @Aserat İnşallah zaman bulduğunda yeni bir filmle devamını getirirsin. Çok kaliteli bir işti. Yorum konusunu da bekleriz. :):)
Tebrikler, teşekkürler. :D

Bölüm puanı 7.7
Genel: 8.2

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
Sonuç odaklı bir final olmuş. Olayı sonlandırmışsın. Genel olarak kaliteli bir işi geride bıraktık. Bayağı zaman harcadın ve iyi çalıştın @Aserat İnşallah zaman bulduğunda yeni bir filmle devamını getirirsin. Çok kaliteli bir işti. Yorum konusunu da bekleriz. :):)
Tebrikler, teşekkürler. :D

Bölüm puanı 7.7
Genel: 8.2
Teşekkürler beğendiğin için. Aklımda yeni film uyarlamaları da var zaten. Bölüme 8 üstü puan beklerdim genel olarak da 8.5 olabilirdi nerelerden kestiğini söylemiyorsun hiç. :A

Senin karakter de yapacağını yaptı maalesef. :A

Evet, farkındayım. O yüzden okumuyorum aslında hemen, uygun anımı bekliyorum geceleri, ama bulamadım henüz :F Sadece aksiyon olsa okumuştum çoktan :D
O uygun an pazar gecesinden önce gelse çok iyi olur. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,487
Puanı
1,061
Teşekkürler beğendiğin için. Aklımda yeni film uyarlamaları da var zaten. Bölüme 8 üstü puan beklerdim genel olarak da 8.5 olabilirdi nerelerden kestiğini söylemiyorsun hiç. :A

Senin karakter de yapacağını yaptı maalesef. :A

O uygun an pazar gecesinden önce gelse çok iyi olur. :A
Bu bölüm zayıf kaldı. Son diye eleştirmedim. O son çırpınış sahneleri çok iyi değildi. Görkemli bir final olabilirdi. :D
Genelde 8.3 olabilirdi o da bana böyle bir karakter verdiğin için kesilmiş olsun. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
Bu bölüm zayıf kaldı. Son diye eleştirmedim. O son çırpınış sahneleri çok iyi değildi. Görkemli bir final olabilirdi. :D
Genelde 8.3 olabilirdi o da bana böyle bir karakter verdiğin için kesilmiş olsun. :A
Duygusal açıdan en etkileyici sahneler bu bölümdeydi ama etkilenmediğine göre karakterin gibiymişsin. :A

Forum İstatistikleri

Konular
170,512
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin